Güvenilir sitelerden mama almak

MutluKedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
1.764
949
Bayanlar e bebek yada civilden hiç mama alan oldumu acaba ,ben hep eczaneden alıyorum biraz pahalı oluyor .Eczanedeki mamayla dediğim mağazalardaki mama aynı olur mu 🤔 eczacı bendeki mama günlük taze geliyor diye bizimi kandırıyor acaba

Bende bilmiyorum bu sorunun cevabını arıyorum . Acaba eczacı sırf mamayı ordan alalım diyemi öyle söylüyor ki 🤔 hiç başka yerden mama almadım hep eczaneden aldım

Onemli olan son kullanma tarihi. Şok muydu a101 miydi hatirlayamadim şu an ordan bile aptamil mama aldığım oldu.
Gunluk taze mama nasil oluyor anlamadim. Açık mama mı aliyorsunuz?

Onemli olan son kullanma tarihi. Şok muydu a101 miydi hatirlayamadim şu an ordan bile aptamil mama aldığım oldu.
Gunluk taze mama nasil oluyor anlamadim. Açık mama mı aliyorsunuz?
Hayır siz gibi aynı tarihli aynı kutu mamayı alıyorum . Eczacı bize dedi mama her yerde aynı olmaz bize taze geliyor dedi öyle diyince bizde hep eczaneye bağlı kaldık . Düşündüm mamayı eczaneden pahalı alıyorum acaba başka yerden alsam güvenilir olurmu diye sormak istedim

Hayır siz gibi aynı tarihli aynı kutu mamayı alıyorum . Eczacı bize dedi mama her yerde aynı olmaz bize taze geliyor dedi öyle diyince bizde hep eczaneye bağlı kaldık . Düşündüm mamayı eczaneden pahalı alıyorum acaba başka yerden alsam güvenilir olurmu diye sormak istedim

Aklınıza gelebilecek her yerden mama aldim diyeyim size. Migros, ebebek, şok market, liste uzar gider. Bi sıkıntı yaşamadım. Niye atiyoeum aptamil gibi bi marka x eczanesine ozel taze mama uretip getirsin ki

X