Göz kapağı estetiği :)

Kizlar oldum operasyonu, lokalle yaptiik 1 saat surdu butun gün gezdim valla simdi eve gidiyorum zorlandigim tek nokta gozumdeki bantlar azcik gorus mesafemi kisitladi okadar. Lakin lokali onermiyorum ben panik oldum agladim falan doktorum bile seni bidaha lokal almayacagim dedi :))
Geçmiş olsun canım,valla lokalle iyi cesaret doğrusu.. Ben asla kabul etmezdim sanırım :KK37:

Neyse geçmiş bitmiş,sonuca odaklanalım artık :KK34: Sorunsuz süreçler olsun inşallah :KK54:

Çok geçmiş olsun, inşallah istediğin gibi olur:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar oldum operasyonu, lokalle yaptiik 1 saat surdu butun gün gezdim valla simdi eve gidiyorum zorlandigim tek nokta gozumdeki bantlar azcik gorus mesafemi kisitladi okadar. Lakin lokali onermiyorum ben panik oldum agladim falan doktorum bile seni bidaha lokal almayacagim dedi :))

Çok geçmiş olsun gözün aydın :) darısı bizlere umarım bir an önce iyileşirsin

Ay ay hadi hayirlisi gecmis olsun canim :) insallah cabucak iyilesirsin :) :KK16:

Bugun nasilsinn risus vaktin oldukca yaz :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yaa çok sevindim geçmiş olsun:) inşallah sonuçlarından da çok memnun kalırsın, maşallah ya baya rahatsın demek:)

Zor bi operasyon degil kesinlikle ama normal hayat icin 4 gun iptalsiniz :) ben calismak zorunda oldugum icin yarın alınacak bantlarim ve dikislerim bakalim nasil bisey çıkacak bende cok merak ediyorum suan goz altlarim morardi bıraz

Zor bi operasyon degil kesinlikle ama normal hayat icin 4 gun iptalsiniz :) ben calismak zorunda oldugum icin yarın alınacak bantlarim ve dikislerim bakalim nasil bisey çıkacak bende cok merak ediyorum suan goz altlarim morardi bıraz

gecmiş olsun canım maliyeti nedir :KK16::KK16::KK16:

13 haziranda olucam bende korkuyorum birasss

13 haziranda olucam bende korkuyorum birasss

Merak ettim durumunu canım benim ben iyiyim çok şükür

risus son durumun nedir merak ettim ayrıca fotoğrafını görmemiz mümkün mü acaba

ekledim seni canım fotolarım var

Rsus nasılsın ıyıleştınmı ??

iyileştik sayılır ama daha çok yolumuz var :KK6:

Bide sonuçta amrliyat çıktıktan sonra genel aneztezinin etkilerini yaşadım çok titredim kustum buna bağlı olarak kanama oldu bide başım çok ağrıyordu benim

Bide sonuçta amrliyat çıktıktan sonra genel aneztezinin etkilerini yaşadım çok titredim kustum buna bağlı olarak kanama oldu bide başım çok ağrıyordu benim

Canim bana gozalti torbasini alacak en iyi doktorun adini yazarmisin? Izmir olursa daha iyi olur.

çok çok geçmiş olsun genel anestezinin eziyetide onlar işte.. olsun sonucu güzel olduktan sonra katlanılır eziyetler bunlar..

Risus beni sildin galiba :18:

silmiş olabilirim canım dönemsel temizlikler yapıyorum :KK6:

X