Göz kapağı ameliyatı

Merhaba canım. Sen kaça yaptırdın. Ben olalı 2 aya yakın oldu ama hala sol göz altında morluk var. Üst kapaklardan oldum ama alt inanılmaz morardı. Çok milimetrik deri alındı. Sen memnun musun.
Merhaba ben gazi tipta asistana yaptirdim. Sadece medikalci ucret aldi benden 500 tl. Benim sol gozumde patlayacak derecede sisti. Alti morardi. Ben birde 7 derece astigmat hastasiyim ayni zamanda miyop hipermetrop hepsi var mix astigmat deniyor. Resmen gozum acildi. Iyiki de olmusum. Morarmaya takilmayin o gecer. Sol gozumun altinin morlugu 2 haftada gecmisti. Kucule kucule kayboldu. Onemli olan duzgun yapilmasi. Cok gecmis olsun.

Teşekkür ederim canım. Ben özelde oldum ama 800 lira verdim. Yani bir hayli uygun fiyattı. Ben de çok memnunum.

10 yaş gençleştim.(Bir hafta önemli 1 ay önemli ))dikkat ve özen gösterme karşılığına değer.
Doğru diyorsun. Neredeyse 2 ay olacak tek göz altında halka şeklinde morluk geçmedi. Hala siyahlık var. O göz aşırı şişmişti. Bu kadar uzun sürmesi sıkıcı. Dikiş izi yok oldu bile :) ama morluk duruyor. Yinede memnunum. Ben de düşüklük yoktu. Ben kafaya takmıştım. Çok milimetrik alındı.

meraba ben de 15 gün önce oldum aynı operasyonu. siz kime yaptırdınız acaba?

Merhaba ameliyatinizdan memnunmusunuz?

Nerede yaptırdınız acaba fiyat konusunda bilgi verebilirmisiniz tşk

Arkadaşlar 30 yaşındayım, düşük göz kapağı problemim var. Tedavi olmak istiyorum ama sorun şu, bende keloid scar olabiliyor yara ve kesik izlerinde. Keloid olan biri bu ameliyatı olabilir mi?

Arkadaşlar 30 yaşındayım, düşük göz kapağı problemim var. Tedavi olmak istiyorum ama sorun şu, bende keloid scar olabiliyor yara ve kesik izlerinde. Keloid olan biri bu ameliyatı olabilir mi?

dusuk göz kapağı sorunu olanlar fotoğraf çekildiklerinde gözleri yarı açık mı oluyor ? benim fotograflarım öyle çıkıyor daha önce göz doktoruna gitmiştim ama bişey söylemedi.??

fotoğrafçıda ne zaman fotoğraf çekilsem hep gözün kapalı çıkıyor uyur gibisin diyorlardı.Fotoğraf çekilmek eziyet haline gelmişti.Kendi çektiğim selfylerde de gözlerim uykulu gibi çıkıyor göz bebegim tam çıkmıyor.Gözlük takıyorum.Göz kapağı rahatsızlıgı olanalrda mı bu sorunu yasıyorlar mı?

bende 8 gün önce göz kapağı estetiği oldum şişlik yok ama hala izlerim var yara gibi bunlar için krem kullanıyorum olanlar bi yardım etsin lütfen ne zaman geçiyo bu izler hala göz kapaklarımda ağırlık var

Havaii, gözlerin nasıl oldu? İyileşme süreci nasıl geçti, şimdi nasıl görünüyorlar? Bende 2 gün önce oldum. Bugün çok şişti kızardı morardı. Doktor şişecek ama bir kaç gün sonra inmeye geçmeye başlayacak dedi. Benim sağ gözüm sürekli aktı peçete tuttum. Acaba mikrop mu kaptırdım diye korkuyorum. Şimdi sulanma minimum ama kaşıntı hissi var. Dokunmam k için zor duruyorum. Kimileri bu ameliyattan memnun olmamış kimi olduğu için memnun. Beğenmeyenleri okuyunca bir an durumumdan ürktüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…