Göz kapağı ameliyatı

kızlar bende göz kapağı estetiği olmayı düşünüyorum son zamanlarda iyice çoğaldı ödemle alakası var mı bilmiyorum ama böyle devam ederse estetik düşünüyorum.
göz altlarımda da torbalanmalar var. Onlarıda aldırmak isterim tabiki.
Tüm yorumları okudum ancak tatmin edici bir cevap yazılmamış. Bu estetiği başarıyla olan kimse yok mu forumda ? Bu işin ehli bir doktor bulmam lazım tabi fiyatı da merak ediyorum.
Google da biton araştırma yaptım ama kimse ne bir isim vermiş ne de fiyat verilmiş. Acaba hiç talep olmuyor mu bu estetiğe bu kadar az bilgi olduğuna göre.
Doktor isimleri falan çıkıyo aramalarda ama hangisi iyi bilemiyorum ki :S

Kızlar çok basit bir ameliyat. Gizli dikiş attırırsanız sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum ama göz altını bilemeyeceğim. Ben üst göz kapağından oldum.

merhaba resigned yeni üye oldum mesaj atma hakkım yok.bende göz kapaklarımdan sorunluyum.göz kapağımdaki birikinti yorgun ve üzgün bir ifade veriyor.acaba bana hangi doktorda ve ne kadar ücrete ameliyat olduğunu özelden msj atabilirmisin.

Arkadaşlar benim sol göz kapağım düşüktü sağda ise hafif torbalanma vardı 9 ocakta ameliyat oldum lokal anestezi ile hiç ağrılı değil emin olun ben biçoğunuz gibi endişeli ve korkaktım fakat sonuç iyi.üst göz kapağım sorunsuz ve artık eşit.ağrım ya da başka bir sıkıntım olmadı tek sıkıntı gözünüzdeki bandajlarla bikaç gün yarı açık gözlerle dolaşmak...

arkadaşlar,
albüme resimleri ekledim. hem alt hem üst olduğum için çok zorluk çektim. alt göz kapağı ameliyatı kesi yapılmadan, gözün içinden yapıldı:KK53:
sonuçtan çok da memnum değilim aslında. eski haline göre tabii ki güzel, en azından artık göz makyajım kendini gösteriyor :KK1:
yoruma açıktır.. buyrun albüme..
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=20862

merhaba jaspe, geçmiş olsun tekrar, sen neden memnun olmadın alt kapakla ilgili, ben de olmayı düşündüğüm ve korktuğum için yardım eder misin acaba ?

benim kuzenimde de esitsizlik sorunu var. yani bir gözün digerinden daha gevsek olmasi, ve bu yüzden birinin digerinden biraz daha büyük gözükmesi durumu.. ayni sorunu yasayanlar var mi? bu sorun da mi göz kapagi ameliyati içine girer?

evet o da göz kapağı düzeltme ameliyatı ile yapılıyor...

Arkadaşlar benim sol göz kapağım düşüktü sağda ise hafif torbalanma vardı 9 ocakta ameliyat oldum lokal anestezi ile hiç ağrılı değil emin olun ben biçoğunuz gibi endişeli ve korkaktım fakat sonuç iyi.üst göz kapağım sorunsuz ve artık eşit.ağrım ya da başka bir sıkıntım olmadı tek sıkıntı gözünüzdeki bandajlarla bikaç gün yarı açık gözlerle dolaşmak...

merhaba, bende olmayı düşünüyorum ve çok korkuyorum, hangi doktora oldun ? alt göz kapağı torbalanması mıydı ? göz içinden mi kirpik dibinden mi oldu ? çok geçmiş olsun tekrar, umarım hızlı iyileşirsin.. ne kadar oldu ?

