Gümüş Suyu Mucizesi

nedensude

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2011
533
219
Merhaba. Artık gümüş suyunu duymayan, faydasını bilmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum. Ben vajinal mantar ve idrar yollarım için kullanmak istiyorum ve benimkisi hayattan bezdiren kronik bir durum, yıllardır geçmiyor. Gümüş suyunu kullanıp şifa bulan çok var ama dozları ne şekilde ve ne sıklıkta kullanıldığı da çok önemli. Gümüş suyundan şifa bulan kişiler ne için kullandığını ve ne sıklıkla kullandığını paylaşabilirlerse çok sevinirim

Gümüş suyu hakkında bilgim yok. Ama idrar yolları ile ilgili baya sıkıntı cektim. Bugünlerde evde mayaladığım yogurtun çıkan suyunu iki gün ust üste içtim. Sorunum o gunden beri biranda kesildi.

Merhaba. Artık gümüş suyunu duymayan, faydasını bilmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum. Ben vajinal mantar ve idrar yollarım için kullanmak istiyorum ve benimkisi hayattan bezdiren kronik bir durum, yıllardır geçmiyor. Gümüş suyunu kullanıp şifa bulan çok var ama dozları ne şekilde ve ne sıklıkta kullanıldığı da çok önemli. Gümüş suyundan şifa bulan kişiler ne için kullandığını ve ne sıklıkla kullandığını paylaşabilirlerse çok sevinirim
bende kullanıyorum burnuma yuzume gözüme saçlarıma :) hamilelik nedeniyle vajinamda kaşıntı başladı hamile oldugumu bilmeden iki üç fıs fıs sıktım. anında rahatlattı ama korkuyorum su an sıkmaya doktora görüneceğim bugün

Gecmis olsun. Bende de mantar var. Doktor fitil verdi ama emzirdigim icin kullanmak istemedim. Gumus suyu kullanıyorum anında rahatlatıyor. Ben ayrıca içiyorum arada. Korona virüse karşı da korunma sağlıyor.esim ayağındaki mantar için bor karışımlı gunus suyu kullandı ounki geçti. Ama benim mantar geçti tekrar başladı. Ben 4 kez 2 3 fis olacak şekilde kullandim. Insalalh size de yarar.

Gecmis olsun. Bende de mantar var. Doktor fitil verdi ama emzirdigim icin kullanmak istemedim. Gumus suyu kullanıyorum anında rahatlatıyor. Ben ayrıca içiyorum arada. Korona virüse karşı da korunma sağlıyor.esim ayağındaki mantar için bor karışımlı gunus suyu kullandı ounki geçti. Ama benim mantar geçti tekrar başladı. Ben 4 kez 2 3 fis olacak şekilde kullandim. Insalalh size de yarar.
Merhabalar geçmiş olsun nasıl kullanıyosunuz?

Teşekkür ederim. İçiyorum 2 haftadır. Bi gelisme yok. Vajinamin icine de sıkıyorum gunde 2 kez, 2 fıs. Valla fitil vs hic birisi kesin cozum degil. Gumus suyu deniyorum bakalim ne olacak

Merhabalar geçmiş olsun nasıl kullanıyosunuz?
Tesekkur ederim. Mantar için bölgeye iki üç fis sıkıyorum.. geçenlerde tekrar ett yine. Iki gün kullandim su anda sorun yok gibi insalalh gecer.. içmek için de yarım kahve fincanı ac karnına önce dilimin altında bekletip yutuyorum. Hergun değil haftada 2 gün kullanıyorum.bor karışımlı olandan xa aldim. Onun daha iyi olduğunu söylediler.. bakalim deneyip göreceğiz:)

Teşekkür ederim. İçiyorum 2 haftadır. Bi gelisme yok. Vajinamin icine de sıkıyorum gunde 2 kez, 2 fıs. Valla fitil vs hic birisi kesin cozum degil. Gumus suyu deniyorum bakalim ne olacak
benimki baya baya geçti gumus suyu ile insallah size de sifa olur..Evet fitil de diğerleri de kesin çözüm değil bence. Mantarın kaynağını bulmak gerek. Mantar bildiğim kadarıyla beslenme sekli ile de ilgili. Ben mesela normalde saglikli beslenmeye çalışırım. Rafine seker hazır gıdalar mümkün olduğunca eve girmez. Memlekete gidince ipin ucunu kaçırdım beslenme şeklim degisti ve mntar geldi.. icten ve dıştan takviye sart

gümüş suyu içildiğinde karaciğere zarar verdiğini duymuştum doğru mu bu bilgisi olan var mı???

gümüş suyu içildiğinde karaciğere zarar verdiğini duymuştum doğru mu bu bilgisi olan var mı???
ben de merak ediyorum, ne gibi zararları var tüketiminin. ben uzun zamandır içiyorum, günde 3 çay bardağı şeklinde. ve sıkıntılarım çok ciddi manada azaldı şükür. hayat boyu günde bir çay b şeklinde kullanabilirim. ama ne gibi zararları var acaba, hiç bilmiyorum

ben de merak ediyorum, ne gibi zararları var tüketiminin. ben uzun zamandır içiyorum, günde 3 çay bardağı şeklinde. ve sıkıntılarım çok ciddi manada azaldı şükür. hayat boyu günde bir çay b şeklinde kullanabilirim. ama ne gibi zararları var acaba, hiç bilmiyorum
oo çok fazla değil mi? günde en fazla 1 kahve fincanı iç. bana öyle tavsiye etti imalatını yapan her şeyin fazlası zarar

oo çok fazla değil mi? günde en fazla 1 kahve fincanı iç. bana öyle tavsiye etti imalatını yapan her şeyin fazlası zarar
yaşıma, kiloma ve rahatsızlığıma göre bu şekilde tavsiye etti. Bir süre daha böyle kullandıktan sonra günde 1 çay bardağına düşüreceğim

Sizde de mantar sorunu mu vardı?

X