Anket Güzel giden bi ilişkide kadın da alttan alıyor mudur ?

Güzel giden bi ilişkide kadın da alttan alıyor mudur ?

• Ankete Katılan
    70

legendary1

İnsanların bazılarını, hayvanların hepsini sever 🐠
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.778
3.400
Güzel giden bi ilişkide kadında alttan alıyor mudur ? Kadınlar da ilişkinin güzel gitmesi için bazı şeyleri yutmalı mıdır bazen kavga çıkmasın diye susmalı mıdır ? Bahsettiğim yutmalı dediğim şeyler tabiki aldatma şiddet değil daha genel geçer şeyler

Son düzenleme:
Güzel giden bi ilişkide kadında alttan alıyor mudur ? Kadınlar da ilişkinin güzel gitmesi için bazı şeyleri yutmalı mıdır bazen kavga çıkmasın diye susmalı mıdır ?
Eşit olmalı. Bir taraf diğerini taşımamalı

Tek tarafli olursa zamanla en uysal, en alttan alan insan bile patlar diye dusunuyorum.

Benim sacmaladigim, gereksiz ofkelendigim zamanlar eşim idare etmiştir, bazen de ben eşimi idare ederim ama eşim bana göre daha sakin bir insan zaten ama sakin diye de adamlarin ustune binmemek lazim.

Bir de neye susuldugu da önemli tabi. Bazi konularda kavga cikmasin diye susamam ben mesela bazen cikacaksa da ciksindir. 🤭

Soruyu yeterince acıklayamamışsınız bu sebeple oy veremiyorum.

Eşimle 5 senedir evliyim. Daha evde seslerimiz hic yükselmedi.

Ikimiz de çok idare edebiliyoruz birbirimizi. Açıkçası eşim bana daha bir kere of demedi... ama ben de ona demedim.

Kadınların alttan almasi gerekmez. Karşılıklı alttan alınabilir.

Hicbir kimseyi sirf cinsiyetinden ötürü daha herhangi bir şeye zorlayamayız.

Mutlu ilişkiler de kadınların çok sevilmesi altın kural bence.

Geri kalan her şey halledilebilir.

Güzel giden bi ilişkide kadında alttan alıyor mudur ? Kadınlar da ilişkinin güzel gitmesi için bazı şeyleri yutmalı mıdır bazen kavga çıkmasın diye susmalı mıdır ?

Kadın alttan alıyor mudur demişsin evet birçok kadın alttan alıyor ama ben almıyorum. Bazı konularda fikrim ve sınırlarım çok net, aşılırsa kıyametler kopar. Fakat çoğu erkek hatalı olduğu halde kendini haklı çıkarmaya çalışır. Neyse ki benim eşim onlardan değil, haklı da haksız da olsam hep o alttan alır, aramızı düzeltir.

Tek tarafli olursa zamanla en uysal, en alttan alan insan bile patlar diye dusunuyorum.

Benim sacmaladigim, gereksiz ofkelendigim zamanlar eşim idare etmiştir, bazen de ben eşimi idare ederim ama eşim bana göre daha sakin bir insan zaten ama sakin diye de adamlarin ustune binmemek lazim.

Bir de neye susuldugu da önemli tabi. Bazi konularda kavga cikmasin diye susamam ben mesela bazen cikacaksa da ciksindir. 🤭
Ya ben ilişkimde hiç bişeyi alttan almıyorum hemen parlıyorum ve bu durum yüzünden kavgalar oluyor ciddi sorunlarımız olmamasına rağmen son zamanlar çevrem uyarıyor da kendime bi ayar çekmem gerektiğini fark ediyorum herkes böyle böyle mi yürütüyor onu merak ettim

Soruyu yeterince acıklayamamışsınız bu sebeple oy veremiyorum.

Eşimle 5 senedir evliyim. Daha evde seslerimiz hic yükselmedi.

Ikimiz de çok idare edebiliyoruz birbirimizi. Açıkçası eşim bana daha bir kere of demedi... ama ben de ona demedim.

Kadınların alttan almasi gerekmez. Karşılıklı alttan alınabilir.

Hicbir kimseyi sirf cinsiyetinden ötürü daha herhangi bir şeye zorlayamayız.

Mutlu ilişkiler de kadınların çok sevilmesi altın kural bence.

Geri kalan her şey halledilebilir.
İkimiz de idare edebiliyoruz dediniz yA mesela işte mesela sizin yaptığınız neler adlında bunu merak ediyorum kadın erkek ne yapıyor idare adına

Ya ben ilişkimde hiç bişeyi alttan almıyorum hemen parlıyorum ve bu durum yüzünden kavgalar oluyor ciddi sorunlarımız olmamasına rağmen son zamanlar çevrem uyarıyor da kendime bi ayar çekmem gerektiğini fark ediyorum herkes böyle böyle mi yürütüyor onu merak ettim

Yaşiniz mi kucuk? Ben yeni evliyken biraz sizin gibiydim arada sacma sapan cikişlarim olurdu ama zamanla buyudukce duzeldi. 😬
Obur turlu yurumez, kim omur boyu yaninda omur torpusu gibi birini ister veya dayanabilir ki

Alttan alma durumu karşılıklı olmalı bazen kadın bazen erkek alttan almalı. Başka türlü tek tarafın alttan almasıyla ilişki yürümez kesinlikle..Kadında bazı şeyleri yutmalı mı?demişsiniz.Bu konunun ne olduğuyla alakalı her şey yutulmaz sanırım..
Evet ben küçük bişeyde bile hemen parlıyorum ve hiç alttan alan yapım yok alttan almak ne demek onu bile tam bilmşyorum Buda zarar veriyor ilişkime

Çok genel bir soru olmuş.

