Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

İyiyiz canım hava değişi ile hastalıklar başladı. Öyle böyle geçiyor günler sen nasılsın ikizler nasıl 🥰
O hastalıklar hiç bitmiyor ya benim oğlan depremden bu yana ayda iki defa bronşite yakalanıyor yediği soğuk içine işledi sürekli tekrarlıyor bronşiti onun haricinde iyiler şükür yürümeye başladlar hareketlendiler iyice sürekli dışarı çıkmak istiyolar içerde durmayı hiç istemiyorlar geçirince ağlıyorlar zaman hızla geçiyor dün eski yazılara göz attım ne günlerdi nasıl zordu hepsi geldi geçti şükür kucağımızdalar🥰🤲🤲

O hastalıklar hiç bitmiyor ya benim oğlan depremden bu yana ayda iki defa bronşite yakalanıyor yediği soğuk içine işledi sürekli tekrarlıyor bronşiti onun haricinde iyiler şükür yürümeye başladlar hareketlendiler iyice sürekli dışarı çıkmak istiyolar içerde durmayı hiç istemiyorlar geçirince ağlıyorlar zaman hızla geçiyor dün eski yazılara göz attım ne günlerdi nasıl zordu hepsi geldi geçti şükür kucağımızdalar🥰🤲🤲
Oyy yerim onları evett ya benim oğlan da dışarı çıkmaya bayılıyor ama havalar düzensiz. Kış gelince napcaz hiç bilmiyorum kv ve anne evinde mekik dokuruz artık 😅
Ah ah evet ne günler yaşamışız ya rüya gibi şimdi kızlar napıyor hiç yazmıyorlar bende çoğu zaman girmiyorum doğrusu🙈🙈 olsun hepimizin ve bebelerin canı sağ olsun da ara sıra iyi olduğumuz haberlerini alıyoruz çok şükür 🥰🥰

İyiyiz şükür kış malum hastaliklar kimse yazmio nasıl konuşurduk sayfalarca ah zalim zaman sen nasılsın canım paşam nasil
Cok şükür canim bizde iyiyiz aynen malesef hastalıklar başladı yine tam düzeliyoruz derken tekrar başa sarıyor Rabbim şifa versin herkese ❤
Evet kimse yazmıyor arada bi bakıyorum sayfaya bu arada nefes uzun zamandır yok iyidir umarım bi sorun yoktur 🤲

Cok şükür canim bizde iyiyiz aynen malesef hastalıklar başladı yine tam düzeliyoruz derken tekrar başa sarıyor Rabbim şifa versin herkese ❤
Evet kimse yazmıyor arada bi bakıyorum sayfaya bu arada nefes uzun zamandır yok iyidir umarım bi sorun yoktur 🤲
Amin kuzum hasta olmasın bebeler bide anneler bende hasta olunca sistem çöktü 🤭 evet nefes bayadir yazmio geçen de etiketledik iyidir inşallah herkes dier kızlarda yazmio

Selam kızlar ben geldimmmmm 🤭🤭 nasılsınız biz iyiyiz çok şükür kış başladı hastalık başladı yine fırsat bulamıyorum bütün gün başında nöbetçiyim günler nasıl geçiyor anlamıyorum 🤗

X