Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Canım alt kapak çok riskli. Azıcık milimetrik hata gözü aşağı çekiyor. Bazen yandan asıyorlar çekmesin diye ama bu defa da yandan aşağı çekiyor. Sen iyi bir cerraha denk gelmişsin. Birde gizli dikiş şart. Ben dr a 2018 de gizli dikiş istediğimi defalarca demiştim. Ama adam beceremedi ve ameliyat sırasında dikiş tutmuyor gibi saçmaladı ve klasik dikiş attı. Şimdi adamın instagramına bakıyorum gizli dikiş reklamı yapıyor gizli dikiş atmayan doktorları ti ye almış. Sanki kendisi çok becerikli. C. E plastik cerrah bağdat caddesi. Gördüğüm en beceriksiz korkak dr . Nasıl plastik cerrah olmuş anlamıyorum. Her şeyi ben yapamam der. Yüzüm onun yaptığı dolgulardan korkunç iltihap etti. Hiç bir çözüm bulamadı rezil dr. 6 ay enfeksiyon yaptı yüzüm davul gibi şişti. Keşke mahkemeye verseydim. Başka dr deva oldu. Ama çok param gitti.
Benim doktorum bu bayanin da doktoru oluyor .. bence gozun yapisiylada alakali bir durum olabilir bu.. bilemedim..
ya gercekten artik ben bile bir doktor onermekten korkuyorum artik kimsenin mutsuz olmasini istemem.. onun icin artik resimde paylasmiyacagim .. butun doktorlarin hatali islemleri vardir aslinda mutlu hasta oranina bakmak gerekiyor artik sansimiz varsa iyi olur diyelim..
ozelden yazarmisin bana CE yi en azindan ona gitmem 😒
Benimde mesela karin germe dikislerim berbat simdi yeniden bir suru para istiyorlar guvenmiyorum artik illa bi hasta cikip bisey diyo korkup geri cekiliyorum

Eklentiler

• 6EF79F33-7AF5-4BD2-9620-B8E636A4AC26.jpeg
    6EF79F33-7AF5-4BD2-9620-B8E636A4AC26.jpeg
    64,3 KB · Görüntüleme: 281
Evet en az 15 doktora daha sordum hepsi gayet iyi iş çıkarmış dedi çünkü ilk operasyondan sonraki halimi görmüşlerdi onlar zaman diyor hepsi ama ben 20 şubattan beri hayatımı askıya aldığımdan ve gerçekten sadece yüzümdeki yorgun ifadeden dolayı yaptığım gereksiz bu operasyon yüzünden
Merhaba siz cumartesi iskender beyde gördüğüm kişisiniz sanırım orda konuşmuştuk ,sizi çok iyi anlıyorum ben 1 yıl aynı sorunları yaşadım orda da söylemiştim size benim tavsiyem okulaplasti uzmanı olan göz doktorlarını dinlemeniz bu konunun uzmanı onlar plastik cerrahlar göz yapılarını onlar kadar iyi bilmiyor eğer başka şeylerde sormak istersen özelden yazabilirsin 3 ameliyat geçirdim en sonuncusunu Perşembe günü oldum düzelmesini bekliyorum şu an

Göz kapağı ameliyatı okulaplasti uzmanı göz doktoru tarafından yapılmalı kesinlikle ben plastik cerrah maduruyum kesinlikle ona hakkımı helal etmiyorum beter olsun inşallah kendini Dr said A plastik cerrahlar göz yapılarını tam bilmiyor

Merhaba siz cumartesi iskender beyde gördüğüm kişisiniz sanırım orda konuşmuştuk ,sizi çok iyi anlıyorum ben 1 yıl aynı sorunları yaşadım orda da söylemiştim size benim tavsiyem okulaplasti uzmanı olan göz doktorlarını dinlemeniz bu konunun uzmanı onlar plastik cerrahlar göz yapılarını onlar kadar iyi bilmiyor eğer başka şeylerde sormak istersen özelden yazabilirsin 3 ameliyat geçirdim en sonuncusunu Perşembe günü oldum düzelmesini bekliyorum şu an
İnşallah herşey istediğiniz gibi olur

Merhaba ben de üst göz kapağı oldum pişmanım bir taraf çok az alındı bir taraf fazla goz şeklim değişti henüz 12 gün oluyor diye bekliyorum ama sonuç hiç tatmin etmedi siz tekrar mı oldunuz ?

X