Sebze Yemekleri Güveçte Karışık Sebze Dolması - Öncü Pirinç Sponsorluğunda

Vay vay vay,dolmalara bak dolmalaraaa:kk77:

Deynepçiğim valla döktürmüşsün,harika iş çıkartmışsın bacım,daha da senin aşçılığına birşey demem:kk77:Ben de çok sık yaparım karışık dolmayı ve çok severim,ellerin dert görmesin canım.Güveciyle birlikte bana göndereceksen ev adresimi yazıyorum not al:KK45:

Yarışmada başarılar dilerim deynepnaz deynepnaz

Vay vay vay,dolmalara bak dolmalaraaa:kk77:

Deynepçiğim valla döktürmüşsün,harika iş çıkartmışsın bacım,daha da senin aşçılığına birşey demem:kk77:Ben de çok sık yaparım karışık dolmayı ve çok severim,ellerin dert görmesin canım.Güveciyle birlikte bana göndereceksen ev adresimi yazıyorum not al:KK45:

Yarışmada başarılar dilerim deynepnaz deynepnaz
Bu ne güzel sürpriz,:KK45:teşekkür ederim canım.:KK36:Senin gibi bir ustadan bu sözleri duymak güzel,güvecimi vermem de dondurma kutusuna koyup göndersem olur mu?:KK53:

Bu ne güzel sürpriz,:KK45:teşekkür ederim canım.:KK36:Senin gibi bir ustadan bu sözleri duymak güzel,güvecimi vermem de dondurma kutusuna koyup göndersem olur mu?:KK53:
Yaparım bazı bazı ben öyle sürprizler:KK66:

Rica ederim ne demek sen de çok iyi ustasın,son yarışmalarda yaptıkların dikkatimi çekmiyor sanma:kk77:

Senden böyle bir cümle geleceğini biliyordum hahahah,hiç şaşırtmadın nedense:KK70:Yahu herkesin annesi mi böyle,dondurma kutusundan çıkan dolmalar gibisin hayat...:KK70:

Sen güveci yolla,ben içini doldururum sen merak etme:KK53:

Bu arada soğan ve patates dolmasinı deneyecegim evime geçer geçmezzz :p
Birde ben muska gibu saramıyorum. :KK43:
Soganları falanda nasıl sardiğını anlatsaydın keşke abla resimli

Abla o arkada sunum tabağındaki bordo şey turşu mu ne o :confused:
Evet canım.Kırmızı pancar turşusu
upload_2017-2-22_15-40-12.jpeg

Bu arada soğan ve patates dolmasinı deneyecegim evime geçer geçmezzz :p
Birde ben muska gibu saramıyorum. :KK43:
Soganları falanda nasıl sardiğını anlatsaydın keşke abla resimli
Oğlum biber ,patlıcan dolmasını fazla sevmediği için patateste yapıyorum.Çok güzel oluyorum,soğan dolması fırında daha güzel oluyor ama böyle de soğan tadı diğer sebzelere tat veriyor.Aynı sarma sarar gibi aslında nette tarifleri var,telefonda hafıza dolu olduğu için fazla çekmedim.
Normalde sarmayı böyle yapmam,dekor amaçlı böyle sardım.Yani süs amaçlı.

Oğlum biber ,patlıcan dolmasını fazla sevmediği için patateste yapıyorum.Çok güzel oluyorum,soğan dolması fırında daha güzel oluyor ama böyle de soğan tadı diğer sebzelere tat veriyor.Aynı sarma sarar gibi aslında nette tarifleri var,telefonda hafıza dolu olduğu için fazla çekmedim.
Normalde sarmayı böyle yapmam,dekor amaçlı böyle sardım.Yani süs amaçlı.
Ellerine sağlık abla bende çok seviyorum bunlari bide kuru biber kuru patlıcan dolmasına bayılıyorum patateside deneyecegim kendim hic yapmadım ama annemin yaptığını bayıla bayıla yiyorum :) seninkilerde çok lezzetli görünüyor gidip yapasım geldi :KK70:

X