Günlük bakim rutinlerim 💆‍♀️✍

Kulagini cektiniz saniyorum uzak duruyor,simdilik.
Simdide konusmamiz lazim diye tutturdu. Tebligati öne sürecegim zatende konusulacak mevzu kalmadi. Ablasinin polis kaydinda yeterince suc delili olustu farkindalar ailecek. Günu kurtarma durumlari bunlar, cocuklari tablet ve internet ile yanina cekti. Evede kocaman wifi baglantili tv almis. Yani cocuklarin gozunu boyamak icin hamleler bunlar baska bisey degil. Banada avm gidelim gezersiniz,markete birlikte gidelim vb diyo yani hep ortakli isler yapalimnis bunlari mahkemede kanit olarak sunacak bizim ayrilmamiza sebep bisey yok diyecek. Alincak listesini wp yazmami istiyo vs yani kanit amacli hâl ve hareketleri.
Anneme okadar kizginimki onun yuzunden ne hallere dustum. Paramda yok avukat tutayim,mahkene gunu hakimden avukat mi isticem simdi o kismida anlamadim zaten bu hukuk konularini hic anlamiyorum ben. Bosanmis arkadaslarimla bukusup fikir danisnan gerekiyo. Ne zaman ise baslayacak acaba tekrar? Yaptigim yemekleri yemiyor bubarara. Ben onlar gibimiyim icine zehir katayim. Neyse yenesin muhattap olmasin benimle bi zahmet.
Direnmeye devam her kokonuda . Oglumun yaninda uyucam tedbiren odanin kapisini kitlicem.

Gece oda kapisini kitleyip yatmisim iyiki derin uykumdayken kapiyi acmak icin zorladigina uyandim,benim uyandigimi farkedincede banyoya yöneldi zaten. Zaten derin uykuya gecmeme bekliyordu yine ne oldugunu bilmedigim tozlari ufleyecekti yuzume ve ben istemdisi hapsuracaktim. Gecen sene anlasmali bosanma davasi obcesi ve sonrasi yani tum yil boyunca biz gece derin uykudayken bu tlfnundan biseyler okuyup evin mobilyalarina ,yiyeceklerimize,kap kacak ne varsa bisey suruyo sonrada bize tozunu burnumuzdan iceri sokuyo kulak copuyle adi peznk ermenisi.
Odanin anahtarini aradi epey bulamadi.

Israrla "birliktelikte kanit yaratacak etkinlik" pesinde cunku bunlari mahkenede sunacak ve davayi bana kaybettirecek. Davayi kaybedince bana sartlari varmis cunku,akil hastasi oldugumu kabul edip hastaneye yatacakmisim cunku ben normal degilmisim. Ailem dahil cevremde boyle dusunuyormus ve hic arkadadim yokmus 🤣 tezgahi nasida kurmus ama ince ince dantel gibi isledi evlendigimiz gunden bu zamanlara 😁 geceleri beni bi cok kez oldurup,intihar susude vernek istedi ama basarili olamadi,allan hiristiyani!
6 Subat depreminden 1 hafta sonra eski kayinvalidem dediki gulrunun psikolojik sorunlari var kendini oldurup intihar edecek ve sucu bizim ustumuze atacak diye eski kocama soylediginde, Kafasiyla tasdik edip tmmdir dedigini gordum 👿👊 maalesef ben 16yildir cesitli zorlu badireler atlattim neler gecirdim Allahin bana verdigi ömür bitmediyse kim manî olacak peki?
Üstelik ailemde köstek oldu her daîm , bu kardes ayrimindan tutunda bana verilen deger ,imkanlar dahil annem babam tarafindan fesatlanilarak kiskanildim.ayagimi kaydirmak icin cok ugrastilar hala daha ugrasiyorlar yahu ben düşmaniniz miyim ki benimle bu sekilde ugrasiyorsunuz? Neyse ne yapalim herşey dörtdörtlük olamazya benim hayatimdan en azindan. Yine Allah yüzüme güldüde iyi insanlarla karsilastirdi beni,imkanim dogrultusunda vefa namina ben bu insanlara ve devletime yardimlarda bulundum. Dahasi devletimin bekasi ve gelecek nesillere saglam bir ülke birakmak icin calistim cabaladim calismayada devam edecegim,bunlarida kibirlenmek icin yazmadim.

