Güneş Kremleri Güneş Kremi önerileriniz

Güneş kremleri, bronzlaşma
kızlar okadar düşündüm düşündüm sonunda sebamed 50+ Lostyon aldım iyikide almışım çok güzel ya hemen emildi yüzümde bepanthenle karıştırıp sürüyorum güzel oluyor tavsiye ederim..

Yağlı ciltler için genellikle yüksek faktörlü güneş kremleri ağır geliyor. Yani 50-60 faktör gibi.

Bende yağlı bir cilt tipine sahibim. Bu nedenle yüksek faktör ne yazıkki kullanamıyorum. İlk başlarda sanki çok iyi gibi geliyor ama belli bir süre sonra hemen cildim yağlanmaya, parlamaya ve sivilcelenmeye başlıyor :KK43:

Bu nedenle son bir kaç yıldır AVENE 'nin Cleanance Serisinin (Özellikle akne problemi yaşayan, yağlı cilt tipleri için bir seri bu) 30 faktör kremini kullanıyorum. Çoooookkk memnunum. Hiç yaplanma yapmıyor. Ne kadar sürersem süreyim cildim hiç tepki vermiyor. Benim gibi cilt tipi olanlara rahatlıkla tavsiye edebilirim.

bugday tenlıyım gunes kremlerı yuzumde bembeyaz oluyo surunce kardan adam gıbı oluyorum oneroınız nedırrr

uzun araştırmladan sonra solente pigmenta aldım imdilik gayet memnunum cildiye dokroum ve eczacıda bunu tavsiye etti pigmenta lekeli çilli olanlar için solente acnes var o da sivilceli akneli yağlı ciltler için

arkadaşlar şu krem yada bu krem yağlı yağsız bazlı olması d tabiki tercihlerde etkili ancak bir kremi güneşten etkin koruyucu yapan şey içinde bu saydığım elementlerin olmasıdır..en azından birinin olması gerekiyo....titanyum dioksit çok etkili ..aldıınız güneş koruyucunun içindekilere mutlaka bakın egerbunlar varsa alın..sun project yazanlar bu madde kadar etkili değil....bilginize..malum yaza giriyoruz havalar ısındı..ben bu arada solenta pigmenta spf 50 kullanıyorum..içeriğinde tabikide bu maddeler var..eczacım lekeli ciltlere tavsiye etmişti..hem onarıyor hemde güeşten koruyorr..50 + faktör olduğu için 3 saatte bir yeniliyorum...bazeen 4 saatte birr..bu arada bilgisayarda leke yapıyor. koruyucu kreminizi mutlaka sürün..özellikle cilt soyucu tedavi yaptıranlar bilgisayar başındada korunmalı...radyasyon da leke yapıyor

lancome soleil spf 50yi kullanan var mı? Önerir misiniz?

dermokozmetik bir koruyucu secsen ence daha iyi..sırf marka diye içinde titanyum dioksit çinko sülfür olmayan bir koruyucu seçme derim..babe seçebilirsin..solenta seçebilirsin ve daylong tavsiyeederim..

Yüzüm yağlı sivilceli ve hafif esmerim daha Cok kararmak istemiyorum ne kullanmaliyim bilemedim.s güneş kremi mi kullansam direk, yoksa icinde spf 8 spf 15 falan içeren diğer cilt bakım kremlerinden mi kullansam bilemedim

laroche posay ın güneş kremi güzel, bende sürdüğümde az yüzümü beyazlatacak bi güneş kremi arıyorum :?????

geçen yaz solante kullanmıştım sivilce yaptı bıraktım,bugün eczacının tavsıyesiyle avene50+ aldım 50 ml. 58 tl.ye aldım fiyat biraz fazla geldi ama inş.değer..ne dersnz canlar?

arkadaşlar şu krem yada bu krem yağlı yağsız bazlı olması d tabiki tercihlerde etkili ancak bir kremi güneşten etkin koruyucu yapan şey içinde bu saydığım elementlerin olmasıdır..en azından birinin olması gerekiyo....titanyum dioksit çok etkili ..aldıınız güneş koruyucunun içindekilere mutlaka bakın egerbunlar varsa alın..sun project yazanlar bu madde kadar etkili değil....bilginize..malum yaza giriyoruz havalar ısındı..ben bu arada solenta pigmenta spf 50 kullanıyorum..içeriğinde tabikide bu maddeler var..eczacım lekeli ciltlere tavsiye etmişti..hem onarıyor hemde güeşten koruyorr..50 + faktör olduğu için 3 saatte bir yeniliyorum...bazeen 4 saatte birr..bu arada bilgisayarda leke yapıyor. koruyucu kreminizi mutlaka sürün..özellikle cilt soyucu tedavi yaptıranlar bilgisayar başındada korunmalı...radyasyon da leke yapıyor

bende solante pigmenta almayı düşünüyorum ancak losyon olması kafamı karıştırdı çünkü losyon vücut için krem yüz içindir, losyon kreme göre daha seyreltilmiş olduğu için acaba işe yaramaz mı diye düşünceliyim.. yani işe yaramaması değil de ben çok çabuk güneşten yanıyorum zaten esmerim bu yüzden de hiç yanmak istemiyorum ama pigmenta da çok iyi görünüyor ne yapmalıyım kızlar sizce???

