Gün gün adetten öncek hamilelik belirtileri

Kizlar 2gun once igneli asilama oldum 2gundur agrim var evde is yapamıyorum az biseyle ugrasasam hemen sanci giriyo kizlar normalmi

Merhaba kızlar ovulasyonum 30 kasımdı bugün kasığımda batma sancı var az önce tuvalette akıntım oldu şeffaf yapışkan yumurtlama günümdede olmuştu bu akıntı ben şimdi iki kez mi yumurtladım anlayamadım ilk defa oluyor böyle birşey bu arada 7 yaşında oğlum var nasipse ikinci bebeği iatiyoruz ben 5 yıl spiralle korundum geçen ağustos ayında çıkarttım ama hamile kalamadım henüz rabbim istyen herkese nasip etsin

Canim benimde o belirtiler vardi normalde yumurtlama gunum bu ayin 3 ayin birinden beri yani 4 gundur kokulu akinti kasiklarda sanci bacak bel agrisi ates basma hepsi var yumurtlama devam ediyor diye biliyorum daha adetime 12 gun var benimde :KK3:

canim senin yumurtlama konusunda biras bilgin var negüzel..

ama benim adetim düzensiz en erken 19 günde bir en gec 23 günde bir oluyo adet bittikten sonra hesaplayarak cikariyorum yani.. e bu durumda ben yumurtlama günümü nasil hesaplicamki :çok üzgünüm:

doktorumla konusuyorum bisey olmaz diyo,adet düzeni ici bisey yapmaya gerek yok adetin ilk gününden basla 8.gün yumurtlama dönemin diyo..e ozamanda birliktelik olmusdu zaten..peki neden olmadi offf :çok üzgünüm:

Allahim sen cocugu olmayan herkese nasip et nolur ya.senağlamasenağlama
Canım aradan geçmiş 7 yıl fakat bende adetim daha gelmeden sabredemiyorum =(meraktan çatlıycamsenin bebek oldu mu

Canim benimde o belirtiler vardi normalde yumurtlama gunum bu ayin 3 ayin birinden beri yani 4 gundur kokulu akinti kasiklarda sanci bacak bel agrisi ates basma hepsi var yumurtlama devam ediyor diye biliyorum daha adetime 12 gun var benimde :KK3:
Ca
Canım bu blok taaa 2009 da açılmış, baktım benim gibi yeni gelenlerde varmış. Biz bir buçuk yıllık evliyiz daha yeni çocuk kararı aldık eşimle beraber... İlk defa gecen ay düşündük. Psikoljik mi bilmiyorum ama batmalar vs oluyo... Çok kapıldım biliyorum yanlış yapıyorum ama benim de 9 gun var adetime hadi hayırlısı inşaAllah Rabbim hayırla göndersin evlatlarımızı isteyen herkese nasip etsin

Canim bnde ayni bir bucuk yillik evliyim biz en basindan beri istedik cocuk bakalim daha banada 10 gun var tuhaf oldum bu ay gecen ayki adetimde coooook sanciliydi bilmiyorum kismet hersey Rabbim saglikli evlatlar versin :anneadayı::anne:

Bende belirti olarak (ki psikolojik olarak kendimi çok dinlediğim içinde olabilir) *bel ağrısı
*Kasıklarda 1-2saniye sürüp kaybolan sinek ısırığı gibi batma hissi
*duygusallık en ufak bişeyde gözlerim doluyor içim titriyor
*bacakta çekilme oluyor kasıktan başlayıp (bazen kasıktan bacağa - bazende bacaktan bacağa doğru bi çekilme) ama anlık 2-3 saniye
*feci şekilde kaşıntım var uyuz olmuş gibiyim.....

Göğüste falan bi farkşılılaşma yok şimdilik :KK56:

kızlar selam
ben de paylaşayım sizlerle belirtilerimi
ben düşük yaptım ama belirtilerimden anlamıştım hamile oldugumu

kasık agrısı kesinlikle önemli bir belirti bence
erken başlar
göğüslerdeki hassasiyet ve ovu testinin yeniden koyulaşması
aşırı uyuma isteği yorgun hissetme
bunları yasadım ve hiseettim gebeydim

Canim bnde ayni bir bucuk yillik evliyim biz en basindan beri istedik cocuk bakalim daha banada 10 gun var tuhaf oldum bu ay gecen ayki adetimde coooook sanciliydi bilmiyorum kismet hersey Rabbim saglikli evlatlar versin :anneadayı::anne:

Aminnmn canım inşaAllah Benim de bi arkadaşım 2 yıl denedi olmadı ve sonunda günde 1 Meryem suresi okumaya başladı. Okumaya 41 gün devam edeceksin, kız daha bitirmeden okumayı hamile kaldı... Ve çok derdi kun fe yekun(ol dersin olur) çok çok oku Allah nasip eder inşaAllah. Ve çok buralara falan bakma tamam dikkat et ama hamilelikle alakalı çok şey okuma. O zaman stresten de olmaz. Valla ben güya hiç kapılmıycam dedim ama çok çook kapıldım. ALLAH hayıretsin İnşaAllah. Ama eğer olmazsa bidaha kesinlikle bişey okumuycam Allaha tevekkül edicem. ALLAHIM inşAllah nasip eder... Benim hemen istememin sebebi biz eşimle cabuk karar değiştiriyoruz. O zaten okadar da istekli değildi.fakat o bile şuan bi havaya girdi. Kalbi onunda ısındı. Şuan bu kadar isterken Rabbim nasip eder inşaAllah... Benim hayatta tek umudum hayırlı bi evlad yetiştirmek artık. Beni bu hayata yalnızca o bağlayacak...