Geruzekali bide baskasi mi var sorusunu bir kagida hayirli kismetli es duasi(!) Yazmisim güya da o nerden cikmismis 🤣 mahkemede kullanacak malzeme yok adamin elinde ,bisey bahane etmesi gerekiyodu elbette. Bide seccade sormasi tam komedi ,okadar taklit ustasi olmuslarki bizden daha muslumanlar ; görev icabi 🤨😉 benden cok dua bilir protestan herif. Kendi muslumamligimdan utanirim.
Ilmihallerimi çöpe atan,dua kitaplarimida. Yasin gibi sureleri barindiran kuranimi teee ordunun persembe ilcesine gitti her bir harfine tilsm yaptirttip geri getirdi. Ben her okuyusumda kendini yenilecekti tlsim cunku.
Ama unutyugu birsey var benim sezgilerimle arastirmam nihayetinde kanitlarimin olmasi hacli ordusunun bir kolu olan ermenilerin oyunlarini bozmaya yetti. Eyllulde 17 yillik evlilik dolacak var gücumle ölüm kalim savasim devam ediyor olacak 👊👿👊 belki biraz bikkin,yorgun😤 ula niye bosamiyonuz bizi. 😔 ayni evde kalmakta zor gitmiyo hayvanoglu hayvan. Sabredecegiz mi herkes sabretmemi soyleyip duruyo 😭

Konusmalarimizdan , bana dediki ben ona dogaustu ozel guclerim var(!) Demisim. Normal degilmisim.
Ona iiftiralarim(!) Isnat ettiklerim gercek disi paronayaklik seviyesinde psikiyatriklik seviyelerdeymisim. Olmayan seyleri olmus gibi dusunup hayalini kurup insanlari yanlis yonlendiriyormusum,insanlari galeyana getirip (cekismeli bosanma davasi acmam) hayal dunyamda varolmayan seyleri sanki olmus gibi yasamis gibi algiliyormusum.
Annemle konusmus gulru icine atar ,mutlaka danisman isimizi cozermis. Evlilikte halledilmeyecek mevzu yokmus,bosanmak bizim ailemizde yokmus tabuymus yani.
Kurana el basacakmis 🤣 hatta abdestliymis suan namaz kilip asagi inmis 😆
Ozledigi icin sarilip opmek istemis bunun neresi tacizmis.
Dul kadin etiketi olacagindan insanlarin gozunde orospuymusum,orospu gozuyle bakacaklarmis bana. Bana yardimci olmak amaclarinda hep dul kadinligin rahatligi(!)! Ile ilgileneceklermis. Adi serefsiz ibne!!!!
Bari ailemle arami duzeltseymisim,bosaninca ayrilinca elden mi yardim dilencekmisim!
Bitti diyorum kabullenmiyor !!!!!
Uzaklastirma icin canima kast etmesini mi beklemeliyim? Sanki ben dava acmamisimda eskisi gibi olmak istiyor,normal siradan kari koca iliskisi varmis gibi davraniyor. Biraz diklenip bosaniyozz alooo dedigimde kesinlikle kabullenemiyor bu durumu.

Oglum cok daginik yatiyo oyle uyumayi seviyor ve yatagina ikimiz sigamiyoruz eee bendede kilo var. En sonunda 2 yun yorgandan yatak yapip oyle yaticam uyucam. Dogru duzgun uyumuyorum kac gundur 😤😭
Geldiginden beri arabanin ayarlariyla oynadigini fark etmistim ama merjez carsiya cikana kadar bu kadar fark etmedim dahasi beni rahatsiz etmemisti. Oncelikle surucu koltugu sallaniyor ne hikmetse. Sonra fren zor tutuyor ,el freni de tam tutmuyor. Araba geri kaciyor yada bayir asagi ise el frenini cekmeme ragmen ileri gidiyor. Bugun isiklarda arkadan geciriyodum nerdeyse fren pedali cok gevsek ayarlatmis. Frene basiyorum ama durmuyor araba.
Bugun dilekce verdim uzaklastirma icin,en azindan bisey olursa ben dilekcemi yazmistim derim. Bu zamana kadar yaptigi tacizler,psikolojik siddetler vb yazdim iste.
Ona soylendi mi acaba bilmiyorum ,arayi duzeltme yollarina girismis. Mutfaktan yiyecek almadan evvel banada soruyor,istermisin gibilerine falan.
Bu aralar arayista eski flortlestikleriyle baglanti kurmaya calisiyor,bana karsi yalanci sahitlikte kullanacak kadinlari. Eski karsi komsunun kiziylada gorusuyor sanki oyle bi hisdiyat oldu. Ama bu kizla evlilik icin dusuncesi bu yonde. Libyadan ceyizlik ikinci evliligi icin duvarin yarisi kadar lcd alip gelmis. Aman benden ve cocuklarimdan uzak olsunda yeterli. Tek amaci evin arabanin yarisini vermemek tazminatlari odememek. Cocuklar falan umru degil maksat puruzluk cikartmak ustune kendini magdur olarak gistertio benden tazminat koparabilmek durusma gunu. Ne yazacagimi unuttum yaw! Neyse uyuyim artik.

