Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Merhaba, gıdı için şu anda kendi dr'umu öneremiyorum çünkü liposuction da, çok fazla girdiği için tükürük bezlerim belirdi ve boyun bantım açığa çıktı ama göz kapağı ameliyatı için Dr Sevim Çakmak'ı öneriyorum, izler bugün 8.günüm, dikişler olmasına rağmen varla yok arası. Salı günü inşallah sorun çıkmazsa dikişler alınacak, resim paylaşacağım, şu anda bile göz kapağımda sarkma yok ve birbirine eşit, çok memnunum 🌺🌺🌺🌺geçmiş olsun
Cevap için teşekkür ederim hep araştırma içindeydim ve gittikçe kafam daha çok karışıyordu ama sayenizde göz için artık arayışa girmeyecem. Bir de gıdım için karar verirsem tamamdır.

Cevap için teşekkür ederim hep araştırma içindeydim ve gittikçe kafam daha çok karışıyordu ama sayenizde göz için artık arayışa girmeyecem. Bir de gıdım için karar verirsem tamamdır.
Sevim hanımı ben de buradan öğrendim ve ikna oldum gibi.Siz de gidip operasyon yaptırırsanız paylaşır mısınız.Deneyimler her türlü bilgiden daha kıymetli çünkü

Günaydın kızlar, yarın saat 11 de göz kapağı dikişlerim alınacak, size son halimi göstermek istiyorum. Bu arada dikişler mor değil, o mor kalemle çizildiği için öyle. Göz altım ise hafif mor, o normal morluk, vücudun yaptığı. Çok fazla değil. Görüşürüz

Eklentiler

• PhotoGrid_1618815351486.jpg
    PhotoGrid_1618815351486.jpg
    352,1 KB · Görüntüleme: 1.016
Günaydın kızlar, yarın saat 11 de göz kapağı dikişlerim alınacak, size son halimi göstermek istiyorum. Bu arada dikişler mor değil, o mor kalemle çizildiği için öyle. Göz altım ise hafif mor, o normal morluk, vücudun yaptığı. Çok fazla değil. Görüşürüz
Merhaba geçmiş olsun.
Bende 4 sene önce Ankarada lokal anesteziyle üst göz kapağı ameliyatı oldum ve memnun değilim görüntüden.
Tekrar olmayı düşünüyorum ve sizin doktorunuzu seçdim bu sefer.

Bende ameliyattan sonra 1 hafta boyunca sürekli gözlerimden yaş geliyordu.
Birde benim üst göz kapağı ameliyatımdan sonra, doktor kesilmiş deri fazlalıklarımı bana gösterdiğinde, bu deri fazlalıklarının eni uzun ama boyu kısa diye pek tatmin olmamıştım, doktora 1 hafta sonra muayenede hala gözkapaklarımda fazlalık olduğunu ve memnun olmadigimi söylediğimde, doktor bana dalga geçer gibi Angelina Jolie'ninde üst göz kapaklarının böyle olduğunu söylemişti ozamanlar.
Üstelik nedenini anlamadım ama üst göz kapaklarımın üstünde ve göz kenarlarımda ameliyat izi kaldı bu ameliyattan sonra, genelde iz kalmaz diyorlar bu ameliyatlarda ama bende kaldı neden acaba?

Merhaba geçmiş olsun.
Bende 4 sene önce Ankarada lokal anesteziyle üst göz kapağı ameliyatı oldum ve memnun değilim görüntüden.
Tekrar olmayı düşünüyorum ve sizin doktorunuzu seçdim bu sefer.

Bende ameliyattan sonra 1 hafta boyunca sürekli gözlerimden yaş geliyordu.
Birde benim üst göz kapağı ameliyatımdan sonra, doktor kesilmiş deri fazlalıklarımı bana gösterdiğinde, bu deri fazlalıklarının eni uzun ama boyu kısa diye pek tatmin olmamıştım, doktora 1 hafta sonra muayenede hala gözkapaklarımda fazlalık olduğunu ve memnun olmadigimi söylediğimde, doktor bana dalga geçer gibi Angelina Jolie'ninde üst göz kapaklarının böyle olduğunu söylemişti ozamanlar.
Üstelik nedenini anlamadım ama üst göz kapaklarımın üstünde ve göz kenarlarımda ameliyat izi kaldı bu ameliyattan sonra, genelde iz kalmaz diyorlar bu ameliyatlarda ama bende kaldı neden acaba?
Merhaba, ben gözden şükür memnunum. İzler silikleşti bile. İz kalmaması ve dikişler iyi kaynasın diye, hiç güneşe çıkmadım, hiç su değdirmiyorum, tuz, şeker ve karbonhidratı bıraktım, bu diğer ameliyat dikişleri içinde geçerli, sürekli nemli tuttum, kurutmadım. Dikişler alındıktan sonra da güneşe çıkmayı düşünmüyorum ve bildiğim kadarıyla sıcak su ile yıkanmak 2 ay yasak, ılık su ile yıkanmak lazım. Çok geçmiş olsun 🌺🌿🌺🌿

