Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Ben, sarı kantoron yağı da sürüyorum yatarken, biraz daha geçsin, kadınların özel bölgeleri için Rossman da satılan, beyazlatıcı cilt rengi açıcı losyon var, ondan da süreceğimi. Cilt sonuçta o bölgelerle aynı incelikte. Resim paylaşırım zaten 🌿🌺
Ameliyattan sonra sizin dediginiz seylerle bakımını yapacağım bu sefer.
O losyonun adı ne acaba soylebilirmisiniz?
Her yerde bulabilirmiyim turkiyede?
Rossman bir mağaza sanırım Istanbuldamı?

Evet, dediğim gibi, başka bölgelerde renk açmak için ama ciltte çok işe yarıyor bence, 1 ay sonunda ben de 2 ton açılma yapmıştı yüzümde

Eklentiler

• IMG_20210423_213841.jpg
    IMG_20210423_213841.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 679
Ne demek, rica ederim, Allah dermansız dert vermesin kimseye. Hiç olmazsa birbirimize yardımcı oluyoruz 🌿🌸
Amin evet birbirimize yardimci oluyoruz ne guzel 🌺
Ben dr Sevim Çakmağın instagram sitesinde örümcek ağı germe estetigi videosunu gördüm içim bi tuhaf oldu.
Acaba değiyomudur bu acılara bu operasyon sizce?

Amin evet birbirimize yardimci oluyoruz ne guzel 🌺
Ben dr Sevim Çakmağın instagram sitesinde örümcek ağı germe estetigi videosunu gördüm içim bi tuhaf oldu.
Acaba değiyomudur bu acılara bu operasyon sizce?
Ben de gördüm, henüz hayatımda hiç botox, dolgu, vb işleri yaptırmadım. Sadece cerrahi işler oldu, umarım değiyordur 🌺

Ben acaba göz kapaklarım için plexr uygulamasınımı denesem bilmiyorum, işe yarıyormudur acaba bi fikriniz varmı bu konuda?

Bende zaten ameliyat olsam bile tekrardan düşeceği için 1-2 sene idare edecek bir ameliyatsiz bir işlem arıyordum ama yok mecbur ameliyat olacağım yine

Bende zaten ameliyat olsam bile tekrardan düşeceği için 1-2 sene idare edecek bir ameliyatsiz bir işlem arıyordum ama yok mecbur ameliyat olacağım yine
Bence plex yaptirmayin bosuna gozleriniz sisecek ve sonuc huc basarili olmayacak kardesim denedi ve hic bir etkisi olmadi zaten ameliyat cok zor bisey degil izlerde hemen gizleniyor kapaticiyla

X