Bir kulak cekme operasyonuyla arabayi eski haline getirmis bu sabah kullandigimda, sagolun 🤲
Belki tayini filan cikar kibrisa kimbilir boylece durusma gunune kadar ayni evi paylasmak durumunda da kalmayiz.
BUgun bi arkadasiminda 10yil once resmi olarak bosanip adamin inadindan dinen evli olan bir arkadasiminda artik hür oldugunu ogrendim.sanki ben ayrilmisim gibi cok sevindim. Simdi 3 aylik eve kapanma doneminde,dinen boyle olmasi gerekiyomus. Din bilgim eksikmiydi yoksa unutmusum mu hatirlayamadim demek boyle olmasi gerekiyo. Simdi bizim durusma eylulde ,bosandik ve 3 ay evden cikmicam mi demek? Cocuklati kim getirip goturecek okula? Dinde esneme zaten kabul edilemez. Dur bakalim o gun gelsin. Arkadasim mahmut efendi cemaatine bagli,cemaat kurallari mi acabaki bilemedim. Bosandiktan sonra kadina iftora atilmamasi icin veya kocasindan bir hamilelik olasiligi varsa bu bosanmafa olsa kadin sadece kocasindan baskasiyla gorusmediginin kaniti olarak ,3ay eve kapanma donemi oluyormus.

Gerci bizde dinlik bi durumda yok,niye taktiysam konuyu 🥴🤣😆
resmi bosanmayi hayirlisiyla sag saglim bi gerceklestireydik. Adam kaza susu verip beni ve cocuklarimin canina kast etti. Allah kendi ayaklarina dolasin namuzsuz ermeni itinin. Sinsi herif!

Dün dediki bana vakit ayir konusmamiz gerekiyor 🥴 tmm dedim soyle.
Aldatma disinda herseyi kabul ediyorum haklisin ama ben seni aldatmadim.paronaya oldun sen olmamas seyleri olmus gibi lanse edip durma ,beni magdur ediyorsun dedi. Senin yuzunden magdur oldum dedi (meger uzaklastirma icin karakoldan aramislar). Bende bi sasirdim tabii cunku magdur edebiyatini durusma gunu yapacak hatta flort ettigini kadinlari (komsularim,karsi sitede oturan kadini) mahkemeye cagirip hakkimda yalanci sahitlik ettirecekti.
Ama surekli magdurum da magdurum konusmasi hep boyle. Sonra bana seni ne mutlu eder dedi,soyle hemen yapicam dedi. Beni rahat birak dedim. Israrla kanitlarimi kendisine gostermemi istiyor,durusmayi beklemek istemiyor. Hayir dedim durusmada gorceksin neden cirpinislarin basladi madem hakli goruyorsun kendini,isin icin mi endiselisin. Yok ne alakasi var ben sadece sucsuzum bunu savunuyorum dedi.
Ben gözümle gördum dedim. Sonra ailemin arkamda olmadigini gorup anlayinca sen iyice azittin iyice costun! Bile isteye gozume soka soka yaptin. Simdi diyorsun senin psikolojik sorunlarin var komsularla gotusmuyorsun,hic arkadasin yok. Vaktinde komsularimi ve arkadaslarimi elinden gecirdin birbir hepsine baglama buyusu yaptirip bana karsi kullanacaktin. Ben bu insanlarla arkadasligimi kesince ettigin namussuzluk senin elinde patladi. Allaha sukur simdide arkadaslarim var ama akillandim ben,hic bir kadini senin ayni ortama getirmeyi dusunmem.
Gece karakola gitti 3 aylik uzaklastirma kagidini alip geldi,200m yaklasamaz bana ve cocuklarima. Asiri sinirli. Banada okuttu ben senin dusmanim degilim dedi. Ev kiralari ne kadar yuksek haberin var mi dedi. Isine yakin tut evini dedim. Maasli adamsin 3aylik otelde kal,sanki birlikte kalacak yer yok. Hala magduru oynuyo.
Bana cocuklari birakip al cantani cik git demeyi biliyodu,simdi kendi oyle yapsin bakalim.