Aynen vallahi akintin var mi benimki once beyaz geldi simdi sariya dondu biraz kokulu gibi idrarim da oyle :110:
Ya akıntım var ama bende zaten hep olurdu ondan pek anlamıyorum. Ama adetime 9-10 gün var adet olcak gibi bi ağrım var... Bi hafta onceden başlardı hep 10 gun önceden başladı

kızlar selam
ben de paylaşayım sizlerle belirtilerimi
ben düşük yaptım ama belirtilerimden anlamıştım hamile oldugumu

kasık agrısı kesinlikle önemli bir belirti

bence
erken başlar
göğüslerdeki hassasiyet ve ovu testinin yeniden koyulaşması
aşırı uyuma isteği yorgun hissetme
bunları yasadım ve hiseettim gebeydim

Hayırlısı canım gecmiş olsun sanada olur inşallah tekrardan ennn yakın zamanda

Canim benim dualarimiz kabul eder insAllah rabbim herkese tattirsin teşekkür ederim iyi dusuncelerin icin dediklerine dikkat etcem bende valla dusunmeyim diyorum elimde olmuyor her ay bi umutla bekliyorum ha oldu ha olcak daha bisey yok meryem otunun suyunu ictim uzerimde tasidim yine olmadi bakalim kismet artik ayni belirtiler sendede var hangimiz hamis olcaz bakalim :) :KK66:

Canim benim dualarimiz kabul eder insAllah rabbim herkese tattirsin teşekkür ederim iyi dusuncelerin icin dediklerine dikkat etcem bende valla dusunmeyim diyorum elimde olmuyor her ay bi umutla bekliyorum ha oldu ha olcak daha bisey yok meryem otunun suyunu ictim uzerimde tasidim yine olmadi bakalim kismet artik ayni belirtiler sendede var hangimiz hamis olcaz bakalim :) :KK66:

3müzde oluruz inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu... Meryem suresini oku canım. Ordada zaten hayırlı evlat istemekle alakalı ayetler var... Adet olursan da senin yerine başkası okusun... 41 gun devam et. Nerden baksan 20 yıllık biri biliyorum okudu ve hamile kaldı hatta kızı olmuştu adını meryem koydu kadıncağaz=)

Ay valla nasil guzel olmus Allah uzun omur versin bende okurum valla olsun yeter ki :) sende baska belirtiler var mi canim baska merak ettim gunlerde gecmiyor daha 10 gun var :KK43:

Ay valla nasil guzel olmus Allah uzun omur versin bende okurum valla olsun yeter ki :) sende baska belirtiler var mi canim baska merak ettim gunlerde gecmiyor daha 10 gun var :KK43:
Olanları yazdım canım bel ağrıası da var biraz ara ara sancı vuruyo. Ve şuan sanki hemen yarın adet olcam gibi bi ağrı var. Hayırlısı inşallah psikolojik değildir. Ama kendimi aşırı dinliyorum yani. Normalde kendimi dinleyen biri değilim belkide hep oluyordu bu gibi şeyler ben farketmiyordum

selam kızlar 3 aydır deniyorum, döngüm 37 gün , biraz uzun , bu ay gebe kalırmıyım bilemiyorum , hayırlısı olsun tabiki:dua: :emir_bebek: belirtilerimi sıralamak isterim ;

yaklaşık 10 gündür göğüslerde şişlik , merdiven inerken bile var. 2 gündürde uclardada var( en belirgin bu belirtim var)
çok fazla gaz oldu bu ay daha önce hiç olmadı ( eğer soğuk alıp üşütmediysem :işsiz: )
adete benzer yan ağrıları
kasıklarda ara sıra ağrı sağda ve solda, ama öyle herkesin yazdığı gibi batma olarak tarifleyemeyeceğim
dün biraz duygusallık farkettim üzerimde ( mensde de oluyor bazı bazı)
hemen hemen hergün bulantı ( kafamı en çok karıştıranda bu, ilişkinin etkisi mi bilemedim :KK64: )
sıcağa intolerans

öyle içime falan doğmuyor nedense :olamaz: mense az kaldı bakalım test yaptım şimdilik negatif , merakla bekliyorum

Arkadaslar Merhaba. Bu ay tedaviye başladım klomen kullandım ve doktorumla yumurta takibi yaptık. Yumurtam kendiliğinden catladi. Doktor 22 aralikta gel dedi. Fakat dün karnımda midemde belimde ve sırtımda şiddetli ağrı vardı. Bugun o kadar yok. Gögüs uçlarımda hassas dokununca aciyor ve ucun cevresindei kahverengi kisim biraz genisledi. Alt kirpiklerimde carpraz carpraz duruyor. Tecrübeli arkadaşlar yardimci olur musunuz ? Hamile miyim sizce ?

dün yaptığım testte ikinci çizgi ilk başlarda yokken bir iki dakika içinde silik olarak belirdi , hemen umutlanmayayım :) adet ağrılarına benzer ağrılar devam ediyor
bu arada hala dana gibi gaz var 1 haftayı geçti :KK22:

X