Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Bende özledim bebegımm🥰🥰 dedim bişeler kesnleşssin öyle gelem aranıza en yeni anne olarak 😂benmkı daha haşhaş
Büyür kocaman olur heycanini birlikte yasicaz canım iyi yapmışsın kuzum biz hala her hastane dönüşü gelenleri heycanla beklioruz şimdi seni beklicez dualarla git randevuna inşallah canım benim🥰🥰

Büyür kocaman olur heycanini birlikte yasicaz canım iyi yapmışsın kuzum biz hala her hastane dönüşü gelenleri heycanla beklioruz şimdi seni beklicez dualarla git randevuna inşallah canım benim🥰🥰
Özlemişim sizle sohbet etmeyiii🤗 artık güzel güzel beklicez inşallah sımdlk popo devirip yatmaktan baska işim yok😂

Çok güldük bu pipilik mevzusuna başımıza gelicek ben sana diyim 🤣🤣🤣
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Kesin gelecek yani maske ile alt değiştirmeye gitsek her halükarda sızacak yine ağzımıza girecek 🤣🤣
Evet canım yanlış görmediysem ebebegin erkekler için olandı bak istersen.
İndirim başladı ben bezini şiparis verdim ıslak mendil deterjan gününü bekliyorum şimdide
Oo hayırlı olsun canım 🥰 tamam bakayım ıslak mendile günü gelince alırım bende arabayı oradan alcam ama bakalım😬
Bunları kaybettim Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
Seneye size hatırlatacağım. 😂😂
Hahah seneye erkek anneleri tek tek yazacak bugün duvarıma mıçtı
Bugün ağzımı sıvadı🤣🤣

Özlemişim sizle sohbet etmeyiii🤗 artık güzel güzel beklicez inşallah sımdlk popo devirip yatmaktan baska işim yok😂
Aşkomm😍😍 mesajını gördüm de çok şükür bulmuşsun canım 🥰 ilaçlar baya sıkıntı doktora söyle tahmini ne zaman bırakırız diye o göre önceden bulmaya çalışalım

Evet dinlen kuzum bol bol börek felan açma sakin hazır yufkadan yapın borekleri🤭🤭 iş mis yapma ben hala yapmiorum normalde titizim işte olduğu kadar 😊😊

Kesin gelecek yani maske ile alt değiştirmeye gitsek her halükarda sızacak yine ağzımıza girecek 🤣🤣

Oo hayırlı olsun canım 🥰 tamam bakayım ıslak mendile günü gelince alırım bende arabayı oradan alcam ama bakalım😬

Bugün ağzımı sıvadı🤣🤣
Valla gözüm çok korktu ya benim kuzum🤭🤭

Bugün ağzımı sıvadı🤣🤣
Teşekkür ederiz teyzesi 😊

Aşkomm😍😍 mesajını gördüm de çok şükür bulmuşsun canım 🥰 ilaçlar baya sıkıntı doktora söyle tahmini ne zaman bırakırız diye o göre önceden bulmaya çalışalım
Öyle yaptm cnm bugun sordum ona göre stoklucam💖sımdlk cogunu hallettm seyhan sayesınde😂 iğneleride yrn halletcem tmmdr😁🤗 camsnzz can kurtaranlarım benm hamişler birliği maşallah yaaaa

Evet dinlen kuzum bol bol börek felan açma sakin hazır yufkadan yapın borekleri🤭🤭 iş mis yapma ben hala yapmiorum normalde titizim işte olduğu kadar 😊😊
ahaha yok valla bı sefer börek açmadım😂😂 yemek çamasır dısı bıse yapmıom valla hepsini benm herife kakaladm brz da ben tatıl yapam o temizlesn evi😁

Canmsn cok saol bebegımmm sımdlk hallettik seyhanm buldu saolsn💖 yine dara girersem çalarm kapınızı biliyrmki hepinz yardm edersnz zaten💖 teyzosları minik bir minnoş vr bendede tutundu annesine💖
Maşallah canım hayırlısıyla Rabbm kucağına almayı nasip etsin inşallah ben yeni gördüm canım eksiğin olursa yardımcı olurum

Valla gözüm çok korktu ya benim kuzum🤭🤭
Korkma ya en fazla ağzımız yüzümüz çiş kokar kusmuk kokar falan🤣🤣🤪
Öyle yaptm cnm bugun sordum ona göre stoklucam💖sımdlk cogunu hallettm seyhan sayesınde😂 iğneleride yrn halletcem tmmdr😁🤗 camsnzz can kurtaranlarım benm hamişler birliği maşallah yaaaa
Oyy sende cansın kuzum valla hep burada ol birlikte sağ salim büyütelim inşallah bebişleri sağ salim kucağımıza alalım. Komik komik anılarımızı anlatalım 🤭🤭

Bez alanlar kaç numaradan ne kadar aldınız ben şimdilik 1 numara 70lik 2 paket, 2 numara 60lık 2 paket, 3 numara 96 1 paket aldım daha alayım mı 🤔
Canım bez olayı şöyle
Sleepy diğer markalara göre daha küçükmüş kalıbı. Misal arkadaşum molfixin 1 numarası ile sleepynin 1 numarasını attı arada baya fark var
Bende şuan 84 adet sleepy 2 numara var
1 şimdilik hiç almamayı düşünüyorum kalıbı küçük diye ama bakalım bebeğin gelişimi de önemli
Senin aldığın 2 numara nasıl yani kaç kilo aralarında yazıyor

Korkma ya en fazla ağzımız yüzümüz çiş kokar kusmuk kokar falan🤣🤣🤪

Oyy sende cansın kuzum valla hep burada ol birlikte sağ salim büyütelim inşallah bebişleri sağ salim kucağımıza alalım. Komik komik anılarımızı anlatalım 🤭🤭
inşallah kurabiyemm🤗💖 siz alışverişlerinizi yapınn bende sizi takip edeyim nerden ne alınacak öğreneyim:))))

Canım bez olayı şöyle
Sleepy diğer markalara göre daha küçükmüş kalıbı. Misal arkadaşum molfixin 1 numarası ile sleepynin 1 numarasını attı arada baya fark var
Bende şuan 84 adet sleepy 2 numara var
1 şimdilik hiç almamayı düşünüyorum kalıbı küçük diye ama bakalım bebeğin gelişimi de önemli
Senin aldığın 2 numara nasıl yani kaç kilo aralarında yazıyor
Aa bak bunu bilmiyordum 🤭

X