Gün gün aşılama süreci

Yaa çok çok sevindim pozitiv aldigina. Bende bu gun aşılama yaptirdim. Aşılamadan 5 dakika sonra cok buyuk bir aci saplandi sol kasigima10 dakika falan. . Solda 3 yumurtam vardi. 18. 19. 20 mm. İlk aşılamam simdi hafif agrim var . İnsallah bende pozitiv alirim dua edin lutfen ♥️♥️♥️♥️

Merhaba, ben larin 23 yaşındayım 3 yıldır evliyim ve doğal yolla gebelik elde edemedik. Tedavi sürecime başladım. Doktorum 5-6 ay sonrasında aşılama önerdi. Ve biliyorumki merak eden güncel bilgisi olmayanlarımız var. Bütün süreci anlatmak istedim. Bu arada pcos hastasıyım onun dışında eşimde veya bende farklı bir problem yok. Siz araştırırken nasıl heyecanlıysanız şuan bende yazarken ve yaşarken aynı heyecanı hissediyorum. Şimdi baslıyorumm :)
  • Ekim 24 regl (22 gün gecikti)
  • Ekim 27 kontrol (4.gün)
  • Ekim 29 Femara başlandı. Ücreti 550 tl
  • Ekim 30 Femara
  • Ekim 31 Femara
  • Ekim 1 Femara
  • Ekim 2 Femara
  • Kasım 7 ,üç yumurta oluştu. 21,5 mm. Çatlatma iğnesi verdi. İğne 615 tl
  • Kasım 8 çatlatma iğnesi vuruldum. Saat 11:30 göbekten. Ovitrelle.
  • Kasım 9 kontrol, yumurtalar çatlamadı.
  • Kasım 10 ,üç yumurtamın çatladığını gördük. Eşimi hemen sperm yıkamaya gönderdi dr. Spermleri alıp muayneaneye gittik. Aşılama yapıldı. (15:30) sperm yıkama 1200 tl, aşılama işlemi 1000 tl
Çok ağrılı geçti işlem. Bazıları hiç anlamıyor bile bende öyle olmadı. İğneyle yarım saatte ağrılarım dindi. Eve geldim sadece yattım. Hafif kasıklarımda baskı vardı.
  • Kasım 11, çok az hafif kasık sancısı dışında hiçbirşey yok. Progestan başlandı 100 küsür tl. Sabah 1 akşam 1. Bende bu ilaç biraz baş dönmesi yaptı.
  • Kasım 12, bel ağrısı ve sırt ağrısı var onun dışında herhangi problem yok.
  • Kasım 13, öğlene kadar gaz sıkışması, 12 den sonra aşırı sırt ağrısı mide yanması. 19:54 kasık bel sırt gaz
  • Kasım 14, şiddetli sırt ağrısı hafif baş ağrısı az az kasıkta batmalar.
  • Kasım 15, hiçbir belirti yok. İki sivilce.
  • Kasım 16, belirti yok.
  • Kasım, 17 idrarda sıklaşma, gaz.
  • Kasım 18,Kasıkta batma idrarda sıklık gaz. Erken gebelik testi pozitif. Beta 2.73
  • Kasım 19, gaz
  • Kasım 20, beta 1.20
  • Kasım 21, kasık ağrısı
  • Kasım 22, kasık ağrısı
  • Kasım 23 aşırı sırt ağrısı
  • Kasım 24 akıntı kasık ağrısı, normal gebelik testi pozitif
  • Benim sürecim bu şekilde ilerliyor, devam ettireceğimm. Sizde durumlar nasıll :)