kızlar bende göz kapağı estetiği olmayı düşünüyorum son zamanlarda iyice çoğaldı ödemle alakası var mı bilmiyorum ama böyle devam ederse estetik düşünüyorum.
göz altlarımda da torbalanmalar var. Onlarıda aldırmak isterim tabiki.
Tüm yorumları okudum ancak tatmin edici bir cevap yazılmamış. Bu estetiği başarıyla olan kimse yok mu forumda ? Bu işin ehli bir doktor bulmam lazım tabi fiyatı da merak ediyorum.
Google da biton araştırma yaptım ama kimse ne bir isim vermiş ne de fiyat verilmiş. Acaba hiç talep olmuyor mu bu estetiğe bu kadar az bilgi olduğuna göre.
Doktor isimleri falan çıkıyo aramalarda ama hangisi iyi bilemiyorum ki :S

merhaba, bişey bulabildin mi? ben de araştırıyorum.. ama kime güvenilir bilmiyorum ? benimki alt kapak torbaları :KK43:

gerçekten çok riskli yüzünüz resmen değişiyor
Aslında ben ilk zamanlar çok memnundum 2-3 ay sonra gözlerde çökme oldu

SAHUN, çok geçmiş olsun, sen 2008 yılı demişsin, izmirde kime olmuştun ameliyatını, 2-3 ay sonra çok erken içe çökmüş.. sonrasındaki dönemde ameliyatın sonucu oturunca belli oluyor dimi herşey? fazla mı yağ aldı doktorun o bölgeden ? sordunmu doktora, sorduğunda ne dedi? 4 yıl geçmiş şu an ne durumdasın ? neler yaptın ? bize de yardım etmen çok önemli sağol, elinde varsa öncesi sonrası gibi resimler paylaşabilir misin ki ? görüşürüz...

ben yarın tekrardan doktora gidiyorum bakalım ne dicekler ameliyat olursam size burdan yazarım

nerde ameliyat oldun peki

off ya ben de o sorunu yaşıyorum. Göz kapaklarım aşağı düşüyo doğuştan. Bu yüzden gözler de küçük görünüyor, istediğim makyajı yapamıyorum, yapsam da makyajsız dolaşamıyorum. sadece alta kalem çekebiliyorum ve en fazla far uygulayabiliyorum. Terlediğimde bu bile yeterli olmuyo, hasta gibi görünebiliyorum. Estetşkten de öekiniyorum açıkçası çünkü göz en önemli organdan biri :KK17:

kızlarrr bende göz kapağı ameliyatı olmak istiyorum fakat sorunum göz kapağı düşüklüğü değil... sorunum KIRIŞIKLIK ... bu ameliyatı kırışıklık için yaptıran varmı? sonucu nasıl... bilgi verirseniz sevinirim.

Göz şekli kesinlikle değişiyor. İyi düşünün lütfen.

merhaba arkadaşlar bende geçen yaz göz kapağı estetiği oldum, kişiden kişiye değişir tabi ama ben çok memnunum sonuçtan öyle abartı bir değişiklik olmadı bende kendi adıma ifade değişikliği, gözde çökme falan da olmadı, sadece daha güzel daha canlı daha dinlenmiş bir ifade ile bakıyorum benim ki üst göz kapağı ameliyatıydı , harika bir sonuç aldım keşke ilk rahatsız etmeye başladığında olsaydım diyorum 5 sene kadar önce, ameliyat sonrası ise burun ameliyatıyla birlikte olmamama rağmen çok sıkıntı çekmedim 3-4 gün biraz sıkıntılı yarı açık falan dolaşmak gerekiyor hafif gerginlik hissi oluyor, sonra dikişler alınıyor ve bir hafta içinde toparlıyor çok hızlı iyileşiyor.
Şimdi 7 ay oldu gözkapağımı kapattığımda çok ince pembemsi izler var ama bunu kimse farketmiyor neredeyse benim bile anlayamayacağım izler yani, sonuç olarak o yorgun iafadeyi çekmeyin derim..
Ben kendi adıma çok memnunum birdaha düşerse hiç düşünmeden birdaha yaptırabileceğim bir ameliyat

X