Gözümü kapatırken nesneler simgeler görürüm, uykuda değilim ama

ayse5699766

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
2
0
27
Uzanılı bir haldeyim uykuda değilim ama göz önüme bir sürü şey geliyor, tanımadığım adamlar, hayvanlar, ve bir sürü göz siyah yeşil kırmızı renkli bunların nedeni ne ola bilir?

Uzanılı bir haldeyim uykuda değilim ama göz önüme bir sürü şey geliyor, tanımadığım adamlar, hayvanlar, ve bir sürü göz siyah yeşil kırmızı renkli bunların nedeni ne ola bilir?
Halüsinasyon görüyor olabilirsin. Önce göz doktoruna gitmen gerekir. Gözle işgili bir sebeb bulamazsa o da önerirse psikatriye gitmen gerekebilir.

Üzerine düştükçe artar. Onun için takılmayın. Bende bir dönem çok yaşadım nedenini hiç araştırmadım. Lakin bunlarla alakalı şunu söyleyebilirim böyle alakasız nesneleri gözümü kapatıp gördüğüm dönemlerde rüyalarım biraz çıkardı. Mesela bir arkadaşımı rüyamda görsem ertesi gün karşılaşırdık gibi. Dediğim gibi araştırmadım üzerine dusunmedikce azaldı. Merak etmeyin geçicidir.

X