Vichy +60 Faktör Güneş Kremi nasıldır kullanan varmı?

Bioderma photodermspot 50 faktör güzeldir.kardeşim kullandı teni çok hassas ve beyaz.leke onarıyor bu krem gördüm ben de başladım.su bazlı gerçekten iyiydi

kızlar buğday tenli olanlar için kaç faktörlü kullanmak gerekiyor:26: 50 fazlamı gelir

Biz ailecek Vivatinell Enjoy 50+ kullanıyoruz,eczanelerde satılıyor. Çok güzel kokusu var, bir de cildi nemlendiriyor,sivilce yapmıyor,en önemlisi gün boyu koruma sağlıyor,sürekli denize gir bir daha sür derdi yok. İçinde cildi besleyen vitaminler mineraller bitki özleri varmış,kesinlikle deneyin. Başka spf leride var. :21:

buğday tenliyim çillerim var babebin 50 faktörlü güneş koruyucusunu ve temizleme jelini kullandım bitti bir arkadaşım innova yı önerdi bilemiyorum babeden daha iyi olduğunu söyledi bu konuda tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi lütfennn....

Vichy +60 Faktör Güneş Kremi nasıldır kullanan varmı?
ben kullanmıstım ama nedense cok kuruttu cıldımı.ustune makyaj yapamıyordum pul pul oluyordu.sımdı sebamed 50 faktor kullanıyorum gayet guzel kurutmuyor.

Çabuk bronzlaşabiliyorum ancak açık tenli olduğum için ve hassas bir cilde sahip olduğum için günlerce çok kısa sürelerle kalabiliyordum başlangıçta. Seba med kullandım yıllarca çünkü biraz allerjik olduğum için ve özellikle omuz bölgesi burun üstü dizlerim gibi yerler ne kadar ihtimam göstersem de korkunç bir şekilde neredeyse mora yakın kızarıveriyordu hemen, sanki bütün kılcal damarlarım yüzeye yakın ve belirginleşmiş gibi yani kısacası çok çektim bu yüzden ve bayılırım güneşe denize. Artık benim gençliğimdeki yıllardan çok daha fazla zararlı oldu biliyorsunuz güneşin etkilerini. Ancak güneşten alınan D vitamini etkisini başka hiçbir D vitamininin karşılamadığı gerçeğini de sanırım biliyorsunuzdur. Sebamed in 50, 30, 15 gibi çeşit çeşit alırdım ve kabus geliyordu bana sanki kireç sürüyorum gibi daha akşamdan stress oluyordum o kadar hoşlanmıyordum aslında. Her sabah resmenn cildimle krem arasında sürebilmek ve yedirebilmek için sanki bir savaş oluyor gibi hissediyordum. Yine de daha başka birşey bulamadığım için sanırım on yıldan fazla kullandım diyebilirim. Fakat iki yıldır aloe sunscreen kullanıyorum. 30 koruma faktör ve tek ürün zaten krem ve spreyi var. Hayatım boyunca da asla başka birşey kullanabileceğimi sanmıyorum artık. Öyle renkli veya kapatıcı gibi falan ekstra şeyleri yok ama bunun. Güneşin zararlarına kalkan oluşturabilecek her şeyi olabildiğince eklenmiş içine ve çocuklar için de güvenli. Suda 40 dk. etkili. Biraz gözattım burada yazılanların küçük bir kısmına. Öyle 3 4 saat etkili falan bir şeylerden bahsediliyor, bu tarz bir ürün değil benim kullandığım ama doğal bir ürün güvenle kullanabiliyorum o yüzden. Artık kızarmayı güneş öncesi veya sonrası losyonları nemlendiricileri unutmuş durumdayım ve çok memnunum.

buğday tenliyim çillerim var babebin 50 faktörlü güneş koruyucusunu ve temizleme jelini kullandım bitti bir arkadaşım innova yı önerdi bilemiyorum babeden daha iyi olduğunu söyledi bu konuda tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi lütfennn....

Benimde çillerim var roc 50+ kullanıyorum memnunum. Babe sürülmesi zordu hem de cildime hiç yaramadı, makyaj yapıyorsan pul pul oluyor.:KK31:

X