Bugun karakoldan aradilar 3aylik uzaklastirma kararinin kesinlesti gelip imza atin diye. Imzami atip geldim. Zaten eski kocamda pilisini pirtisini toplayip gitti.
Bu 3 aylik surecte cocuklarin okul bitimine kadar burdayim mecburen. Bu arada artik burda kalmayacagim icin,il disi is aramalarina bi bakicam. Geri donus olursa ,is yerine yakin mevkide esyali kiralik/satilik ev bakicam butceme gore elbette. Annemlere hala soylemedim. Gerci bundan 10 gun once eski kocam soylediginde ,annem demiski evlilik danismanina gidin duzelir. Ulan dava actim,durusma gunum belli ,kadin gelmis hala evli modda goruyo bizi
Neyse erkek kardesime reelsler gonderdim,hemen annemi aramiski annemde beni aradi yani erkek kardedim diyorki ben sana yardimci olamam,olmayacagim. Kendi basinin caresine bak
Bende artik kendi basimin caresine bakacagim.
IS buldugumda anneme soylesem bana benim dugunde takilan altinlardan gondersede bende ev tutabilsem keske. Ama kadinin niyeti hic yokki neyse bi o gun gelsin bakalim,kirasi en dusuk bodrum kat yada apart tarzi bakacagim. Tekrar uzaklastirma alabilirmisim ama bu sefer gelir öldurur beni gunduz vakti isi,itibari umru olmaz.sinsilik umru olmaz yani. Canimida seviyorum napayim simdi :-) imkanda varsa neden yasama hakkimi kullanmayimki. Okadar eminki davayi kazanacagindan okadar emin. Evden defolup gitmeden hala karilarla nasil baglantida kalabilirim katakullileri yapiyordu.
Su icerik uretici nasil olunur bi arastirayim bakayim yapabilirim umarim. Ise girdigimde avukat tutacak paramda olur boylece. Baroyada gitmedim daha ,gitsem belki isim daha garanti olacak ne bileyim.

Yatacak yeri yokmus o sebeple geri gelmis ! Delirecem ,okuz!!!! Bugun karakola imza attim ben diyorum eee nolmus diyo. Uzaklastirmanin imzasini attim diyorum konusyruz hallederiz blabla beni basindan saviyo 👿 yarin gitcekmismismisss sadece bugunluk gelmismismismissss

Dolabi bosaltip esyalarini hurclara doldurmustum. Nevresimini yikadim,astim. Kisisel esyalarini posetleyip dolaba kaldirdiydim. Onlari gorunce acayip morali bozuldu tabii.. benden yana umidin kalmasin ,esyalarin bile gözüme batiyo dedim. Istemiyorum seni ne geldin dedin uzaklastirma kararin var,bak cezasi hapis bilmiyomusun dedim. 1gunden ne olacak diyo. 3 ay boyunca bu ara ara gelecek mi simdi eve?!

Suan tek yaptigi aklinca zaman kazanmak. Avukatla gorusecekmis tekrar eve donebilmek icin ,not almis tlfnuna. Benim tlfnu alip gittiginde sifresini kiramamis diye umuyorum. Bi goz ucuyla 5dk karistirdigimla yani ogrendim.
Yakin zamanda is seyahati varmis ona gitmemek icin kendisini hapse attiracak velhasil o sebeple suan mahkemenin emrine karsi cikiyo,hemde magduru oynuyor ,nerde kalsinmis bu. Yahu maas alan kendisi.bi otel,apart ayarlayamadimi yani.
Ayruca dun arkadasindan su istemistim. O getiriyordu sulari. Dedimki bize kac damacana vermistin. Bana dediki hee abla evden gitme zamanin mi geldi? Sen damacanalari birak burda ben x abiyle konusur hallederim. Aynen bu cumleyi kurdu cocuk.

Demekki onun cevresinden cumle alem biliyor bosanacagimizi ve benim evi birakip gidecegimi.bu okuz serefsiz ibnenin tek amaci yasal haklarimi gectim tek amaci magduru oynayip benden tazminat koparmak.

