Guess

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.762
60
Guess, güzelliği ile baştan çıkaran, tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yepyeni bir saate imza atıyor; G rock serisiden "Groupie".

Parlak çelik kasası ile her ortamda tüm bakışları üzerine çeken "Groupie", kasanın çerçevesini bezeyen parlak taşlarla alımlı ve zengin bir duruş yakalıyor. Markanın baş harfi olan "G" nin farklı bir dizaynı ile kadran içine yerleştirilmesi, saatin çekiciliğini arttırırken, markanın ismine de atıfta bulunuyor.

Tüm bu gösterişin içinde sadeliğe de vurgu yapan Guess, saatin kadranında hiçbir rakama yer vermiyor. Sadece Guess logosunun ve özel dizayn edilmiş G harfleri ile hareketlendirilen kadran, saate spor bir tarz veriyor. Sportif görünüm ayrıca blue jean kayışta da devam ediyor. Bayanların gün içerisinde rahatlıkla kullanabileceği bir saat olan Guess "Groupie", tüm seçkin saat mağazalarında satışa sunuluyor.

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

kızlar guess in yeni sezon çantaları harika yaaaaaa.bir tane beğendim ama 250 ytl.internette aradım bulamadım.biraz indirimee girsin kısmetse almayı düşünüyorum

bende gecenlerde bi tane aldim,ayni modelin biraz degisigini dieseldede gördüm,metal zincir kordonu var..tavsiye ederim sekerler,klasiklede kullaniliyor spor tarzlada

Saatte başka marka tanımam dedirten brand :) Şimdilik 3 tane var. Biri sarı 3sıra zincirli,hem günlük hem gecelik kullanabildiğim bir model, biri beyaz kasa kelepçeli gibi,kelepçenin üzeri G harfleriyle bezenmiş ve kadranının etrafı swarovski dizili, diğeri de beyaz deri kayışlı, içi de beyaz, gayet spor bir model. Kendini hemen belli ediyor. Her yerde, pazarda bile fakelerini görmek mümkün ama anlaışınca rezil olacağına ya hiç takmazsın ya da orijinalini takarsın :)

Yeni sezonunda hem çapraz askılı hem normal hand bag olarak kullanılan bir model beğendim. Cevahir'de sordum 269 TL dediler.Düşmesini beklemeden bu kadar vermem. Çünkü bir çanta manyağıyım ve 1 ay sonra sıkılma potansiyeline giriyorum, değmiyor :) Eski sezonundakiler bitmeden indirimden almak istiyorum ama bakalım :)

guess saatler çok güzel bnde çok beğeniorum ama bi tane sormuştum 1000 ytl dediler bn öörenciyim abi didim lülülülülülü

kızlar guess saat kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum.bende 2 tane var ve senelerdir kullanıyorum hiç bişeycik olmadı.fakat bir isviçrede üretilen guess saatler var bunlara collection deniliyor bir de nerde olduğunu tam hatırlamıyorum ama başka bir ülkede üretilen guess saatler var.isviçrede üretilenler daha kaliteli oluyor ve fiyatları daha pahalı.arkadaş 1000 tl dediler diyor ya o isveç üretimidir işte.diğer üretimin fiyatlarıysa 250-300 den başlıyor.bilginize...........

Saatte başka marka tanımam dedirten brand :) Şimdilik 3 tane var. Biri sarı 3sıra zincirli,hem günlük hem gecelik kullanabildiğim bir model, biri beyaz kasa kelepçeli gibi,kelepçenin üzeri G harfleriyle bezenmiş ve kadranının etrafı swarovski dizili, diğeri de beyaz deri kayışlı, içi de beyaz, gayet spor bir model. Kendini hemen belli ediyor. Her yerde, pazarda bile fakelerini görmek mümkün ama anlaışınca rezil olacağına ya hiç takmazsın ya da orijinalini takarsın :)

Yeni sezonunda hem çapraz askılı hem normal hand bag olarak kullanılan bir model beğendim. Cevahir'de sordum 269 TL dediler.Düşmesini beklemeden bu kadar vermem. Çünkü bir çanta manyağıyım ve 1 ay sonra sıkılma potansiyeline giriyorum, değmiyor :) Eski sezonundakiler bitmeden indirimden almak istiyorum ama bakalım :)

güzelim bende bir çanta beğendim ama aynı fiyat.fakat guess de çantalarda indirim olmuyor bir türlü.vitrinde geçenlerde %50 indirim yazmışlardı cevahirde.hemen koştum baktım çantaya ama çantalarda yok dedi. o kadar para verilmez çantaya yahuuuuuu

guess saatler çok güzel bnde çok beğeniorum ama bi tane sormuştum 1000 ytl dediler bn öörenciyim abi didim lülülülülülü

