Göz Tansiyonu - Glokom Hastalığı

denizkenarindan

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2021
238
345
Kendinizde veya ailenizde göz tansiyonu rahatsızlığı var mı? Genel belirtiler gibi miydi belirtileri? Hangi evredeyken tanı konuldu? Size neler yaşattı? Tedaviniz nasıl gidiyor? Göz doktorunuzdan memnun musunuz, şehir farketmeksizin, doktorunuzu tavsiye eder miydiniz? (Prof.Dr.Ahmet Akman beyi bilen var mı?)

Son düzenleme:
Göz tansiyonu ciddi bir konu ihmale gelmez ama çaresiz değil . hangi şehirde siniz ? Sadece bu konuda çalışan hocalar var üniversite hastanelerinde mutlaka onları bulun. Özel hastanede kiler değilde uzmanlık alanı glokom olanlara gidin .

Merhaba DEMRE DEMRE sağolun, annem için ben açmıştım konuyu. Üniversite hastanesindeki hoca teşhis koymadı. Tanınmış 2 göz doktoruna göründü, teşhis konulmadı. Daha doğrusu, bir şey yok denildi. Yıllarca sürdü bu süreç. En sonunda o tanınmış göz doktorlarından biri bu teşhisi koydu ama, ağrıları geçmedi. Yani doğru teşhis mi konuldu acaba onu da düşünüyorum. Göz tansiyonu değil mi, başka bir şey mi? Kullanılan damla çok ağır bir damla, göz de çok hassas bir yer. Hayat boyu her gün günde iki defa kullanacak. Buna rağmen ağrıları geçmedi. Bir anda sancı giriyor gözüne. Neden olabilir diye Doktoruna sorunca geçiştiriyor bir açıklama yapmıyor. Annem, ağrılarını net bir şekilde tarif edince bile yok öyle olmaz falan diyor doktor. Bu konuda dediğiniz gibi uzmanlığı olan doktor tavsiye edilirse de çok sevinirim. Ben İstanbul’dayım ama Şehir farketmez, her yer olur .

Son düzenleme:
X