Allahim yarabbim ya sabir!

O Kadar sinsi ki kahve pisirdigim cezvelerde barut kaynatmis sonradan soyluyo,niye yaptin diyorum gelen fisegin icindeki barutun seklini begenmemis kendine uygun kalipta olmasi icin celik cezvelerimi kullanmis 🤦‍♀️👏👊💥

EVde pet sise lazim oldu cocuklara kendimize et suyu koyacam bide carsiya parka gittigimizde lazim oluyor icmeye. Alacagim aldirtmadi,evde var bendekileri vereyim dedi. Barut doldurdugu pet siseleri oylece bosaltip veriyo bi calkalayip bende hee bunlar temiz deyip icine et sularini dolduruyorum. Dolaba atiyorum. icme sularini dolduruyorum. Cocuklar ben bir iki ictik,ictigimiz siseleri atiyoruz evde cok nasilsa diyip. Teee ben 3.4.den sonra suyun icindeki minik gri toz zerreciklerini gorup yaw bunlarda neymis diyip inceledigimde durumu kavriyorum 🤨🤯😤 kendi kullanmiyor,et suyuyla yaptigim yemekleri yemiyor bundan dolayi 👊👊👊👊
hepsi yallah çöpe attim!

Sonra ee ben senin dusmaninmiyim!

Sen türk oldugunu unutsanda ,düşman senin türk olduğunu unutmaz !

Kadin bi avukat bulmus gitmis konusmuslar. Avukatla ortak karara varmislar ; asiri derecede psikolojim bozukmus,bana gelmesini sagla ben onu psikiyatriye gonderirim demis 🤣 uzaklastirma kararinin sebeplerini okuyunca benim normal olmadigim asiri belkiymis cunku cok ayrintili yazmisim,kanun yasa madde bent ne varsa doldurmusum bu hic nornal degilmis,normal bi kisilikte hic degilmisim.
-----avukat hanim! Beni gordun mu yoook! Sadece eski esimin yazdiklari nezdinde ve sirf elestirip musteri kapmak bâbinda yazdiklarima istinâden hakkimda bi deli raporu cikarmadigin kaldi! Dikkat ette seni ben tedavi ettirmeyeyim!
Sonracima;eski esim diyorki ekonomik sikintilar problemimiz degil cok abartiyorsun (aylik 500tl ile idare ediverin,,,,tamda okullar yeni aciliyor kirtasiye malzemesi,okul kiyafetleri vs lazimken) evet ben 500u birak aylik 300 tl ilede cok idare ettim.

Bunun disinda avukat demiski aldatmalik bir durum olmadigina dair mahkemeye kanit sunacagiz. 3yil mahkeme,3yilda mal paylasimi ile 6 yil surecek demis. Anlasmaliya razi et esini demis 🤣🤣 ulan cok masum eski kocacim benim gecen sene anlasmali protokolu onune koydugumu soylemek aklina gelmemismi?! En normal,nosnormal adam!!!!
Buda demiski hayir ben magdur oldum,magdur oldugumu kanitlamak istiyorum. Ayrica karsi dava acicam beni magdur ettigi icin. Uzaklastirmayla otelde/is yeri misafirhanesinde vs yerde kalacakmis.
Avukat demiski senin karin suan normal degil 😁 psikiyatriklik olmus 😁 evde kalman senin zararina olur ,seni hemen sikayet eder bu. Durma sakin evde. Kizina tlf ver arada ararsin konusursunuz falan. Sikayet etsem hapse girecek ve is seyahatlerine gidemeyecek sonrada pek magdur olarak kendini lanse edecek!
Bi aglamakli oldu bi magdur oldu neymis yurtdisi parasini otellere mi harcasinmis evi dururken. Dedim anlasmaliya razi olmazsan ben avukatin dedigi gibi uzaklastirmayi uzatcam haberin olsun. Bana dediki cocuklar 18 yaslarina gelince bosanalim simdi degil,simdi cok etkilenirler. Dedim o zaman etkilenmeyeceklermi. ? Ben kararimdan dönmeyecegim. Avukatin var belki zararima döndürceksin mahkemeyi ,yinede vazgecmiyorum. Ekonomik zorluklari anlatiyorsun hayir vazgecmeyecegim. Cocuklarinin seni benim magdur ettigim yalanina basvurucaksin farkindayim,yinede vazgecmeyecegim dedim
😠😠😠😠👊👊👊👊

