Günlerim vVerimli geçsin istiyorum

Is yerimden gelen isler bittikten sonra evi hemen paspas yaptim✔
Yatak odamın bir kısmını topladim✔
Akşam için dışarı çıktık o yüzden pilav ve cacık yapmadım. Yarin yaparım inşallah.❎
1 bucuk lite su ictim✔
Eyüp sultan cami de aksam namazi✔

Uyuyana kadarda bir portakal bir ekşi elma yerim
Sonrası el,yuz,diş yıka, krem sür namaz kıl uyu şeklinde olur 😊

Akşam için dışarı çıktık o yüzden pilav ve cacık yapmadım. Yarin yaparım inşallah.❎
1 bucuk lite su ictim✔

hangi kremleri kullaniyorsun 🙄 ben de krem alacagim. eczaneden bioderma tester aldim bu kac aydir deneyecegim ama unuttum.

ya bu koronakorkusu mahvetti beni icimizden gecti resmen. yasamak nedir unutmusum. ne guzel kremlenirdim bakimlanirdim.

hangi kremleri kullaniyorsun 🙄 ben de krem alacagim. eczaneden bioderma tester aldim bu kac aydir deneyecegim ama unuttum.

ya bu koronakorkusu mahvetti beni icimizden gecti resmen. yasamak nedir unutmusum. ne guzel kremlenirdim bakimlanirdim.
Bende son 1 aydir duzenli kullanmaya başladım. Pandemiyle baya salmistim. Sabahlari yuzume jojoba yagi, goz cevreme uzum cekirdegi yagi. Akşamları yüz temizleme jeliyle yıkayıp, dermoskin aydınlatıcı tonik ve goz çevresi kremini sürüyorum. Göz çevrem kırışmaya başladı diye kafaya taktım biraz 🤣 1 aydır iyi sabrettim bi düzende oturttum bakalim nereye kadar devam edecek. Göz çevremi ve yüzüme uygularken yukarı doğru sürüyorum. Göz çevreme masaj yapiyorum. Yuz yogasina da başlamıştım ama bıraktım çünkü yapmayınca daha fazla salıp, kırışık görüntü olabilir diyenler oluyordu bende hafif masaj yaparak uyguluyorum. Gayet iyi geldi. Cilt lekelerim falanda açıldı. Dermoskinin aha bha kremi falanda var. Bunlardan memnun kaldigim için diğer ürünlerini de alicam

Forumda sinoptaki bir eczacidan bahsediliyor kendisi bir krem yapıyormuş. Kullanan bir üyeye sordum annesi kullanmış cok memnunlar ve nette de var biraz baktim. Eğer iletişim kurabilirsem onu da bi denemeyi düşünüyorum

Bende son 1 aydir duzenli kullanmaya başladım. Pandemiyle baya salmistim. Sabahlari yuzume jojoba yagi, goz cevreme uzum cekirdegi yagi. Akşamları yüz temizleme jeliyle yıkayıp, dermoskin aydınlatıcı tonik ve goz çevresi kremini sürüyorum. Göz çevrem kırışmaya başladı diye kafaya taktım biraz 🤣 1 aydır iyi sabrettim bi düzende oturttum bakalim nereye kadar devam edecek. Göz çevremi ve yüzüme uygularken yukarı doğru sürüyorum. Göz çevreme masaj yapiyorum. Yuz yogasina da başlamıştım ama bıraktım çünkü yapmayınca daha fazla salıp, kırışık görüntü olabilir diyenler oluyordu bende hafif masaj yaparak uyguluyorum. Gayet iyi geldi. Cilt lekelerim falanda açıldı. Dermoskinin aha bha kremi falanda var. Bunlardan memnun kaldigim için diğer ürünlerini de alicam
ben de yarin kendime alip da virus korkusuyla herseyi saldigim kil maskemi ve goz cevresi maskemi yapiim bari :KK70: yazdim listeye (inş maskenin skt si gecmemistir.)

