grı buzdolabı,çamısır makınesi,bulasık makınesı

esmer8590

04.07.2010 nişan günü=)=)
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
162
0
merhaba arkadaslar bıs sözlumle vestelın beyaz esyasını almaya karar verdık ama grı mı alsam beyaz mı alsam karar vermedımm cunkı arkasım grı almastı cabuk leke yapıomus acaba sız memnunmusun grı buzdolabı olan arkadaslarım yardım edebılırmıs:)eyvahedigeldismile

Canım gri mi beyaz mı diye sorgulamaktansa Vestel mi değil mi desen daha doğru olur. Vestel ise bırak griyi pembe olsa bile uzak dur :) Parana yazık etmek istemiyorsan.

vestel mi aman bi daha asla hiç bir ürününden memnun değiliz bi hatayla aldık bi kaç ürününü hiç memnun değilim bi daha almak nasip olmasın Allahım:eek:lmaz:

buzdolapları için kesin net bir yorum yapamayacağım,vestelden fırın alınabilir,bulaşık makineleri için şunu söylemek istiyorum bugün piyasada birçok bulaşık makinesi üreten firmanın yıkama kurutma enerji etiketleri AAA olarak geçerken vestel de halen B sınıfı yıkayan ve B sınıfı kurutan bulaşık makinesi buluyor sadece en üst model 9 programlı bulaşık makinesi AAA etiketine sahip diğer modellerde durum hemen standardın altına iniyor, çamaşır makinesi yeni çıkan 8 kg lık olympus serisi geriye dönük olarak bakıldığında nispeten daha iyidir, vestelin tam olarak kaliteli ürünler verebilmesi için daha zamana ihtiyacı var 25 yıllık firma , nerede 50 yıllık arçelik nerede 100 senelik bosch

evet çamaşır makinası hiç temiz yıkama performansı yok o kadar özenip bezenip ev sinema sistemi almıştım bi kaç yıl önce sık kullanmadığım halde arada teklio sinir edio beni bi daha mı aman benden uzak kalsın almıyım alanada mani olmıyım:umursamaz:

Ben gri aldım tüm elektrınik eşyalarımı çokta memnunum. Vestel konusunda yardımcı olamayacagım cnm. Eşyalarım arçelik tavsiye ederim.

uzun zamandır araştırıyorum..300,400 arası çok ses yapmayan 1600 w ve üstü makine arıyorum.yorumları okuyunca vazgeçiyorum.kafamda arnica.blue house,fakir var.sizce bu markalar nasıl??:enbuyukkk:

uzun zamandır araştırıyorum..300,400 arası çok ses yapmayan 1600 w ve üstü makine arıyorum.yorumları okuyunca vazgeçiyorum.kafamda arnica.blue house,fakir var.sizce bu markalar nasıl??:enbuyukkk:

bizim evde arnica su filtreli elektrik süpürgesi kullanıyoruz.
güzel süpürüyo, ama çok sesli:KK43: sesi beni deli ediyor.
beende aynı senin istediğin özelliklerde bir süpürge istiyorum.

arçelikten şaşmayın derim,arkadaşımın yeni bulaşık maknesi ve tv si bozuldu daha 2 ay dolmadan vesteldi o da...
grilerin de leke yaptığı maalesef doğru...

arçelikten şaşmayın derim,arkadaşımın yeni bulaşık maknesi ve tv si bozuldu daha 2 ay dolmadan vesteldi o da...
grilerin de leke yaptığı maalesef doğru...

benimde bütün eşyalarım gri arçelik el izi yapmayanlardan çok memnunum.arçelik halı yıkama mak 1 tane fiyatıda iyi 350 ama sulu supürge yapmıyor..

Bosch, siemens düşün derim. ben yıllardır bunların ürünlerinden çok memnunum

blue house da aradığım ozellıklerde temizlık robotu aaldım.pzt gelick umarım iyi çıkar

televizyonumuz vestel alalı henüz 3 sene oldu bu ikinci bozuluşu garatide bitti servis dünyanın parasını istiyor sedece gelmek için yapması kaça mal olur bilemiyorum :S
en sonunda eşim yaptı geçen gün kesinlikle birdaha yanından geçmem memnun kalmadım
onun yerine arçelik beko al daha iyi

eğer griden demek istedigin inox larsa benim buzdolabım ve bulaşık makinem de inoks arçelik parmak izi yapmayanlardan. Ben şimdilik memnunum öyle leke filan olmuyor. Olunca da ben nemli mikrofiber bezle siliyorum hemen geçiyor.

bılgılerınız ıcın teskur ederım kızlar beyaz esyamı arcelık almaya karar verdık :KK70::KK70:

X