Anlasmali bosanma sartlari ;
ona yakin bi yerde oturcaz ayni mahalle ayni sokak gibi
EVin ve arabanin yarisindan ne sana ne bana ev alinir dedi. Sadece tasinmazlarin yarisini vericem,tazminat vermicem dedi
SAdece cocuklara nafaka verecegim dedi (zaten ben cekismelide sadece cocuklara nafaka istemis,maddi manevi 100erden 200bin tazminat ve tasinmazlarin yarisini istemistim. Evin esyalarini bile istemedim)
En onemli sarti psikiyatr servisine gideceksin dr gerekli gorurse hastaneye yatacaksin yok gerekli degilse benim istegimle ilac tedavisine baslayacaksin dedi.
Cocuklarin velayetini su psikolojik bozuk halinle sana veremem bende kalacaklar dedi.

KABUL ETMEDIM ! ÇEKISMELIYE DEVAM.

israr edince ,kendisi icin 3 aylik uzaklastirma aldigimi hemen simdi polisi arayacagimi soyledim ,sustu ibne!
Essekler gibi gidecek o hic istemedigi is seyahatine! Insallah geri donemesin buda ahtim olsun,serefsiz!

Sabah tekrar konusmak istedi tmm dedim. Anlasmali hakkinda dedi,senin sartlarini kabul etmiyorum. Yok ama ben boyle zararli cikiyom dedi. Sen git is seyahatine bende bi dusuniyim belki benimde sartlarim olcak dedim. Is seyahatine bi gitsin insalllaaaah! Kac gundur ise gitmiyo bugun is yerinden aradilar en sonunda. Hastayim falan filan salliyo bakalim.
Bosandiktan sonraki hayatim icin cocuklari bahane edip haddini asip hayatima karisiyo mesela para verecek yaa ev aldirmayacak kesinlikle,bankada tutacakmisim aylik 17binlik bi evde kirada oturacakmisim. Cocuklara nafaka aylik 5bin verecekmis. Bu 50bin alsada belki bazi aylarda harcamasi fazla olursa nafaka veremeyebilirmis ben o ayi idare edebilmem icin bankadaki parayi harcayacakmisim filan. Devletten avukat isticem anlasmaliya veriyolardir umarim. Alenen goz gore gore haklarimi gasp edecek. Avukat benim ve cocuklarimin hakkini koruyucu protokol maddeleri ekleyecektir muhakak,hukuk konularini hic anlamiyorum ben.
Bide sey diyo eee anlasmaliya vardik nasilsa uzaklastirmayi kaldir,evin serhini kaldir ,cekismeli dabvayi geri cek. Hayir dedim. Bosandikmi elimee resmi evrak var mi yok! Evin serhi duracak,uzaklastirma benim ve cocuklarin can simidi ,sigortamiz bisey yapacajsan niyetin varsa en azindan daha cok ceza almani saglayacak. Cekismeli dava devam ederkende anlasmaliya donusturulur ve bosaniriz. Haziran basi insallah bekar anne olacagim. Cocuklar okulu bitirsin burda durmayacagim,her ne kadar burda durmam icin ugrassada kendisi. Bugun avukatiyla gorustukten sonra benimle konusacakti artik kendisiyle hic hir konuda iletisimde olmak istemedigim icin hic yanasmadim bile. Avukati buna ne dedi bilmiyorum,hakkimda ne plan yaptilar bilmiyorum. O avukatin direttigi sayfa bekge vs hic biseye imza atmayacagim.

Bunun disinda arayi yumusatma derdinde yine evli moduna donmeye ugrasiyo asla taviz vermiyorum. Benden acayip darbe yedi şok oldu ,hic beklemiyodu. Bunun intikamini alacak mutlaka akrep burclu ,yukselenide yengec,ay burcuda basak. Ince hesaplar yapiyor suan sadece.

Libyada surekli sartlarim var diyordu ,sartlarim neger deli doktoruymus,akil hastanesiymis 🤣

Neyse cok bisey yazmak istemiyorum daha fazla sadece cocuklarim icin kendim icin en az hasarla su evlilik oyunundan kurtulmak istiyorum hepsi bu. Hayirlisiyla resmî olarakta ayrildigimiz belgelensin. Adagim var koç kestiricem öyle niyet etmistim.

X