güven

Canim... Bak ben üniversite okuyorum.ve ailemin yanindayim.inan bana başka şehre atansaaaaaammmm hayalleri kuruyorum.başka sehrden okulumla ilgili bi is ckio. Yok yok gtmem.diyorum. dünyada o kadar kötülük varki.sürekli kendimle celisiorum.sen nasil bu kadar kararli istekli olabliosun aklim almior.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok özel bir okul da mı okumak istiyorsun? Merak ettim doğrusu. Bende Bursa'lıyım, anadolu lisesi sınavları vardı bizim zamanımızda ve benim en büyük hayalim Galatasaray Lisesinde okumaktı. Kazandım gittim, Bursa'dan İstanbul'a. Zor du, yatılıydı, zaten okul dışına çıkmanıza izin verilmiyor, falan disiplinli.Hafta sonu ailenin yanına gitmediğin sürece, yine çıkamıyorsun okul dışına. Ben minnetarım aileme, benim idealimi gerçekleştirmem de yardımcı oldukları için. Çünkü Galatasaray Lisesi çok özel bir liseydi ve herkese nasip olmazdı. Geleceğiniz için çok önemli bir okuldan bahsediyorsan bilemem, ama sıradan bir eğitim için ailen olmadan başka bir şehirde yaşamak, hemde bu kadar küçük yaşta bence çok yanlış

X