Göz kapağı ve torba estetigi

melkana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
213
3
Canlar bu doktor is arkadasima burun estetigi yapti. Badem gozude o yapiyomus. Goz estetiginde ismini sikca duymaya basladim. Torbalar cikmaya basladi.
Kendisinden randevu alacagim ne dersiniz??

canım lazer göz torbaları için uygulanabiliyor mu ? yöntem tam olarak nasıl acıklayabilir misin biraz

Bu doktoru bende arastirmalarimdan buldum badem göz estetigi olmak istiyorum ama ilerde su an durumum yok ama ameliyati olanlar varsa deneyimlerini paylasirlarsa cok sevinirim
Göz torbalarini aldiran arkadaslar sizede gecmis olsun cok memnun kaldiginizdan bahsetmissiniz ilgili bir doktor öyleyse?

Tatlım doktor lazerle gozicinden lazerle yaptığını söyledi. Teknik konu daha fazlasını bilmiyorum. Zaten benim için sonuc muhimdi. Daha fazla detay istersen kendisine ulaşırım haber et yeter:) burdan aktarırım .

canım fiyat bilgisi rica edebilir miyim ?

Başım çatlıyor akşam üzeri. göz kapağım anormallikler var ya akşam üzeri iniyor gözlerime.. tayfun beyi araştırdım. bu doktorla ilgili ne düşünüyorsunuz kızlar.. tecrübelerini paylaşmak isteyen olursa çok sevinirim. bir an önce ameliyat olmam lazım. birkaç doktoru araştırdım. ama gözüm tutmadı. bekliyom kizlar....

bende konuştum ama fiyat pahalı geldi 3 ay çalışayım anca biriktiririm o parayı ben :KK43:

ameliyat olan ve amelıyat olacagını söyleyen iki arkadasımız da ogunden beri hiç internete girmemişler :s nasıl ulasabilirim ki baska türlü :S

kızlar ben arkadaşımla salı günü badem göz estetiği olcam valla çok heyecanlıyım.aynı zamanda göz altlarımı da toparlıcak doktor fotolarımı hemen koyarım

Kızlar amelyat oldummm fotoları koyuyrm albümden bakabilrsiniz.

Canım geçmiş olsun. Acaba ne kadar fiyata badem göz estetiği oldunuz Dr Tayfun Türkaslan beyde? Ben de bu yaz olmayı düşünüyorum, yeni üye olduğum için albümünü göremiyorum (sırf bu badem göz estetiği için üye oldum ya zaten :KK9:) özel mesaj ile fiyatı yazabilir misin, öncesi ve sonrası fotoğraflarını gösterebilir misin ? Ameliyat yerinde iz oluyor mu, çabuk iyileşiyor mu bir de cnm bunları merak ediyorum :KK17:

Kızlar amelyat oldummm fotoları koyuyrm albümden bakabilrsiniz.

canım albüme koyucam demişsin ben mi göremiyorum yoksa koymadın mı? ben de badem göz olmak istiyorum bu boktorun adı çıkıyor her yerde.kaça oldun nasıl oldu sonuc oldum yazalı epey zaman gecmiş lütfen yardımmmmm:KK17:

Canım geçmiş olsun. Acaba ne kadar fiyata badem göz estetiği oldunuz Dr Tayfun Türkaslan beyde? Ben de bu yaz olmayı düşünüyorum, yeni üye olduğum için albümünü göremiyorum (sırf bu badem göz estetiği için üye oldum ya zaten :KK9:) özel mesaj ile fiyatı yazabilir misin, öncesi ve sonrası fotoğraflarını gösterebilir misin ? Ameliyat yerinde iz oluyor mu, çabuk iyileşiyor mu bir de cnm bunları merak ediyorum :KK17:

canım slm olucam demişsin oldun mu ameliyatı kimse neden yazmıyor:KK43:( ben de düşünüyorum göz kapaklarım dogustan düşük azcık yaptıran var mı başka bu doktoraaa?? resim yollasanız da görsek yahu:KK1:

kızlar ameliyat oldum ilk ay güzeldi ama sonra sanki bi değişiklik olmadı yani herkes böyle söylüo eski halinla pek fark yok diyolar.gözlerimde biraz küçüldü maalesef .2.500 e olmuştum sadece göz altlarım biraz daha ii işte.olmasamda olurmuş yani.yinede siz bilirsiniz.ben çok çekik olsun isemiştim ama pek farketmedi.

canım ben de olmayı düşünüyorum, çünkü göz altlarım çökük duruyor, benim için ille de badem göz olması gerekmiyor, daha düzgün dursun yeter. ben senin fotoğraflarını gördüm güzel duruyordu. şu an göz altlarında şişme falan oluyor mu? Gözlerin niye daha küçük duruyor ki? aslında etrafındaki fazla deriyi alınca daha büyük durması gerekmiyor mu? Çok çekik göz doğal olmayabilirdi, belki daha sonra sıkılırdın. çok geçmiş olsun canım. iyileşme süreci ne kadar sürüyor?

bende oldum ama cok memnun deglım su an 1 yıl gereklı deniyor bakalım ne olacak cekık olan gozlerım su an yuvarlak göz altlarım duzeldı ama gozlerımın seklı degıstı maalesef bırde kaz ayakları oluştu valla cok memnun degılım açıkçası bakalım artık

ameliyat olan ve amelıyat olacagını söyleyen iki arkadasımız da ogunden beri hiç internete girmemişler :s nasıl ulasabilirim ki baska türlü :S
bayağı olmmus

baya olmuş sız yazalı oldunuzmu merak ettım bende tayfun beyde oldum ıstersenız konuşalım ozelden yazın

Merhaba benim gozlerim asagi dogru ve gercekten kotu gozukuyo.. cekik olmasini istedigim icin badem goz ameliyati olmak istiyorum fakat buradaki yorumlari okuyunca olumlu sonuc alan goremedim. Ozellikler dr tayfun a guveniyodum ama ondan da olumlu sonuc alan olmamis. Ozellikle hamise 'cim. Seni arkadas olarak ekledim kabul eder misin ameliyat oncesi ve sonrasi fotolarini gorebilir miyim acaba albumu goremiyorum yeni kayit oldugum icin.

Selam kızlar göz estetiği ameliyatı olan var mı aranızda? Ben yakında Tayfun Bey'le görüşmeye gideceğim. :KK55:

X