Kadın da alttan alıyor derken alttan almanın kadını erkeği yoktur.

İnsanlar tahammül ve sevgileri çerçevesinde tolere edebilecekleri şeyleri alttan alabilirler.

Her ilişkinin dinamiği farklıdır.Bazi ilişkilerde kadın daha dominant olup erkek daha fazla durumu tolere edebilir .Bazı ilişkilerde erkek daha baskın olup kadın daha fazla durumu tolere edebilir.Konuya ,duruma göre değişir bu konu.

Ama alttan alma dediğimiz bizim için önemli konular , sınırlarımızın ihlali gibi konular ise almak zorunda değiliz.

Taviz tavizi doğurur bir yandan . Kişiler birbirlerini tanırken sınırlarını da tanırlar.Bir kere alttan aldığınız konuda hep almak zorunda da kalabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yaşiniz mi kucuk? Ben yeni evliyken biraz sizin gibiydim arada sacma sapan cikişlarim olurdu ama zamanla buyudukce duzeldi. 😬
Obur turlu yurumez, kim omur boyu yaninda omur torpusu gibi birini ister veya dayanabilir ki
Aslında yaşın 27 😀 ama çok sabırsız bir insanım mesela karşı taraf hata yapınca beklemiyorum emen telafi etsin istiyorum oda dinginlik istiyor sonradan anlıyor hata yaptığını e bende hemen o an çözülmesini istiyorum sorun oluyor

Çok genel bir soru olmuş.

Kadın da alttan alıyor derken alttan almanın kadını erkeği yoktur.

İnsanlar tahammül ve sevgileri çerçevesinde tolere edebilecekleri şeyleri alttan alabilirler.

Her ilişkinin dinamiği farklıdır.Bazi ilişkilerde kadın daha dominant olup erkek daha fazla tolere edebilir .Bazı ilişkilerde erkek daha baskın olup kadın tolere edebilir.Konuya duruma göre değişir bu konu.

Ama alttan alma dediğimiz bizim için önemli konular , sınırlarımızın ihlali gibi konular ise almak zorunda değiliz.

Taviz tavizi doğurur bir yandan . Kişiler birbirlerini tanırken sınırlarını da tanırlar.Bir kere alttan aldığınız konuda hep almak zorunda da kalabilirsiniz.
Alttan almak sizce nedir

Aslında yaşın 27 😀 ama çok sabırsız bir insanım mesela karşı taraf hata yapınca beklemiyorum emen telafi etsin istiyorum oda dinginlik istiyor sonradan anlıyor hata yaptığını e bende hemen o an çözülmesini istiyorum sorun oluyor

Bende de var o hemen cozulsun olayi. Gecenlerde eşime yumurtadan sebeble sinirlenmiştim mesela ama regl zamanimdi galiba. 🤭
Dikkat etmek lazim bunlar ilişkiyi kucuk kucukte olsa zamanla yipratir.
Eşim bana cok kizsa başka odaya gider mesela kirmamak için genelde. Siz dd orti terk etmeyi deneyin her zaman olmasa da arada bile başarsaniz iyi olur sanki.

Bende de var o hemen cozulsun olayi. Gecenlerde eşime yumurtadan sebeble sinirlenmiştim mesela ama regl zamanimdi galiba. 🤭
Dikkat etmek lazim bunlar ilişkiyi kucuk kucukte olsa zamanla yipratir.
Eşim bana cok kizsa başka odaya gider mesela kirmamak için genelde. Siz dd orti terk etmeyi deneyin her zaman olmasa da arada bile başarsaniz iyi olur sanki.
Benim erkek arkadaşım da mesaj yazmıyor susuyor büyümesin diye ben susunca daha fazla deliriyorum daha da yazıyorum sonra olay büyüyo :KK43:

Tabi ki hayır. Kadın olmak adamların tepesine çıkmayı, asla alttan almamayı gerektirir. Kadınız, haklıyız, kazanacağız...

(bu girdi fazla miktarda ironi içerir)

Kadın alttan alıyor mudur demişsin evet birçok kadın alttan alıyor ama ben almıyorum. Bazı konularda fikrim ve sınırlarım çok net, aşılırsa kıyametler kopar. Fakat çoğu erkek hatalı olduğu halde kendini haklı çıkarmaya çalışır. Neyse ki benim eşim onlardan değil, haklı da haksız da olsam hep o alttan alır, aramızı düzeltir.
Peki eşiniz buna nasıl tahammül ediyo haksız da olsanız alttan alıyorsa sürekli sizin hiç tahammül ettiğiniz bişey yok mu

Benim erkek arkadaşım da mesaj yazmıyor susuyor büyümesin diye ben susunca daha fazla deliriyorum daha da yazıyorum sonra olay büyüyo :KK43:

Susma olayina katlanmak benim de asiri zorlandigim birşey. 😬
Kendime de tavsiyem olsun. Adam küsme, susma işini uzatmiyorsa kisa sureligine sakinleşmek icin kullaniyorsa ustune gitmemek susmak lazim, ugrasacak baska seyler bulmak lazim. 😒

X