Gün içinde kafami cok kurcaliyor ne dusunecegimi bilemiyorum

kendini korumaya al ne kadar uzak okadar rahat edersin asla onunla irtibata gecme yüz verme sonunda üzülen yine sen olursun

her yerden bas engeli geç

Ben aslında beni muhtemel metres adayı gören pisliği engellerdim . Midem kalkardı bu adamla nasıl sevgili olmuşum .Allah kurtarmış demek ki evlensem başka kızlara da aynı şeyi yapacaktı diye düşünürdum

Bu arada ben sözlüsüne resim falan göndermem sonra o da basima ekşiyecek yok sen sırf bizi ayırmak için yapıyorsun bilmem ne çevreme rezil ederler falan hiiç bulasmazdim .

Bu arada ben sözlüsüne resim falan göndermem sonra o da basima ekşiyecek yok sen sırf bizi ayırmak için yapıyorsun bilmem ne çevreme rezil ederler falan hiiç bulasmazdim .
Bende öyle düşünüyorum ki benzer bisey oldu ben varken takip ettiği kıza ayrilinca ulaştım niyetim şüphelerim doğru mu onu öğrenmekti o kızla konusmusmu geçmişte yoksa günahını mi aldım diye yanılmadım konuşmuş banada tanımıyorum öyle bi kız demisti bunu öğrendikten sonra bıraktım zaten barışmaya calismadim nerden öğrendiyse sen benim hakkımda birilerine yazamazsın diye bana kalktı ki ben sadece onun bana anlattiklarini kıza söyledim yalanları yüzünden bile suçu bana attı

Eski sevgiliniz hem barışmak istemeyip benden uzak dur yazma istemiyorum diyip siz uzak durduktan sonra sözlenip size instagramdan istek yollasa ne dusunurdunuz? Yani sozlenmissin eski sevgiline veya nisanlina instagramdan neden istek yollarsın ki engellemisti heryerden beni yazma diye şimdi kaldırmış ve istek atmis zor unuttum zaten ne gerek var böyle şeylere bilmiyorum sinir etti ???(daha öncede paylaştım soru ama bulamadım nereye kayboldu o yüzden tekrar paylastim)
Bakın sizi oyalıyor,sizinle oynuyor.
Ergenlikte yapılan şeyleri yapan erkekten zarar gelir başka birşey gelmez.anlam yüklemeyin basın engeli olsun bitsinn

Belki de nişanlısı yapmıştır. Geçen gün bir luzümsuzun eski sevgiliye davetiye gönderip "senle eğlendi bende evleniyor, mutluluğumuza şahit olmak istersen gel" gibi bir şey yazdığını gördüm. Ne kadar doğru bilmiyorum ama oluyor böyle dengesizlikler😀
Sanmıyorum ben bile 7 ay nişanlı kaldım telefon şifresini bilmem ama olabiliyor tabii

Kesinlikle,barışmak istediğim için bile pişmanım ama büyük konusmiyim ne kadar hata yapsamda sozlenmis adama yazacak kadarda düşmedim şükür rabbime
sözlüsünden ayrilip sana dönmek istesede izin vermeyin derim yinede karar sizin

Sana 2. Kadın ol diyor işte..
Bunu anlamak ; bir kadın için çok da zor olmasa gerek.
Bazen cidden sizi anlamiyorum.
Yahu bir kadın bunu nasıl anlamaz,üzerine gelip " bu ne yapıyor" diye birde bize sorar.
Yani adam,sözlüsü tatile giderse bosunda da seninle sevişmek istiyor..
Oldu mu,aydınlandın mi ?
Oluştu mu bir resim ?

X