Sivilceli Ciltler Güneş lekeleri ve vücuttaki sivilce ve kızarıklıklardan kurtulmak istiyorum..

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

esrarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
45
0
42

Arkadaşlar öncelikle bilmiyorum varolan bir konuyu mu açtım ama forumu yeni kullanmaya başladığım için mazur görün lütfen:) Benim sırtımda güneş lekeleri var aslında bunun doğal bir yolu var ama başka seçeneklerde arıyorum.Ayrıca en büyük şikayetim sırtımın bazı gölgelerinde zaman zaman göğüs bölgemde ve çok afedersiniz genital bölge ve popo bölümümde sivilceler çıkıyor,aslında tam olarak sivilce de denemez kızarık kızarık izler:KK43: ben çok sinir oluyorum acaba neden olabilir arkadaşlar ya da bana yardımcı olacağınız yöntemler var mı,bir uzmana gitmeye de çekiniyorum,cildiye mi bununla ilgilenen branş yoksa dermatoloji bölümü mü? Bi yardımcı olun lütfeen...Vücudumun güzelliğini gölgeliyo bu kızarıklıklar...:KK43:

ohoo benim göğüs bölgem sırtım ve omzumda dolu vaarmafoldumben daha doğrusu sivilce azcık varda onların izleri var daha çok. yazın hep tişört gyiorm ve göğüs bölgesi birascık açık oluncada giyemiorm :sinifsinif: yannz bn yazın doktora gttiimde bana sivex ve isotrexin verdi onları kullandm ama 1 2 ay civarı çok gelişme olmadı 3 4 ay kullanmak gerekiomş sanırm. ama onları sürdüüm zaman sivilcelerm gidio ve çıkmıo şimdide yalnızca göğüs bölgeme sürüorm bare önü açık giyebiliyim die

he şimdide göğüs bölgemdeki sivilcelerm geçdi ve çıkmıo. yalnız bunlardan birisi soyucu dieri sivilce giderici. sanrm sivex sivilceler içn izotrexin izleri içn

hmm çok teşekkürler canım bilgin için acaba alsam mı bu ilaçları ama belki benim sorunum farklıdır yinede çok soal yalnız değilmişim:)

tabi benmkler ergenlk sivilceleri. ama bunları kullandıım sürece hiç sivilce çıkmıo olanlarda geçio

[sıze="2"][/sıze]
arkadaşlar öncelikle bilmiyorum varolan bir konuyu mu açtım ama forumu yeni kullanmaya başladığım için mazur görün lütfen:) benim sırtımda güneş lekeleri var aslında bunun doğal bir yolu var ama başka seçeneklerde arıyorum.ayrıca en büyük şikayetim sırtımın bazı gölgelerinde zaman zaman göğüs bölgemde ve çok afedersiniz genital bölge ve popo bölümümde sivilceler çıkıyor,aslında tam olarak sivilce de denemez kızarık kızarık izler:KK43: ben çok sinir oluyorum acaba neden olabilir arkadaşlar ya da bana yardımcı olacağınız yöntemler var mı,bir uzmana gitmeye de çekiniyorum,cildiye mi bununla ilgilenen branş yoksa dermatoloji bölümü mü? Bi yardımcı olun lütfeen...vücudumun güzelliğini gölgeliyo bu kızarıklıklar...:KK43:

bütün arkadaşlara sesleniyorum.expigment %4 öneriyorum güneş lekeleri için.yaklaşık olrak 8 yıldır güneş lekelerinden muzdariptim.şuanda o kadar açıldı ki makyajsız gezebiliyorum.yıllardır çok paralar döktüm.faydasını göremedim.lütfen bu kremi kullanın.

X