Göz kapağı estetiği oldum ama:(

merhaba, suan ki durumunuz nasil? gozun kapanma problemi kuruluk, bulanık gorme gecti mi?

ayy , aynı ben suan ne durumdasiniz? gozlerin kapanma problemi gecti mi?

Merhaba, suanki durumunuz nasıl? Kapanıyor mu? Ne kadar sürede düzeldi? Benim de 2 hafta oldu, hala kapanmıyor. Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

merhaba, Goz kapaginiz nasil simdi, kapanma probleminiz vardi, tam duzeldi mi? insallah düzelmistir. benim de 2 hafta oldu, bir tanesi tam kapanmiyor, ve sizin dediginiz gibi asimetri var, kapanmayan daha buyuk. Ne kadar surdu kapanmasi?

Merhabalar ne oldu acaba ? Benim ameliyatata 6. Günüm sonradan dediğiniz yerler acımaya ce sismeye basladi. Doktorum bugun dikislere sürülen merhemi birakmami soyledi.

merhaba, Goz kapaginiz nasil simdi, kapanma probleminiz vardi, tam duzeldi mi? insallah düzelmistir. benim de 2 hafta oldu, bir tanesi tam kapanmiyor, ve sizin dediginiz gibi asimetri var, kapanmayan daha buyuk. Ne kadar surdu kapanmasi?
Merhaba canım. Gözün nasıl oldu. Asimetri ve kapanma sorunu geçti mi ?

Merhabalar ,
Bende dün rutin göz muayene mi oldum Halit ÖZHİSAR'da ve göz kapağı ameliyatı olmayı düşündüğümü söyledim hemen yapalım dedi şuan tedirgin oldum siz Halit beyin ameliyatında mı sorun yaşadınız. Ben bu doktorda hem akıllı lens hemde göz kapağı estetiği olmayı düşünüyordum. Şuan bakırköy vene vidi göz hastanesinde çalışıyor.

Merhaba plazma pen var birde yeni çıkan soğuk ozon plazma pen var kendini bile alıp göz kapağınıza çTlağınıza uygulayabilirsiniz ben normal plazma pen aldım ama daha kullanamadım

Ben de oldum 11. Gün maalesef gözüm kapanmıyor çok azıcık ama bu gözümde batma yapıyor nolur olanlarda geçen var mı ikisi ne zaman aynı oluyor nolur cevap verin çok üzgünüm

Ben de oldum 11. Gün maalesef gözüm kapanmıyor çok azıcık ama bu gözümde batma yapıyor nolur olanlarda geçen var mı ikisi ne zaman aynı oluyor nolur cevap verin çok üzgünüm
Daha çok yeni merak etmeyin kapanacak ben 1 ay kadar çektim.

Merhaba,İzmir’de göz kapağı estetiği ameliyatı olan varmı? Önerebileceğiniz dr?
Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum

Çok geçmiş olsun kardeşim.Hangi doktora ameliyat oldunuz?Ben de üst göz kapak ameliyatı oldum ama hiç memnun kalmadım.Sayısız sorun yaşıyorum.Görüntü zaten berbat ama kaç kez enfeksiyon oldum size anlatamam.Yorgun ve baygın bakıyorum.Asla çok büyük sarkmam yoktu.Belki ameliyata gerek bile yoktu.Maalesef kendini çok iyi pazarlamış ama bu konuda çok başarısız olduğunu çok acı bir tecrübe ile öğrendim.

Ahh be kardeşim inanın alakası yok.Ben de iyi olsun diye dünya gözde üstelik okülaplasti cerraha ameliyat oldum.Göz çevresini iyi tanır diye göz doktoru olsun dedim.Mahvetti göz kapaklarımı.Estetikten hiç anlamıyormuş bunu anladım.Üstelik gözümün doğal dengesini bozdu sanırım ya yanlış bir kas kesti ya da çok fazla yağ aldı gerekli yağlarımı aldı galiba çünkü sayısız sorun yaşıyorum.Baygın ve yorgun bakıyorum eskiden çok çok daha güzelmiş göz kapaklarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…