Günlerim vVerimli geçsin istiyorum

O zaman yaptıklarıma geleyim😍 Yurt dışında yaşadığım için burda şuan ikindi🤣 sonra demeyin bu gece gece ne işi yapıyor diye🤩
✅Sabah ev havalandırıldı. Odalar toplandı.
✅Lavabo banyo temizlendi. Ev süpürüldü silindi
✅Toz alındı.Akşam yemeği hazırlandı.Kek yapıldı.
✅Şimdi dinleniyorum

Genelde firin içinde pek bırakmıyorum. Ama eğer orta boy borcamsa ve içinde baya yemek kaldiysa buzdolabinda da koyacak yerim varsa uzerine streç geçirip koyuyorum. Ertesi gune hemen firinda yeniden isitmak rahat oluyor.😊
Bem de streç saracaktım ama büyük borcamın içinde küçük yemekler yani azacık kaldı bi tabaklık. Dedim değmez sarıp emek vermeye 😂 bem de hiç açık bırakmadım aslında. Cam kaba koydum kapaklı hallettim sağol. Bi de sana bi soru daha. Ben yeni kaban aldım 😂 kaban sorunsalı 😂 indiriimli de diil/ 1 hafta giysem raZıydım hava ısındı. 1 gün bile giyemedim/ sence iade etsem mi yol yakınken

Pekmez 1 kere yedim✅ Üçlemeliydim keçiboynuzu özü, olsun
Meyve yok ❌
Gelen külotlar hayatta olmaz bana, manyak gibi 5 beden aldım❌
başka bişey yok resmen
Üzülerek f ı n ı s h diyorum

Güzel bir başlangıç. Dün süpüremedin bakalım bugün olacak mı 🤭

Merhaba amin. O hissislik ben de hep var :KK14: geçici olduğuna şükret 🤗 geçmiş olsun ya üzüldüm.

Hoş geldin, inş temizlik olur ama bence yapacak birine benziyorsun :)

Haha sizde mi? Etamin neydi acaba biliyordum sanki?

Oh 🥰

Aynen motive oluyor insan ve hatırlıyor. Süpürme işi de olmuş 🥳 ayıptır sorması ana yemek ne acaba merak ettim. Gerçi ayıp diil yaa günümüzde nolcak, lafın gelişi öyle dedim :KK66:

:KK66:

Harika 👏🏻👏🏻
Bendede hep varda birkaç gündür zirvedeydi. Birde vitamin etki ediyor mu sana? Üşengeçlik için dahiliyeye falan gittim psikoloğa da hatta hiçbir şeyim çıkmadı. Kan değerlerinde düşük birşey yok mu emin misiniz diyr bile sordum doktora :confused:
Psikologta genetik birşey gibi bu durum sizde. Depresyon vb durum yok dedi. :işsiz:

Napım artık. Allah'tan eşim titiz bir insan değil. Gece uykusından korkumdan çocuk düşünemiyorum öyle diyim :KK53:

O zaman yaptıklarıma geleyim😍 Yurt dışında yaşadığım için burda şuan ikindi🤣 sonra demeyin bu gece gece ne işi yapıyor diye🤩
✅Sabah ev havalandırıldı. Odalar toplandı.
✅Lavabo banyo temizlendi. Ev süpürüldü silindi
✅Toz alındı.Akşam yemeği hazırlandı.Kek yapıldı.
✅Şimdi dinleniyorum
Bu saatte mi dermişim 😂😂
Bendede hep varda birkaç gündür zirvedeydi. Birde vitamin etki ediyor mu sana? Üşengeçlik için dahiliyeye falan gittim psikoloğa da hatta hiçbir şeyim çıkmadı. Kan değerlerinde düşük birşey yok mu emin misiniz diyr bile sordum doktora :confused:
Psikologta genetik birşey gibi bu durum sizde. Depresyon vb durum yok dedi. :işsiz:

Napım artık. Allah'tan eşim titiz bir insan değil. Gece uykusından korkumdan çocuk düşünemiyorum öyle diyim :KK53:
Ben de yeni baktırdım değerlere
Herşey iyi bnm de şükür
Yaşam kalitemi düşürüyorsa piskologa yönlendirdi
Yaşam kalitesi mi kaldı, önrümün yarısı böyle geçti o da varsa 🥰

Bu saatte mi dermişim 😂😂

Ben de yeni baktırdım değerlere
Herşey iyi bnm de şükür
Yaşam kalitemi düşürüyorsa piskologa yönlendirdi
Yaşam kalitesi mi kaldı, önrümün yarısı böyle geçti o da varsa 🥰
Psikologta bir şey yapmıyor. Üç beş birşey sorup yolluyor. Kendine hedef koy falan. Annemde aşırı tezcanlı titiz bir kadın kimsen bu üşengeçlik geni geldi bilmiyorum ben.

Psikologta bir şey yapmıyor. Üç beş birşey sorup yolluyor. Kendine hedef koy falan. Annemde aşırı tezcanlı titiz bir kadın kimsen bu üşengeçlik geni geldi bilmiyorum ben.
Ben aslında üşengeçlikten diil de arada fenalaşıyorum panik atak gibi ama tansiyon da olabilir bilmiyrum. Stres yapınca oluyor.

Bem de streç saracaktım ama büyük borcamın içinde küçük yemekler yani azacık kaldı bi tabaklık. Dedim değmez sarıp emek vermeye 😂 bem de hiç açık bırakmadım aslında. Cam kaba koydum kapaklı hallettim sağol. Bi de sana bi soru daha. Ben yeni kaban aldım 😂 kaban sorunsalı 😂 indiriimli de diil/ 1 hafta giysem raZıydım hava ısındı. 1 gün bile giyemedim/ sence iade etsem mi yol yakınken
Seneye kış tekrardan ihtiyacin olacak ve ayni fiyata bulur alırım dersen iade et. Ama yok ben bunu uzun uzun seneler giyerim diyorsan kalsin bence. Ben birçok kıyafetimi sezon sonu indirimle alıyorum. Şuan mesela kışlık seyler düşüşte bedeni kalan begendiklerimi şimdiden aliyorum. 🤣

Seneye kış tekrardan ihtiyacin olacak ve ayni fiyata bulur alırım dersen iade et. Ama yok ben bunu uzun uzun seneler giyerim diyorsan kalsin bence. Ben birçok kıyafetimi sezon sonu indirimle alıyorum. Şuan mesela kışlık seyler düşüşte bedeni kalan begendiklerimi şimdiden aliyorum. 🤣
Bn işte hep ihmâl ettim. 4 ay sonra alsam yarı fiyatına alırım. Drtyüze aldım ay kararsızım blmiyorm

Ben aslında üşengeçlikten diil de arada fenalaşıyorum panik atak gibi ama tansiyon da olabilir bilmiyrum. Stres yapınca oluyor.
O zaman görün bi benim tek problemim üşengeçlikti.
bilincalti annenin bu huyuna tepki koyuyor usengeclikle
Ama neden 6 senedir evde değilim zaten. Okul evlilik derken. Tepki koymak istemiyorum bende az titiz olsam aktif olsam:dua:

X