1000 tl mi delikafadulden
vallahi ben Guess'ten başka bir saat takmıyorum desem yeridir ama hiç 1000 tl lik bir modeline bayılmadım, hatta o kadar pahalısını görmedim Guess olarak S: Aldıklarımın en pahalısı 400küsürdü onu da internetten 300e bulup aldım :-)

güzelim bende bir çanta beğendim ama aynı fiyat.fakat guess de çantalarda indirim olmuyor bir türlü.vitrinde geçenlerde %50 indirim yazmışlardı cevahirde.hemen koştum baktım çantaya ama çantalarda yok dedi. o kadar para verilmez çantaya yahuuuuuu

canım benim Cevahirde beğendiğim indirimde değildi yeni sezondu.Yeni sezonda nakite bile kuruş kırmıyorlar zaten. Ama Capacityde beğendiğim sezon indirimindeydi. Yani çantalarda indirim olmuyor derken biraz sallamış beyim anlaşılan. (:-) yerimseniben

Bu arada benim beğendiğim buna çok benziyor model olarak. renk olarak koyu kahve idi (; Çapraz çanta hastalığı olduğu için bende, mutlaka çift şekilde kullanılabilir modellere bakıyorum :-) delikafadulden

ytyt.png

bu da ufak modeli

yuyuyu.png

Ama aklım büyüğünde :-) :asigim:

ben de GUESS saatlere bayılıyorum..bir tane dore saatim var..çok seviyorum onu..300 kusura almıştım...MİKLA avatarındaki dore olan aksesuar saat mi..çok dikkatimi çekti...çok güzelmiş...fotosu varsa görebilirmiyim canım?a.s.

canım kolumda ki modelin numarası 10544L1
resmi de bu canım :
guesss.png

Eskiden kalma bir model 3 senedir kullanıyorum ama çok gösterişli olduğu için bırakamıyorum. (:-)
Annem de bunu kullanıyor canım o daha sadelikten yana kaydirigubbakcemile3 belki senin de fikrin o yönde olur diye atayım dedim ::

watchy.jpg

mikla canım çok tşk ederim hemen resim koymuşun...ikisi de çok güzel..ama benim tercihim sen gibi doreden yana...hemen bakayım netten fiyatına...
çok zevklisin...paylaşımlarının devamını istiyoruz mikla cım:1hug:

SAATİ BULAMADIM İNTERNETTEKİ SİTELERDE...fiyatına bakıp karşılaştırma yapıcaktım :KK43:

Canım bir de daha paylaşım yap demişsin hehe peki hemen (:-) Diğer saatlerimi de çekip atıyorum :KK70:

Buyrun koleksiyonum :KK70: ( ve ben hala saat istiyorum! )

Son düzenleme:
mikla canım bütün saatlerin süper...eşime gösterdim ilk saati ve yarın alışveriş merkezinde deniycem..kolumda duruşuna göre netten sipariş vericez:lepi:

ben forum bornowadaki guess mağazasında denemiştim ama şimdi netten bktım aynı saat 600 tl gözüküo bnde o zmn çok şaşırmıştım 1000 lira diince hatta yuh demiştim açkcası:S bu arada mikla saatlerin çok güzel iyi gnlerde takarsın inşşş

mikla canım bütün saatlerin süper...eşime gösterdim ilk saati ve yarın alışveriş merkezinde deniycem..kolumda duruşuna göre netten sipariş vericez:lepi:

:sm_cool: süper bir haber. İnşallah duruşunu da beğenirsin. Yakışmayacak gibi bir saat değil ve sen de hoş bir bayansın canım (; Saat hem saat olarak hem de aksesuar olarak göz dolduruyor tavsiye ediyorum şiddetle. Netten getirtmen konusunda hemfikirim, çünkü inan çok daha uygun fiyatı :S :S

turkuazz'cığım sağol canım (:-)
1000TL ger çekten çok fazla geldi yani :S ben 3 tanesini o fiyata alırım.

benimde guess saatlerim var.çok seviyorum
mikla saatin çok güzelmiş.bayıldım gerçekten.
laf olssun diye iltifat etmem ben.sağlıkla kullan canım

kızlar guess saat kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum.bende 2 tane var ve senelerdir kullanıyorum hiç bişeycik olmadı.fakat bir isviçrede üretilen guess saatler var bunlara collection deniliyor bir de nerde olduğunu tam hatırlamıyorum ama başka bir ülkede üretilen guess saatler var.isviçrede üretilenler daha kaliteli oluyor ve fiyatları daha pahalı.arkadaş 1000 tl dediler diyor ya o isveç üretimidir işte.diğer üretimin fiyatlarıysa 250-300 den başlıyor.bilginize...........

isvicre üreti guess collection daha pahali evet cünki onlar hakiki guess saatlarda isvicrede yapildigna göre dogrudur bende de var isvicre guess collection coook memnunum 279 euroya almistim ve herkes begenerek iltifat ediyor yerimseniben
diger guessler ise collection olmayanlar onlar japon firmasinda yapilanlardir onlar biraz daha ucuz oluyor collection yaninda.

X