Göz kapağı estetiği ameliyatım ( Prof Dr Sevim Çakmak)

Arkadaşlar, Ben cumartesi günü Dr Serdar Altun 'a 360 derece karın ve bel germe yani kuşak ameliyatı oldum. Diğer adıyla beltpektomi yada 360 body lifting.

Doktoru çok aradım ,hem tüp mide ameliyatı sonrası sarkan deride uzman olsun hem de ilgili ve işini takip eden biri olsun istedim.

Konu açacağım

Bunun için İstanbul'dan Elazığ' a uçtum.1 hafta hastanede tutuyor. Şu anda yatıyorum. İlk gün zor geçti tabii ama şu anda hafif ağrı sızı da olsa kendi başıma kalkıp tuvalete gidiyorum, zaten İlk 2 gün narkotik ilaçlar veriyorlar. Şu anda zorlayan tek şey karnımın gerginliği. Ameliyat çok başarılı geçti. Dr serdar Altun simetriyi çok iyi tutturdu. Dikişleri incecik attı ve karnımdan çıkan parçaları popoma ekledi, böylece sıkı, sert ve kalkık oldu.dr biraz inip daha oturacağını söyledi,şu anda yatakta yazıyorum.resim ekleyeceğim

Arkadaşlar, Ben cumartesi günü Dr Serdar Altun 'a 360 derece karın ve bel germe yani kuşak ameliyatı oldum. Diğer adıyla beltpektomi yada 360 body lifting.

Doktoru çok aradım ,hem tüp mide ameliyatı sonrası sarkan deride uzman olsun hem de ilgili ve işini takip eden biri olsun istedim.

Konu açacağım

Bunun için İstanbul'dan Elazığ' a uçtum.1 hafta hastanede tutuyor. Şu anda yatıyorum. İlk gün zor geçti tabii ama şu anda hafif ağrı sızı da olsa kendi başıma kalkıp tuvalete gidiyorum, zaten İlk 2 gün narkotik ilaçlar veriyorlar. Şu anda zorlayan tek şey karnımın gerginliği. Ameliyat çok başarılı geçti. Dr serdar Altun simetriyi çok iyi tutturdu. Dikişleri incecik attı ve karnımdan çıkan parçaları popoma ekledi, böylece sıkı, sert ve kalkık oldu.dr biraz inip daha oturacağını söyledi,şu anda yatakta yazıyorum.resim ekleyeceğim
Cok gecmis olsun canım bekliyorum konuyu😊

Dostlar merhaba, trafik kazası sonucu sağ gözüme darbe aldım ve yaklaşık 2 olacak göz kapağı düştü sanırım 6 ay beklemedeyim açılma olursa ki bence olmayacak problem kalkar dedi doktorum bekleyelim dedi benim olacağım olacak olursam kası çekmek için sanırım deri alınmayacak açıkçası korkmuyor değilim çok geçmiş olsun olan arkadaşlara birde benim çene kırığım da olduğu için estetik cerrah bakıyor her şeyime sizce goz doktoruna da gitmeli miyim? Mr çekildi bir problem gözükmüyor fakat açılma çok az oldu egzersiz yap dedi doktorum sizce fayda sağlar mi

Dostlar merhaba, trafik kazası sonucu sağ gözüme darbe aldım ve yaklaşık 2 olacak göz kapağı düştü sanırım 6 ay beklemedeyim açılma olursa ki bence olmayacak problem kalkar dedi doktorum bekleyelim dedi benim olacağım olacak olursam kası çekmek için sanırım deri alınmayacak açıkçası korkmuyor değilim çok geçmiş olsun olan arkadaşlara birde benim çene kırığım da olduğu için estetik cerrah bakıyor her şeyime sizce goz doktoruna da gitmeli miyim? Mr çekildi bir problem gözükmüyor fakat açılma çok az oldu egzersiz yap dedi doktorum sizce fayda sağlar mi
Egzersiz fayda sağlar ama bir doktor daha görsün derim.çok geçmiş olsun

Sserasvictoria​

Şakak germeden sonra asimetri sorunu yaşayan var mı ? Benim gözlerimden biri daha düz diğeri daha çekik gibi hissediyorum

Merhaba, yukarıdaki mesakınıza istinaden yazdım, aynı sorunu yaşıyorum, özelden de yazdım size, ameliyat olalı 2 ay oldu asimetri var hafif şaşı bakış da farkediyorum çok moralim bozuk

Merhaba..
Bende bu operasyonu olmak istiyorum. 6 ayda fiyatın 2000₺yükselmesi kötü olmuş..
Badem göz fiyatı neden bu kadar yüksek onu anlayamadım..
Siz operasyonu oldunuz mu acaba
Evet oldum. Pzt nasipse dikisleri alicaklar badem goz kalici oluuor. zaten askiyi baska yere sordum 3 4 bin tl istediler. Siz yine tekrar sorarsiniz supheye dustum ama normal kapak operasyonu 5bin tl

Merhaba, çok teşekkür ederim, şu anda izler görünmüyor bile, kimse anlamıyor, sanırım ben çok acele etmiştim o dönem 😊
Ben izlerime güneş göstermedim, çünkü renginin kahve olması yada izi kalmasını istemiyordum. Verilen scar kremini 1 ay kullanıp bıraktım,dışarı güneş kremi, şapka ve gözlüklerle çıktım. Ayrıca benim ameliyat olduğum zaman güneş fazla yoktu. Ağustos güneşi kesin iz bırakır, Eylül ortasında yaptırın. Sevim Hanım'a benden selam söyleyin, ellerinden öpüyorum 😍☺️
Merhaba operasyon sonrasi verilen merhem disinda birsey kullanmadiniz mi? Onu dikis alindiktan sonra da devam ettiniz sanirim

X