günde 20 patates yiyerek 10 kg verdi!!!

sude_naz20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
453
1
36
Amerikada bir adam 2 ay boyunca sırf patates yemiş ama sadece haşlanmışını değil fırınlamasını kızartmasını bile yemiş 10 kg vermiş ben de patatesi çok severim fakat değil 2 ay 1 ay bile yesem görmek bile istemem bir daha galiba ...
ama patates çok sağlıklı bir besin ben hayatımdan hiç çıkarmıyorum :KK56:

ben de duydum haberlerde ama 2 ay çok fazla. şahsen bana saçma geldi

gunde 20 patatesmi:KK53: insan daha cok kilo almazmiya herne kadar sadece patatesde olsa 20 cok gerci adam 120 kilo falansa olabilir :KK61:

bana da çok saçma geldi arkadaşlar insan sağlığından olur tamam kilo verir ama bunun yanında sağlığını da verir ben mesela 3 günlük detokslara falan karşı değilim vücudun temizlenmesi için... ama 60 gün sadece patates olmazz

uzmanlar diyet yaparken patatesten uzak durun diyorlar çok fazla karbonhidrat olduğu icin adam nasıl kilo wermiş yaa :KK53:

slm arkadaşlar bende geçen tvde duydum en tok tutan gıdalardan biride patatesmiş 3saat tok tutabiliyomuş o yüzden diyet yaparken yenilebilinirmiş:KK56:

Patetes= Nişasta gayet hoş biçimde kabızlık yapar, evet bağırsaklar tarafından yavaş emildiği kesin ama günde 20 tane patatesle normal insan kilo alır, üstelik 2 aylık bir diyette ünsülin dengesi bozulacağından kiloda veremez...patates satışları düştü herhalde :)

X