Kontakt Lens Göz renginizi kalıcı olarak değiştirebiliyorsunuz...

Bana da pek inandırıcı gelmedi yani uzunca bir süre kendisini bir şeyin olacagına inandırdıgında öyle görmeye başlar ya insan belki buda böyel bir durumdur...Tek mantıklı gelen 3. yöntem dna larla oynanarak göz renginin değişmesi geldi bana oda ne zaman hayata geçer biz görürümüyüz bilmem kaydirigubbakcemile3

new color irisi paranız olsa da yaptırmayın. youtubeda bir video izledim bunu yaptıran kişi glakoma olmuş. göz bebekleri yamulmuş falan. bence gördüğünüze şükredin. lens neyimize yetmiyor?

bebeklerin göz rengi koyulaşır (maviden yeşile geçiş koyulaşmadır çünkü yeşil renkte daha çok melanin pigmenti vardır) çünkü büyüdükçe melanin pigmenti gelişir. yaşlılarda da bazen göz rengi açılabilir çünkü yaşlandıkça pigment kaybı oluşur tıpkı saçların beyazlaması gibi.

bunun tek mantıklı açıklaması budur.

albinoların gözleri neden kırmızı-mor-mavi olur? çünkü hem derilerinde ve hem gözlerinde pigment oluşumu yoktur. kırmızı göz hiç pigment olmaması, mor biraz pigment olması, mavi çok az pigment olması demektir. bu yeşil-bal-kahverengi diye gider.

Son düzenleme:

peki bunun için herhangi bi eğitim aldın mı? yada çok mu tekrarladın? mesela ilk yaptığında bu kadar iyi konsatre olabilmiş miydin? ne kadar uyguladın bunu? ben de yapıcam

Resimlere baktım da sanki renkler değişmiş ama donuk bir renk olarak dönüşmüşler..

Ben yapamam heralde düşünürken felan aklıma kötü kötü şeyler gelir acaip etkileri olabilir..
Çok istersem lens taktırırım..

Ama başarabilene helal olsun... ınsan beynini tanımlamak çok zor ..

new color irisi paranız olsa da yaptırmayın. youtubeda bir video izledim bunu yaptıran kişi glakoma olmuş. göz bebekleri yamulmuş falan. bence gördüğünüze şükredin. lens neyimize yetmiyor?

Bencede lensler var çok şükür.Göze kalıcı lens yerleştirmek bir çeşit ameliyat sonuçta,insan mecbur kalmadıkça,göz görme yetisini kaybetmedikçe normal ameliyat bile olmak istemez kaldıki göze sırf kozmetik amaçlı bir tabaka yerleştirilsin.Bu takıntılı insanların işidir bizim işmiz olamaz kızlar.

Bu beyin gücüyle göz rengini değiştirmek çok saçma geldi bana.Kendi kendini kandırmaktan başka bişey değil bence zaten bunu bir ay yapsak kafayı yiyip halüsünasyon görmeye başlarız gözlerimizide farklı renklerde görebiliriz o zaman.Bu bana bir filmi hatırlattı izleyen varmı bilmem.kontes adında bir film.Orta yaşlı kadın genç yakışıklı bir delikanlıya aşık olur.delikanlıda buna aşıktır ama babasının baskıları yüzünden kadından uzak kalmaya çalışır.Kadında kendisinin yaşlı olduğu için delikanlının ondan uzak kaldığını zanneder ve yaş kompleksine girer.Birgün sinirlenir ve bir hizmetçisinin kafasını yarar kızın kanı kendi yüzüne bulaşır.kadın yüzündeki kanı silince o anda yüzüne güneş vurur ve bir anda yüzü güneşin verdiği parlaklıkla gençleşmiş gibi gözükür kadına.Ama kadın yüzünün kan ile güzelleştiğini zanneder ve o andan sonra kan için cinayetlere başlar.kanı cildine sürdükçe gençleştiğini zanneder oysa hiç bir fark yoktur.kısacası kafayı yemiştir.Sonu hazindir filmin.Alakasız oldu ama mantık aynı sonuçta:))))

peki bunun için herhangi bi eğitim aldın mı? yada çok mu tekrarladın? mesela ilk yaptığında bu kadar iyi konsatre olabilmiş miydin? ne kadar uyguladın bunu? ben de yapıcam
eğitim almadım.bende herkes gibi okudum öğrendim
bigün arabanın dikiz aynasından bakarken gözlerimi ela gördüm.
çünkü 2-3 kere denemiştim okuduğum bu olayı.kaydirigubbakcemile3
ama ben bunlar gibi yapamam.sadece ton olarak açıldı benim.
fazla bi değişim yok :sm_confused:

canlarım düşünce gücüyle vücudun atom altı parçacıklarını hücrelerimizi gen kodlarımızı etkileyebilsydik dünyada kanser ya da hastalık diye birşey kalmazdı, zira kanser dnalarımız etkiliyor ve bilim bunu farketseydi bir dakika daha kaybetmeyip uygulardı bu tekniği emin olun ki, yoksa düşünce sadece dna'mızın melanin pigmenti olan kısmına etki eder diğer yerleri etkileyemez diye bir şeyden bahsetmiyorsunuz anladığım kadarıyla.. genetik bilimi o kada basit değil maalsef. tabi ki insan beyni çok güçlü ve beynimizin yarısını bile kullanmadığımızı herkes biliyor ama bu dediğiniz başkalaşımın başlaması için yeni bir evrim sürecine girmek gerek, insanların yüzyıllar sonra beyinlerinin oldukça büyük bir kısmını kullanıp düşünce formunu alacağı iddaa ediliyor ama bu sizin bahsettiğiniz şey değil tüm popülasyonun gireceği bir süreç olacaktır. beynimiz çok muhteşem ve size görmek istediklerinizi göstermeye hazır bunu unutmayın

o da bi gelişme cnm hemen olmuyomuş zaten sen o ela olan gözleri yeşile çevirirsin belki uzun süreli denemelerde konsantre olamıyorum ben aklım başka yerde oluyo başaramadım bi türlü anlık bile değişmiyo

e simdi emdev yalan mı söylüyor :SS

ne yalanı canım estağfrullah sakın öyle biryere çekmeyin lafımı nolur kesinlikle söyleyemeyeceğim birşey bu, laflarım yanlış anlasılmasın ama emdev bunu başardıysa da kesinlikle ama kesinlikle başka mantıklı açıklamaları vardır diye düşünüyorum, başka bir arkadaş da bunun mümkün olduğunu sinan çetinin düzmece programıyla açıklamaya çalışmış gerçekten bu programı ciddi izleyen var mı diye düşünüyordum şaşırdım doğrusu, orada merak ettiğiniz herşeyin açıklamasını yapabilirim işin gerçeğini bilseniz bu kadar basit miymiş dersiniz.

tam burası konusuyken bir şey daha anlatmak istiyorum. lisedeki biyloji dersinde konumuz genetikti, mutasyonu anlatıyordu hoca, kutup ayılarının renginin beyaz olmasından eskimoların yüz yapılarının neden öyle olduğundan falan bahsediliyordu, daha sonra bir kelebek türüne geldi konu, hoca aynen şu cümleyi kurdu o kelebek türünden basederken "eskiden bu kelebekler kahverengi bir dış görünüme sahipken renkli ve geniş kanatlı olmayı isteyerek bu hale geldiler" herkes şaşırdı tabi, hocam nasl olur istemek derken kastınız nedir dedim işte basbayaa istemek içgüdüsel olarak o renge yönelmek dedi, kafama takıldı tamam dedim tartışmadım. sonra bu konuyu başka hocalara sordum uludağ ünv.den bir hocaya da mail attım hepsi böyle bir şeyin mümkün olmayacağını söyledi. daha sonra hocama gittim böyle böyle dedim ya aslında ben de bunu emin olmadığım bir kaynakta okudm dedi, beraber arıştırma yaptık bir kaç gün ve o da yanlış bilgilendirildiğinin farkına vardı,hemen hemen tüm ünlü mutasyon teorilerini inceledik ve ertesi hafta derste bize yanlış bilgi verdiğini söyledi ve özür diledi.

Ben de dünden beri biyokineziyi araştırıyorum :))) zaten ilk okuduğumda hiç inandırıcı gelmemişti ama kızların gayet ciddiye aldığını görünce acaba mümkün mü diye düşünmeye başladım. Ama gerçekten imkansız. Zaten birşeye yüzde yüz inanıyorsanız, zihniniz sizi kandırır. Maalesef herşey kontrolümüzde değil ve sadece inanmak yetmiyor. Göz rengini biyokinezi ile değiştirdiğini iddia eden kişilerin de, sadece değiştiklerine inandıkları için o şekilde gördüklerini düşünüyorum. Göz rengini değiştirebilecek kadar güçlü bir beyin, sanırım sahibini de kandırabilir :)
Tv de falan gördüklerimiz de zaten üçkağıt :)

düşünce gücüyle zayıfladığını iddia eden bir ünlü biliyorum derya baykalın programına katılmıştı,
nekadar doğru söylüyor bilmiyorum ama,
bence beynimizinanılmaz bir organ,
mesela aynaya bakın ve kendinizin nekadar çirkin olduğunu yada cildinizin bu ara nekadar yıpranmış olduğunu düşünün,
bi,r süre sonra gerçekten öyle olduğunu görüceksiniz,
yada tam tersini düşünün
nekadar güzel olduğunuzu filan bu gerçekten size ve çevrenizdeki,lere yansıcaktır
beyin inanılmaz bir organ bence ve yönetmekde insanın elinde
göz rengi değişirmi bilemem ama ufak da olsa mucizeler yaratılabildiğine ben inanıyorum

Bence düşünme gücünü kullanmasını bilen bir çok insan kanseri yener.. Bunun örneklerini çok okuyup görüyoruz.. ve de gördüm :) Tabi bu gücü kullanarak herşeyi yapabilirmiyiz ? Asla.. !
Beyin gücü öyle birşey ki bunun hakkında size bir çok örnek verebilirim.. Yeterki onu kullanmasını bilelim.. Bu çok kapsamlı ve tartışmaya açık bir konu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…