Gün gün aşılama süreci

Merhaba doktorunuz kim ve hangi şehirde oturuyorsunuz bende cipli yaptiridm 4 gün önce çatlama ignesibe gerek kalmadı yumrutam kendiliğinden çatladı. Ovulasyon testinde farj ettim .hemn ayni gün Ekim islmij yapıldı. Suna sonuç bekliyorum. Sizin e 2 değeriniz kaçtı ve progestani kaçıncı gün kullanamya basladin

Merhaba, ben larin 23 yaşındayım 3 yıldır evliyim ve doğal yolla gebelik elde edemedik. Tedavi sürecime başladım. Doktorum 5-6 ay sonrasında aşılama önerdi. Ve biliyorumki merak eden güncel bilgisi olmayanlarımız var. Bütün süreci anlatmak istedim. Bu arada pcos hastasıyım onun dışında eşimde veya bende farklı bir problem yok. Siz araştırırken nasıl heyecanlıysanız şuan bende yazarken ve yaşarken aynı heyecanı hissediyorum. Şimdi baslıyorumm :)
  • Ekim 24 regl (22 gün gecikti)
  • Ekim 27 kontrol (4.gün)
  • Ekim 29 Femara başlandı. Ücreti 550 tl
  • Ekim 30 Femara
  • Ekim 31 Femara
  • Ekim 1 Femara
  • Ekim 2 Femara
  • Kasım 7 ,üç yumurta oluştu. 21,5 mm. Çatlatma iğnesi verdi. İğne 615 tl
  • Kasım 8 çatlatma iğnesi vuruldum. Saat 11:30 göbekten. Ovitrelle.
  • Kasım 9 kontrol, yumurtalar çatlamadı.
  • Kasım 10 ,üç yumurtamın çatladığını gördük. Eşimi hemen sperm yıkamaya gönderdi dr. Spermleri alıp muayneaneye gittik. Aşılama yapıldı. (15:30) sperm yıkama 1200 tl, aşılama işlemi 1000 tl
Çok ağrılı geçti işlem. Bazıları hiç anlamıyor bile bende öyle olmadı. İğneyle yarım saatte ağrılarım dindi. Eve geldim sadece yattım. Hafif kasıklarımda baskı vardı.
  • Kasım 11, çok az hafif kasık sancısı dışında hiçbirşey yok. Progestan başlandı 100 küsür tl. Sabah 1 akşam 1. Bende bu ilaç biraz baş dönmesi yaptı.
  • Kasım 12, bel ağrısı ve sırt ağrısı var onun dışında herhangi problem yok.
  • Kasım 13, öğlene kadar gaz sıkışması, 12 den sonra aşırı sırt ağrısı mide yanması. 19:54 kasık bel sırt gaz
  • Kasım 14, şiddetli sırt ağrısı hafif baş ağrısı az az kasıkta batmalar.
  • Kasım 15, hiçbir belirti yok. İki sivilce.
  • Kasım 16, belirti yok.
  • Kasım, 17 idrarda sıklaşma, gaz.
  • Kasım 18,Kasıkta batma idrarda sıklık gaz. Erken gebelik testi pozitif. Beta 2.73
  • Kasım 19, gaz
  • Kasım 20, beta 1.20
  • Kasım 21, kasık ağrısı
  • Kasım 22, kasık ağrısı
  • Kasım 23 aşırı sırt ağrısı
  • Kasım 24 akıntı kasık ağrısı, normal gebelik testi pozitif
  • Benim sürecim bu şekilde ilerliyor, devam ettireceğimm. Sizde durumlar nasıll :)
Merhabalar benim bugün 4 günü bel sokumun çok ağrıyor bu normal mi sizce ve hafif lekelenmelrim var . 2 aşılamam birincisi tutması . Diğeri devletteydi bunu ozlede yaptık doktorum dikkatliydi baya ben klomen kullanmadım . sonra e2 testi yaptım 680 çıktı doktor çok iyi dedi bu 2 den fazla yumurta olduğu anlamına gelior drdi baktı 3 yunurtam vardj . Her gün ovulasyon testi yap takip edelim dedj eğer 2 günde catlamazsa iğne vururuz catlatitiz dedi eğer kendiliğinden catlarsa sağlıklı yumurta anlamına glir dedi .ve aynı gün çatlamam oldu Ekim işlemi yapıldı. Şuan ayın 6 bekliyoruz test günü için günde 1 tane progestan içiyorum lekelenmem ne de var bu beni tedirgin edior

X