Bebek İkinci El grago bebek arabası ihtiyacı olanlar kaçırmasınn....SATILMIŞTIR

batuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2013
341
9
Alalı birsene oldu, çok fazla bindiğimiz söylenemez, Anne kucağını bebek arabasından üstün tutanlardanız :) sağlık ocağına ve parka giderken yanımızda refakat etmiştir:) sonuçta azda olsa kullanıldı, grago pusetle uyumludur, 150 liraya vericem, izmir içi olursa elden teslim edilir. kargo karşı tarafa aittir.

Eklentiler

• $IMG_3375.jpg
    $IMG_3375.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 59
  • $IMG_3376.jpg
    $IMG_3376.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 53
  • $IMG_3378.jpg
    $IMG_3378.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 53
  • $IMG_3379.jpg
    $IMG_3379.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 53
izmir de olmanız beni düşündürüyor,özelden tlf nosu bırakırsanız sizi ararım ben özel mesaj bırakamıyorum

Arabanın katlanmış halini koyma imkanınız var mı ? Bir de tam modeli nedir acaba?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arabanın katlanmış halini koyma imkanınız var mı ? Bir de tam modeli nedir acaba?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Graco Ultima Travel System Bebek Arabası modeli bu, koymaya çalışırım, şuan kilere kaldırdık.

arabanın yüksekliği ne kadar acaba biz uzun boyluyuz sorun olur mu almayı düşünüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim.son fiyat ne olur:44:

arabanın yüksekliği ne kadar acaba biz uzun boyluyuz sorun olur mu almayı düşünüyoruz bilgilendirirseniz sevinirim.son fiyat ne olur:44:

canım benimde boyum 1 70 gayet rahat kullandım açıp bi ara bakayım modelini yazarsan fiyat çok iyi istersen videoları var nette ilk sayfada modelini yazmıştım bi bak istersen, sadece paraya çevrilsin yerine farklı bişeyler alayım diye indirdim fiyatını zaten :) bu arada posta kutun dolu özel msj atamadım sana bilgin olsun.

canım benimde boyum 1 70 gayet rahat kullandım açıp bi ara bakayım modelini yazarsan fiyat çok iyi istersen videoları var nette ilk sayfada modelini yazmıştım bi bak istersen, sadece paraya çevrilsin yerine farklı bişeyler alayım diye indirdim fiyatını zaten :) bu arada posta kutun dolu özel msj atamadım sana bilgin olsun.

teşekkürler cevabınız için.sanırım çift yönlü değil fiyat çok ii yoksa onun için vazgeçtik maalesef.hayırlı satışlar:KK34:

arkadaşlar 100 lira oldu, kargo karşı tarafa ait arabamızı satıyoruz izmir olursa elden teslimi konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

X