Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Kalici ipmi iple germe denilen seymi bu peki anlamadim? Ben dokularla beraber germe yapiyor saniyordum yankismi biliyorum memnun kalmamaniza uzuldum kendisiyle ilgili karar asamasindaydim bu doktor taviri bjraz dusundurucu
Evet iple germe imis. Endoskopik diye tanitiliyor ama Endoskopik demek kücük bir Kameraflug deri alti islem demek, fakir bu bütün Prozedur degil sonucta. Ben 4-5 Ay sonra sorun yasayinca Doktor koydugum iplerden birinin dügümü clzülmüstür ama merak etme doku yapismistir diye yatistirdi beni. Kesinlikle yaptirmayin bu ameliyati ben cok pismanim hic bilmedigimiz anlamadigimiz seyler yaptiriyoruz Allah korusun kafa bu sonucta. Bastan iple yapildigini bilseydim hemde kalici iple asla yaptirmazdim

Evet iple germe imis. Endoskopik diye tanitiliyor ama Endoskopik demek kücük bir Kameraflug deri alti islem demek, fakir bu bütün Prozedur degil sonucta. Ben 4-5 Ay sonra sorun yasayinca Doktor koydugum iplerden birinin dügümü clzülmüstür ama merak etme doku yapismistir diye yatistirdi beni. Kesinlikle yaptirmayin bu ameliyati ben cok pismanim hic bilmedigimiz anlamadigimiz seyler yaptiriyoruz Allah korusun kafa bu sonucta. Bastan iple yapildigini bilseydim hemde kalici iple asla yaptirmazdim
Ben şok su an zekeriya beye yaptirdiniz sanirim yanlis bilmiyorsam herkes endoskopik yaptirdi burda ama acaba literaturde oyle mi geciyor ki ipmi deniyor acaba iyi niyetli dusunuyorum suan

Henüz iki ay oldu bekliyorum masaj yapıyorum ama şekil olarak farklı biri daha düz diğeri daha yukarı doğru . Şuan bekliyorum 🙄
Ben şok su an zekeriya beye yaptirdiniz sanirim yanlis bilmiyorsam herkes endoskopik yaptirdi burda ama acaba literaturde oyle mi geciyor ki ipmi deniyor acaba iyi niyetli dusunuyorum suan
Bi Plastik Cerrah bu türlü sorunlar ilk bir sene yasaniyor, koydugum iplerin birinin dügümü yerinden cikmis diyorsa ki cok basit anlatmis o zaman fazla arastirmaya gerek yoktu diye düsünüyorum. Zaten Ameliyat tan sonra ipler hissediliyor ama ben ipleri eriyen türden sanmistim ki belli ni zaman 3-4 hafta sonra gibi Doku zaten yerine oturmus olur diye....zaten cildin altindaki gerginligi hissediyorsunuz ama Biz doku baska yere yapisti gerginlik ondandir diye fazla düsünmedik. Sorun olan bölge hala agri yapiyor ve sisiyor arada. Ameiyatimin üstünden 11 Ay gecti. Böyle seyleri sorun ve en iyisi ameliyat olursaniz türkcesini bilemiycem ama ameliyat raporunuzu alin ne nasil yapildi anlaminda. Elinizde en azindan bi belge olur

Haklı olabilirsiniz ama göz çevresindeki kaslar çok farklı bunu da en iyi okulaplasti uzmanları biliyor ilk ameliyatımı estetik doktoru yaptı kesi yerlerini bir görseniz ben ameliyat etsem böyle yapmam inanın alt göz kapaklarım dışa döndü ve beni o şekilde 9 ay bekletti sonuç hüsran şimdi çok iyi bir göz doktoru buldum ona 3.ameliyatımı oldum şimdilik herşey yolunda umarım öylede devam eder göz estetiği okulaplasti uzmanının alanı benim deneyimlediğim budur her bölgenin farklı uzmanlık alanı var bunu paylaşmak istedim
siz kime olmustunuz? cok gecmis olsun

Göz kapağı ameliyatı okulaplasti uzmanı göz doktoru tarafından yapılmalı kesinlikle ben plastik cerrah maduruyum kesinlikle ona hakkımı helal etmiyorum beter olsun inşallah kendini Dr said A plastik cerrahlar göz yapılarını tam bilmiyor
simdi gördüm cok gecmis olsun tekrar :KK43: umarim davaci olmussunuzdur..

Bu sabah. .

Eklentiler

• 16272791825864342777040482519120.jpg
    16272791825864342777040482519120.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 261
sevim hanımdan memnun olmayan varmı ? kendisine şakak germe ve örümcek ağı estetiği yaptıran varmı? alt göz kapağı estetiğinde pek bir fark göremedim resimlerde ama olan varsa bilgilendirebilir mi lütfen

yaşım 32 Fatih Atmacanın koyduğu resimlerde gözlerde mucizeler yaratmış gibi görünüyor olumlu olumsuz düşünceleriniz neler kendisine göz kapağı ameliyatı olan var mı
ben cok fazla memnun olmayan hastasiyla görüstügüm icin eledim, hemende block cektim :KK70:

Sevim hanimla görüstünüzmü? bir doktor daha vardi bakmam lazim siz bana mesaj atin özelden haberleselim

ben cok fazla memnun olmayan hastasiyla görüstügüm icin eledim, hemende block cektim :KK70:

Sevim hanimla görüstünüzmü? bir doktor daha vardi bakmam lazim siz bana mesaj atin özelden haberleselim
başka bir doktorla görüşmedim hazır olmuşken değişimin belirgin olmasını istiyorum aslında sevim hanımda fazla değişmemiş gibi geldi bana fotoğraflarda bir de en önemlisi dikiş izinin kalmaması

Herkse merhaba bende iki ay önce üst gözkapağı ameliyatı oldum iyileşme sürecindeyim henüz. Fakat kesilerin dışa doğru çok uzatıldığından haberim yoktu ve sonrasında onları öyle görmek çok moralimi bozdu o yüzden hergün dua ediyorum iz kalmasın diye ama bence bariz dışa doğru iz var. Bahsettiğim uzun kesilerde iz kalıyormu? Bu konuda bilgisi deneyimi olan varsa paylaşabilirmi lütfen?

Herkse merhaba bende iki ay önce üst gözkapağı ameliyatı oldum iyileşme sürecindeyim henüz. Fakat kesilerin dışa doğru çok uzatıldığından haberim yoktu ve sonrasında onları öyle görmek çok moralimi bozdu o yüzden hergün dua ediyorum iz kalmasın diye ama bence bariz dışa doğru iz var. Bahsettiğim uzun kesilerde iz kalıyormu? Bu konuda bilgisi deneyimi olan varsa paylaşabilirmi lütfen?
Merhaba gecmis olsun öncelikle.Uzunluk sakaklara dogru mu gidiyor?
Contratubex jel kullandım ben 4 ay ve iz hic kalmadı.Gözünüzü öncesi sonrasi yüklerseniz yorumlayalim😊

gecmis olsun, siz kime oldunuz? ne kadar süre gecti? krem olarak bir sey kullandinizmi?

Teşekkürler başlığı açan hanımefendininki gibi aslında aşağı doğru gidiyor şakaktan yukarıya değil. 2 ay oldu ve dermatix jel kullandım sadece. Başka jele geçsem işe yararmı? Fotoğraf paylaşamıyorum malesef.

X