Granit mutfak evyesi kullananlar

Niloya3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
10
3
45
Kızlar mutfağıma evye secemiyorum granit siyah evye düşünüyorum ama cizilirmi su lekesi çok oluyormu kullanislimi kullanan varsa bilgi verirse çok sevinirim

Kızlar mutfağıma evye secemiyorum granit siyah evye düşünüyorum ama cizilirmi su lekesi çok oluyormu kullanislimi kullanan varsa bilgi verirse çok sevinirim
Merhaba seçim yaptınız mı ben de karar aşamasındayım yardımcı olursanız sevinirim

Mutfagimin evyesi siyah granit.ben secmedim evi aldigimizda vardi muteahhit taktirmis ama ben tavsiye etmiyorum.markasi franke sanirim markadan markaya degisir mi bilmiyorum da ama berbat birsey.yikayip kuruladiktan sonra sanki hic yikanmamis gibi bir goruntu olusuyor.neyle silersem sileyim ayni.komsularin da oyle.celikten sasmayin en temizi.ben yaza dogru degistirmeyi dusunuyorum gecen yil sifir olarak aldik evi ama sirf bu yuzden degistircem.

Schock marka siyah granit eviye kullanıyorum. Çok seviyorum. Tezgahım da siyah. Güzel bir bütünlük oluyor.
Su veya kireç lekeleri için de temizledikten sonra bebek yağı ile siliyorum. Benimki 7 sene oldu yaptıralı ama ilk günkü gibi

Littlefinger Littlefinger Bebek yağını denediniz mi? Lütfen deneyin.

Nefret ediyorum siyah mutfaktan. Tezgahim, tezgahimin arkasindaki cam siyah. Evye de franke marka ve siyah. Temizligi can sikici en ufak bir sey yapisiyor ve kayip gitmiyor. Hic tavsiye etmem hiccc...

X