3 bucuk yıllık evliyim 3 kez silindi camlarım 😂 ilkini eve taşınırken ablam sildi. 2. Yi doğum yapınca annem. 3. En son ben silmiştim. Bugünde tozunu alsam yeterli diye düşündüm ama silemedim. 11. Kattayım salonumun cami bi duvar tamamen 5 metre cam. O yüzden her zaman silemiyorum. Diğer küçükleri ara ara hemen cam sille falan üstten anca alıyorum. Cam silmek cok zahmetli geliyor bana. Birde evde küçük çocuk hemde isler falan. Bazen aksama zor cikiyorum
milletincami bal dok yala hayir hicbirini cam silerkenasla gormuyorum camlara nanoteknoloji filan mi yaptilsr kendi kendilerine mi siliniyo nedir
Geçen annem diyo bi gun ben gelir silerim yoh artik dedim yani🤣🤣🤣

Katıldımmmm bileeemmm🌷
O zaman ben de yazıyom yatana kadar buzdolabı boşaltılıp silinecek düzgünce yerleştirilecek dışı, üstü silinecek fırın tepsileri silinecek.
İnşallah :)
Eve gelindi toz alindi ocak silindi camasir serildi bugunluk bu kadarcik kizlar🥰
Eline sağlık 🥰
Bak şimdi bir espiri yazıcam "saç"malanmaz taranır😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂kabul ediyorum çok kötüydü😱😱😱😱
Ayy çok kötü ama yarın yapıcam bu espiriyi iş yerinde, kötü oldupunu açıklamak suretiyle😂😂
dün bezelye yapmıştım ama çorba ictik sadece bezelye kaldi. Yanina pilav ve cacik yapıcaktım ama dışarı çıktık o yüzden yapamadım. Yine yarına kaldı 🤣
Ayy haha, yemekle ilgili bişey slracaktım ama yatmış olanilirsin , artık geç oldu 😂
1 bucuk lite su ictim✔

Ben de seni merak etmiştim eline saplık👏🏻👏🏻

:KK66:
milletincami bal dok yala hayir hicbirini cam silerkenasla gormuyorum camlara nanoteknoloji filan mi yaptilsr kendi kendilerine mi siliniyo nedir
Haha kendi kendine silen alet de var küçük ama saçma 😂
👏🏻
Merhaba motivecii arkadaşlarım😍 bundan sınra günlük ne yaptıgımızı paylaşımlarımızı burdsn devam ettirelim😍
Ballikabak Ballikabak davetin için teşeekkür ederim bebeğim🤩
Hoş geldinizz🥳🥳

İnşallah :)

Eline sağlık 🥰

Ayy çok kötü ama yarın yapıcam bu espiriyi iş yerinde, kötü oldupunu açıklamak suretiyle😂😂

Ayy haha, yemekle ilgili bişey slracaktım ama yatmış olanilirsin , artık geç oldu 😂

Ben de seni merak etmiştim eline saplık👏🏻👏🏻

:KK66:

Haha kendi kendine silen alet de var küçük ama saçma 😂

👏🏻

Hoş geldinizz🥳🥳
evet disaridan bakinca herkesincami ayna gibi benimkisi ne gibi söylemek istemiyorum :/

burada cok insaat oldu acaba ondan mi? ev de acayip toz oluyor. bazen saliyorum isleri cok fena. o yuzden bu topic iyi geldi ama içinizde en usengec benim hepiniz cok iyisiniz masallah 👏

evet disaridan bakinca herkesincami ayna gibi benimkisi ne gibi söylemek istemiyorum :/

burada cok insaat oldu acaba ondan mi? ev de acayip toz oluyor. bazen saliyorum isleri cok fena. o yuzden bu topic iyi geldi ama içinizde en usengec benim hepiniz cok iyisiniz masallah 👏
Şu cümleyi okuyunca farklı bişey gibi gelebilir :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
En üşengeç asla ama asla sen olamazsın kalıbımı basarım ama keşke ben olmasaydım 😂 akşamki yediklerimizi anca dolaba koydum

:) haha tamam. Fırın yemeğini yayvan borcamda yapmıştı eşim, neyse kalan yemeği ağzı açık fırına koyamazdım dimi saçma. Hani aynı borcamda ısıtmak için yarın. Ben de az önce saklama kabına koydum (cam kullanırım :) )
Genelde firin içinde pek bırakmıyorum. Ama eğer orta boy borcamsa ve içinde baya yemek kaldiysa buzdolabinda da koyacak yerim varsa uzerine streç geçirip koyuyorum. Ertesi gune hemen firinda yeniden isitmak rahat oluyor.😊

bak koydum diyorsun. yani eylem gerçekleşmiş

benim yapcam deyip de yapamadiklarim koycam deyip de koyamadiklarim ohooooooo . soyleyemem utanirim :O
Yaa 😂 tamam da ben en basit yemeği koyamıyorum. Tencerede olmayanı da hatta, kurumuştur köfte patatesler. Ama sen büyük veya orta düzey eylemleri yapamıyosun. Ben en küçükkk.

X