Merhaba, ben larin 23 yaşındayım 3 yıldır evliyim ve doğal yolla gebelik elde edemedik. Tedavi sürecime başladım. Doktorum 5-6 ay sonrasında aşılama önerdi. Ve biliyorumki merak eden güncel bilgisi olmayanlarımız var. Bütün süreci anlatmak istedim. Bu arada pcos hastasıyım onun dışında eşimde veya bende farklı bir problem yok. Siz araştırırken nasıl heyecanlıysanız şuan bende yazarken ve yaşarken aynı heyecanı hissediyorum. Şimdi baslıyorumm :)
  • Ekim 24 regl (22 gün gecikti)
  • Ekim 27 kontrol (4.gün)
  • Ekim 29 Femara başlandı. Ücreti 550 tl
  • Ekim 30 Femara
  • Ekim 31 Femara
  • Ekim 1 Femara
  • Ekim 2 Femara
  • Kasım 7 ,üç yumurta oluştu. 21,5 mm. Çatlatma iğnesi verdi. İğne 615 tl
  • Kasım 8 çatlatma iğnesi vuruldum. Saat 11:30 göbekten. Ovitrelle.
  • Kasım 9 kontrol, yumurtalar çatlamadı.
  • Kasım 10 ,üç yumurtamın çatladığını gördük. Eşimi hemen sperm yıkamaya gönderdi dr. Spermleri alıp muayneaneye gittik. Aşılama yapıldı. (15:30) sperm yıkama 1200 tl, aşılama işlemi 1000 tl
Çok ağrılı geçti işlem. Bazıları hiç anlamıyor bile bende öyle olmadı. İğneyle yarım saatte ağrılarım dindi. Eve geldim sadece yattım. Hafif kasıklarımda baskı vardı.
  • Kasım 11, çok az hafif kasık sancısı dışında hiçbirşey yok. Progestan başlandı 100 küsür tl. Sabah 1 akşam 1. Bende bu ilaç biraz baş dönmesi yaptı.
  • Kasım 12, bel ağrısı ve sırt ağrısı var onun dışında herhangi problem yok.
  • Kasım 13, öğlene kadar gaz sıkışması, 12 den sonra aşırı sırt ağrısı mide yanması. 19:54 kasık bel sırt gaz
  • Kasım 14, şiddetli sırt ağrısı hafif baş ağrısı az az kasıkta batmalar.
  • Kasım 15, hiçbir belirti yok. İki sivilce.
  • Kasım 16, belirti yok.
  • Kasım, 17 idrarda sıklaşma, gaz.
  • Kasım 18,Kasıkta batma idrarda sıklık gaz. Erken gebelik testi pozitif. Beta 2.73
  • Kasım 19, gaz
  • Kasım 20, beta 1.20
  • Kasım 21, kasık ağrısı
  • Kasım 22, kasık ağrısı
  • Kasım 23 aşırı sırt ağrısı
  • Kasım 24 akıntı kasık ağrısı, normal gebelik testi pozitif
  • Benim sürecim bu şekilde ilerliyor, devam ettireceğimm. Sizde durumlar nasıll :)
Merhabalar. 15 gün önce gonalF iğnesi vurundum. Yumurtalıklarım normal hale getirilince catlatma iğnesi oldu ve ertesi gün aşılama oldu. 3 gun oldu ilk günden beri karın kasık ağrılarım var ve gaz sıkışmalarım var ve karnım şiş patlıycak gibi. Aşılama yaptıranlar bunları yaşadımı yada neden yaşıyorum lütfen cvp gelebilirmi yardımcı olurmusunuz

