Güneş Kremleri Güneş Kremi önerileriniz

Güneş kremleri, bronzlaşma
Kesinlikle öneririm,uzun zamandır kullanıyorum şimdi sizin için sıcağı sıcağına çektim:KK66:

$Fotoğraf8010.jpg

Eklentiler

• $Fotoğraf8014.jpg
    $Fotoğraf8014.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
la roc un ten renginde olanı aldım tenime koyu geldi açık tenlilere önermiyorum arkadaşlar aynı zamanda sebamed de çok parlıyor:KK37:

la roc un ten renginde olanı aldım tenime koyu geldi açık tenlilere önermiyorum arkadaşlar aynı zamanda sebamed de çok parlıyor

hamilton optimal aldım 50 faktör
1hafta falan oldu. cildime güzel bi dokunuş verdi
ama bugun bi baktım leke deilde kızarıklık vermiş yüzüme:KK43:
bn kapalıyım. bugun bi baktım gözüken yerler kırmızı diğer yerlerim beyaz
yok bide 70lira para verdim :KK50::KK50: napacm bilmiyorum
varmı bunu kullanan banamı öyle geliyor acaba diyorum ama sonra neden eşarbımın kapttıı yerler beyazda diğerleri kızarık:KK43:

benimde cildim çok hassas aman güneş görmesin kızarıyorum hemen :KK43: solantine kullanıyorum 1 aydır cokda memnun kaldım kızarıklıktan eser yok şuan

Solante Pigmenta 50+ Güneş Koruyucu Losyon 150 ml bundanmı bahsediyosun canım.
inş bende cildime göre bulabilirim:KK50:

Arkadaşlar bende uzun yıllardır clinique kullanıyorum, çok memnunum fakat biraz yağlı geliyor belki bu yıl yorumlarınıza göre değiştirebilirim. Ama en çok sewdiğim özelliği beyaz olan cildimi hiçbirşekild eyakmamamsı ve karartmamamsı.

neden değiştirceksinki. cilden cilde değişiyor bu unutma:KK50:

bnm bildiğim susam yağı saçları saç köklerine flan iyi gelir
hatta kirpiklere süründe derler. şimdi kalkıp yüzümüze sürcek ayvacık tüylerimiz çoşarsa:KK9:

biraz daha aydınlatırmısın bizi:KK9::KK9: biz kızarmak istemiyoruz lekeler olmasın:KK9::KK9:

bu sene kullancam, henüz yansımalarını bilmiyorum ama piyasadaki güneş kremleri zehir gibi. çok güvendiğim, insanların sağlığına kendini adamış, ticari kârları gereği konuşmayan, dürüst kişilerin tavsiyesi ise susam yağı. hatta defne essencia markası alırsanız, sorunsuz, yapay olmayan, sağlam bir güneş kreminiz olur :KK9:

Güneş Kremi Almanın Püf Noktaları | Zehirsiz Ev

meraba.. ben solante kullanıyorum çilli ciltler için özel ithal bir krem bi arkadaşım da kullanıyo onun çilleri vardı şimdi yüzü daha iyi solante hem leke giderici hem de önleyici bir kremmiş kahverengi kaplı eczaneden almıştım eczacı öyle söylemişti ..tavsiye ederimm

göz çevresi hassastır en fazla 30 ki ben 20 üstü kullanmıyorum gözlük mantıklı.lütfen gözaltına onları kullanma.alkol var gözaltına göre olmayan içerik olabilir.gözaltı için gözlük kullanıyorsan dior hydra 20 gözlük kullanmıyorsan nemlendiricin üzerine shiesido 25 (32 yok türkiye),clarins veya clinique.pahalı gelirlerse nem ve spf 15 veya 20lik gözaltı kremleri ama lütfen gözlük takın güneşi gerçekten önleyen

Melisa uzun zamandır güneş kremi araştırıyorum.İçeriklerine vs dikkat etmeye çalışıyorum.Söylediklerin bana çok önemli geldi.Ve alkolsüz bir güneş kremi aradığını söylemişsin bulabildin mi? Benim yüzüm güneş kremiyle daha da yağlanmaya müsait bir cilt tipine sahip.En son La Roche Posay anthelios xl 50 faktör kullanıyordum.Sanki sürünce terletiyordu beni.Şimdi yeniden arayışlara girdim.Ama alkolsüz bir güneş kremi bulamadım.E yazın ortasına geliyoruz ufaktan :) La Roche Posay Anthelios SPF Fluide Extreme almayı düşünüyorum.Çok sıcak bir şehirde yaşıyorum.Adana... Sence 50 faktör mü almalıyım 30 faktör mü? Göz çevresi için önerdiklerini de araştıracağım.Güneş gözlüğü kullanamıyorum pek miyop olduğum için normal gözlük takıyorum.Sence gözaltım için ne almalıyım? Fiyatı pek mühim değil ne önerirsin acaba? Birine Türkiye'de yok demişsin o yüzden ayrıyetten tekrar soruyorum. Kusura bakma :26:

Geçen gün gratiste gördüm. Panama JAck diye bir marka var. 15 lira falan ürünleri de. Ama alerjik bir bünyem var ve emin olamadım almalıyım. Daha önce kullanan bilen var mı bu markayı?

arkadaşlar benim cildim çok hassas en ufak birşeyden etkileniyordu.yüzüm leke leke olmuştu...cilt doktoruna gittim bana güneş kremi olarak solenta pigmenta 50+ koyu lekeleri tavsiye etti...bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim...2 yıldır düzenli kullanıyorum leke oluşmuyor artık çok memnunum çevremde herkese tavsiye ediyorum ama dikkat edilmesi gereken cilt tipine uygun olanını almanız...benim cildim kuru bu çok iyi geldi..tavsiye ediyorummm:KK3::KK9:

Gunes lekelerimden yillardir muzdaribim.denemedigim yontem kalmadi unitone 4 ve hamilton 80 faktor sunblock gunes losyonu aldim en son 20 gun once.sporcuyum gunesin altinda 6 saat antrenmanim var.mecburen gunes iz birakiyor.en son hamilton tavsiye etti eczaci kullandim 14 gun antrenmanlarimda fakat hamilton cilt rengini bozdu tuhaf bir siyahlik birakti tenimde.yani ne bronzlastirdi ne korudu yesil siyah bir ten birakti tavsiye etmiyorum.bir onceki kampimda dermoday kullanmistim bence leke karsiti dermoday in cilt renginde ve korumasinda daha etkili oldugunu dusunuyorum.bioderma 50 spf li leke onleyici 30ml lik urunu hamiltondan cok cok daha iyi bana gore.ikisi de yaglanma ve sivilce yapmiyor fakat hamilton beni cokkk husrana ugratti inanarak almistim rengimi bozdu resmen:KK43:(

vichy 50+ yüz için almayı düşünüyorum deneyen var mı?

Kullanmadığım güneş kremi kalmamıştır ama en son doktorumun önerdiği krem tek kelimeyle harika.Ben solentenin sarı kapaklı olanını kullanıyorum ve tavsiye ederim.

geçen yaz boyu bioderma kullandım bence çok başarılı
renklisi de var iki çeşidini de kullandım ikisinden de memnun kaldım

çok fazla güneş kremi kullanmam ama eczaneden daylong almıştım 2 sene önce pompalı şişeside olduğundan hava girmiyor sürekli kullanıyorum ciltte yağlı hisside bırakmıyor

X