Bu arada, dikişler alınınca böyle minik baloncukların olması normal, bunlar ödem, geçici. 2 krem verdiler, biri ilaç diğeri kozmetik, izler için
IMG_20210420_113613.jpg
IMG_20210420_113618.jpg

Merhaba, ben gözden şükür memnunum. İzler silikleşti bile. İz kalmaması ve dikişler iyi kaynasın diye, hiç güneşe çıkmadım, hiç su değdirmiyorum, tuz, şeker ve karbonhidratı bıraktım, bu diğer ameliyat dikişleri içinde geçerli, sürekli nemli tuttum, kurutmadım. Dikişler alındıktan sonra da güneşe çıkmayı düşünmüyorum ve bildiğim kadarıyla sıcak su ile yıkanmak 2 ay yasak, ılık su ile yıkanmak lazım. Çok geçmiş olsun 🌺🌿🌺🌿
Geçmis olsun maşallah güzel olmuş darısı başıma insallah 😊

Amin inşallah, ben herşeyi geçtim, 2 gözüm arasında ki ciddi eşitsizliği ve üstüne üstlük yüz felcinden dolayı oluşan sorunları giderdi, çok zor bir gözdü benimki. Umarım sizin de içinize siner. Geçmiş olsun 🌸🌿🌸🌿🌸🌺
Gecmis olsun tekrardan sevindim sizin adınıza ama neden yüz felci geçirmiştiniz?
Amin çok teşekkür ederim sayenizde üst göz kapağı ameliyatı için doktorumu buldum 🙏
Şimdide çene protezi konusunda başarılı bir doktor arıyorum.
Sizin çene protezi konusunda tavsiye edebileceğiniz başarılı bir doktor varmı acaba?

Gecmis olsun tekrardan sevindim sizin adınıza ama neden yüz felci geçirmiştiniz?
Amin çok teşekkür ederim sayenizde üst göz kapağı ameliyatı için doktorumu buldum 🙏
Şimdide çene protezi konusunda başarılı bir doktor arıyorum.
Sizin çene protezi konusunda tavsiye edebileceğiniz başarılı bir doktor varmı acaba?
Çene için bildiğim biri yok, yüz felci, gıdı alınırken geçirmişim, sonradan Nörolog söyledi, çok hafif geçirdim.son resimleri koydum, göz kapağımda dikiş sonrası baloncuklar var. Geçici dendi. Bir bakın 🙏🌸

Çene için bildiğim biri yok, yüz felci, gıdı alınırken geçirmişim, sonradan Nörolog söyledi, çok hafif geçirdim.son resimleri koydum, göz kapağımda dikiş sonrası baloncuklar var. Geçici dendi. Bir bakın 🙏🌸
Bende bu baloncuklardan olup olmadigini hatirlamiyorum ama geçici gibi duruyor, kremden olmuş olabilir, takmayın kafanıza en zorunu atlatmışsınız, bu baloncuklarda geçer insallah bikaç haftaya kadar diye düşünüyorum

Acaba üst göz kapağı estetiği yerine ulthera'mı yaptırsam göz kapaklarıma bilmiyorum 😞
Çünkü daha 2 hafta arayla, revizyon rhinoplasti, bişoktemi ve çene protezi ameliyatı olmayı düşünüyorum (yada belki ilk aşamada çeneye dolgu denemek için)
Bütün ameliyatları aralıklı olarak teker teker yaptırmaya vaktim yok 😓

Bu ulthera işleminide yeni duydum, yazılanlara göre etkili bi işlem ama kalıcı değil

Acaba üst göz kapağı estetiği yerine ulthera'mı yaptırsam göz kapaklarıma bilmiyorum 😞
Çünkü daha 2 hafta arayla, revizyon rhinoplasti, bişoktemi ve çene protezi ameliyatı olmayı düşünüyorum (yada belki ilk aşamada çeneye dolgu denemek için)
Bütün ameliyatları aralıklı olarak teker teker yaptırmaya vaktim yok 😓

Bu ulthera işleminide yeni duydum, yazılanlara göre etkili bi işlem ama kalıcı değil
Bilemiyorum, ben de sarkma çoktu, kaşlarımı kaldırarak konuşuyordum. O derece. Ulthera yaptıran kızlar var ama sonuç geçici ayrıca göz de bir çok sinir vb var, ilerde sorun olmasın? İyi düşün. Bu arada burun estetiği sonrası göz kapakları davul gibi şişiyor. Yüz işlemleri sonrası da. O yüzden onu en sona bırak, tekrar deri şişip esnemesin, aynı anda yaptırma, dikişler gerilir iz bırakır, tüm şişler inince yaptır, hızlı iyileşiyor zaten. 🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺🌿🌺
Her seferinde yenilemek zorunda kalma. Hakkında senin için en iyisi olsun, geçmiş olsun

X