Gözde Beyaz Şeffaf Leke

shuly

Guru
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2012
206
34
Merhabalar.Dün yüzümü yıkarken gözün beyaz kısmında beyazsımsı bir kanattı fark ettim.Sanki bir anda olmuş gibi.Öncesinde olsa fark ederdim.Sarı nokta olabilir ama sarı değil.Sanki gözümde lens katlanmış gibi şeffaf renkli,gözüm beyaz kısmı ile aynı renk.Ne yazık ki doktor randevuları dolu .2 hafta sonraya randevu alabildim.Benzer birşey yaşayanınız oldu mu?
Göz kuruluğum hep vardır.Güneş gözlüğü sürekli kullanırım.Işığa karşı gözlerim çok hassastır.Neredeyse kapalı yerde bile gözlük takma ihtiyacı duyarım.
Bu aralar ciddi demir eksikliğim var.
Sarı nokta mı bu yada başka bir şey mi?Geçer mi?

Katarakt olamaz o gözün merceğinde oluşur, aynı zamanda görmeniz de bozulur yani dışardan baktığınızda görebileceğiniz kısmında olmaz katarakt.
Korneanızda görmüşsünüz kuruluk sebep olduysa doktor randevusuna kadar suni göz yaşı damlası kullanın, göz kuruluğum hep vardır dediğinize göre de zaten düzenli kullanmalısınız.
Geçmiş olsun.

Teşekkürler.İlk gece çok korktum.Damla kullanmaya da.Sanki sabah gözlerimi kaybedeceğim gibi geldi 😔. Şimdi damla kullanıyorum randevu gününe kadar.Umarım geçici birşeydir.

X