Merhabalar. 15 gün önce gonalF iğnesi vurundum. Yumurtalıklarım normal hale getirilince catlatma iğnesi oldu ve ertesi gün aşılama oldu. 3 gun oldu ilk günden beri karın kasık ağrılarım var ve gaz sıkışmalarım var ve karnım şiş patlıycak gibi. Aşılama yaptıranlar bunları yaşadımı yada neden yaşıyorum lütfen cvp gelebilirmi yardımcı olurmusunuz
İlaçlar ya da özellikle iğnenin etkisi sanırım benim adet olana kadar şişlik kasık ağrısı küçük kramplar devam etti hep.

Tesekkurler yorumnuz icin ama igneyi vurarken hc olmadi asilamadan sonra oldu nedense
Ben iki kere ilaç + iğne bir de aşılama için iğne yaptırdım toplam üç kere yani en çok aşılamadan sonra öyle hissettim ama benzerdi hepsi adete kadar devam edince ümitleniyor insan bide belirti sanıp :KK43: üçüde negatif oldu
Sizin inşallah tutar güzel haberinizi de paylaşırsınız 🙏🌺

Ben iki kere ilaç + iğne bir de aşılama için iğne yaptırdım toplam üç kere yani en çok aşılamadan sonra öyle hissettim ama benzerdi hepsi adete kadar devam edince ümitleniyor insan bide belirti sanıp :KK43: üçüde negatif oldu
Sizin inşallah tutar güzel haberinizi de paylaşırsınız 🙏🌺
Tabiki paylasirim. Sizin adiniza uzuldum ins kisa zamanda hepimize nasip eder rabbm

kizlar merhaba bende asilama yaptirdim tuttu cok sukur ben cok cektigim icin yazabildigim her yerde yazmaya soz verdim hamile kalirsam diye insan duymak istiyor cunku.benim hic göğüs agrim olmadi hala yok ve asilama 10.gunu kahverengi progestani koyarken akinti oldu birde 13. De ama inanilmaz regl agrisi cektim hani batma falan dediklerinden hic umudum yoktu ama ayirt edilmiyor gercekten kasigim belim rahmimin oldugu yer regl gibi agridi 15. Gun test yaptım 14.gun deli gibi agrim vardi dedim hasta oluorim15 inde gitti. Suan ara ara kucuk sancilar var
Selam canm bende bgn aşılama yaptrdm ama bana doktor progestan vermedi
Nelere dikkat etmem lazm
Bu arada adınızs cok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsn

Yaa çok çok sevindim pozitiv aldigina. Bende bu gun aşılama yaptirdim. Aşılamadan 5 dakika sonra cok buyuk bir aci saplandi sol kasigima10 dakika falan. . Solda 3 yumurtam vardi. 18. 19. 20 mm. İlk aşılamam simdi hafif agrim var . İnsallah bende pozitiv alirim dua edin lutfen ♥️♥️♥️♥️
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba merak ettm de ☺

Nelere dikkat etmem lazm
Bu arada adınızs cok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsnCanim ins kabusursun bebisini
Nelere dikkat etmem lazm
Canim bende gunde 3 kere porgestan vermisti ffitil olarak hamile kalincada bi sure devam ettim
Nelere dikkat etmem lazm
canim ben asilamadan sonra progestan gunde 3 defa verdi doktorum ve hamilelkiten sonra da devam ettim bi sure riske karsi demisti zarari yok fazlasini vucut zaten atiyormus.bence sen doktorunla konus.bana kesinlikle birakma dedidgi icin diyorum yoksa benimde rahim kalinligim iyiydi

Canim bende gunde 3 kere porgestan vermisti ffitil olarak hamile kalincada bi sure devam ettim

canim ben asilamadan sonra progestan gunde 3 defa verdi doktorum ve hamilelkiten sonra da devam ettim bi sure riske karsi demisti zarari yok fazlasini vucut zaten atiyormus.bence sen doktorunla konus.bana kesinlikle birakma dedidgi icin diyorum yoksa benimde rahim kalinligim iyiydi
Bebeim ben sordum ilac falan verecekmisinz diye , hayır vitaminlerini kullanmaya devam et dedi
Hayırlısı olsun yavrucum yaa ne diyim ☺

Merhaba. Aşılamadan sonra mide bulantısı oldumu ve olduysa kaçıncı gün oldu mesela

Bende bugün doktora gittim bugünle birlikte 5 gündür gonalf kullanıyorum doktorum pazar gününe kadar devam et dedi yumurta gelişimi için pcos da var bende aranızda erken yumurtası gelişen oldu mu acaba bizde çok istiyoruz bakalım inşallah nasip olur hayırlısı ile amin.

Bende bugün doktora gittim bugünle birlikte 5 gündür gonalf kullanıyorum doktorum pazar gününe kadar devam et dedi yumurta gelişimi için pcos da var bende aranızda erken yumurtası gelişen oldu mu acaba bizde çok istiyoruz bakalım inşallah nasip olur hayırlısı ile amin.
Yumurta gelismine gore gonalf veriyorlar canim saten cm istedigi boyuta gelince iğneyi biraktir doktor ben 5 gun kullanmistim

X