güvenilir bir idrar testi markası tavsiyesi olan varmı??

ozge_844

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
354
2
hani erken döllenme olduysada sonuç verebilen cinsinden....
ben hiç bilmiyorum bunları alırkende marka verememek bi garip oluyo:)
tavsiyeniz varmı?

nergis55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
2.096
6
fortel ve medismart denen markalar var internette satılıyor. 20 ytl civarı. Ama daha erken öğrenmek istiyorsan kan testi daha iyi bence oda yaklaşık 20 ytl civarı.

siribron48

ACIBADEM SEKERİM:)
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
2.082
3
en erken kan testı canım ya ıdrara gore...
ınternette okumustum erken gebelık testı dıye...bı netten ararstır olmazsa adı aklımda deıl şimdi...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3167 gün geçti.

aydirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2008
169
1
ben fortel erken gebelik testiyle öğrenmiştim 5 günden sonraki gebelikleri bile tespit edebiliyormuş. :ecrin_bebek:hihoyyyt

prettynina

Guru
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
5
0
İdrar ile yapılan gebelik testlerinde sonucu en erken öğrenebileceğiniz testler Fortel ve Medismart gebelik testleri.Bu testler ile adet gününüzün geçmesine gerek yok sonucu adet tarihinizden 1 hafta öncesinde bile öğrenebiliyosunuz.

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
ben bugun clearblue nin gebelik testini yaptm adetime 2 gün varr çıkmadı testi 9 tl ye almıştm zaten karnımda hafif sancılarda var yinemi hamile değilim acabaa ....:KK43:(( çok üzüldüm peki bu test çok güvenilirmi yapan arkadaşlar varmı bunu yada erkenmi yaptım yumurtlama zamanım ayın 6 sıydı !!

shekercim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
658
0
arkadaşlar ben 3 ay lık deneme sürecinde bi dünya test kullandım, 20 ytl ye olan testler var ya güya 1 hafta öncesinden çıkıyormuşi, ne bir haftası 2 gün geçmişti regl mi ve hamileydim yinede o kadar silik çıktıki daha önce yapsaydım 1 hafta varken falan asla çıkm azdı, bide 20 lira, ama acura diye bi test var 2 tl ve 2 gün varken regl me silikte olsa çıktı, 2 gün geçince yaptığımda 20 tl lik testten daha net ve koyu bir şekilde çıktı...

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
gerçekten miii ???? bende test almaya gittiğimde eczacı bunlar daha iyi dedi 9 tl di ondan aldım daha kesin dedi üzerindede adetten 4 gün önce yazıyor..benimde adetime 2 gün kaldı öyle deyince bende çok çok güvendim en iyisi beklemek dediğin gibi cnm pahalı olunca kesin zannediyoruzz her ihtimali göz önüne almak lazım aslında

glupglup

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
1.236
27
45
Origin marka test kullanmıştım 3 sene önce. Adetime 10 gün varken pozitif sonuç vermişti. O markayı şimdi bulamıyorum maalesef. Acura marka var iyi diyolar bunun içinde. Bi de CTK marka var buda fena değilmiş.

N

nursenaa

Ziyaretçi
arkadaşlar bende predictor kullanmıştım 32 ytl pozitif çıkmıştı.hemen kan testi yaptırdım negatif çıktı.sakın almayın.psikolojim bozuldu resmen kendimi hamile sandım

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
33
arkadaşlar bizim şuan sigortamız yok kan testi 50,60 hastanelerde polikinliklerde yapılıyormu belki yapılıyorsa daha ucuz olabilirmi

maviruya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
685
100
kızlar kızılay tıp merkezi varsa oraya gidin..sevkli gitsen 10 lira..sevksiz gitsen 11 lira..yoksa başka yerlerde çok pahalı..en ucuzu 30-40 falan.. birde o pahalı idrar testlerine hiç aldanmayın..çok pahalı.3 liralık sıradan bir test aldım,2 gün kala çookk net olarak gösterdi..

TIFF

SAKARLAR KRALİÇESİ :)
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
2.316
62
arkadaşlar bende predictor kullanmıştım 32 ytl pozitif çıkmıştı.hemen kan testi yaptırdım negatif çıktı.sakın almayın.psikolojim bozuldu resmen kendimi hamile sandım

kızlar bende uyarmak istedim, yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi prediktörle varolan gebeliğimi öğrenemedim, aynı gün nette satılan ucuz testlerle hamile olduğumu öğrendim fakat ucuz oldukları için güvenemedim. benim de arkadaş gibi 1 gün psikolojim bozuldu, neyseki ertesi gün kan testi yaptım da gerçeği öğrendim. sakın cancanlı paketlere pahalı fiyatlara kanıp da güvenli olduğunu sanmayın. en azından prediktör satın almayın.:enbuyukkk:

_berrak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
409
20
39
kızlar valla bende o pahalı testlere o kadar para bayılmaktan yana degilim .
ben eczaneden pyro clinice gebelik test aldım ve adetime 3 gün kala silik çizgiyle ögrendim. adet günümde yaptım çizgi daha da belirginleşmişti.
tavsiye ederim 3,5 tl.

balum

kaan :) :)
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
8.061
2
36
arkadaşlar bizim şuan sigortamız yok kan testi 50,60 hastanelerde polikinliklerde yapılıyormu belki yapılıyorsa daha ucuz olabilirmi

saglık ocaklarında ücretsiz yapılıyo.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2737 gün geçti.