"Güzelim " dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cokokuyanbilir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
1.235
2.188
30
Kızlar selam,
Benim için bir dert değil ama dert olmalı mı uyarmalı mıyım bilemedim.
Benim çok güvendiğim bir sevgilim var 6 yıldır da birlikteyiz. Ve sevgilimin en yakın arkadaşının kız arkadaşı ( x diyelim) ile de uzun süredir arkadaşım. Tabi onlar yollarını ayırdılar ama x ile biz görüşüyoruz.
Geçen gün buluşmamızda sevgilim konuşma esnasında bi olay anlatırken x çok anlayamadı. Ona xcim bak şöyle böyle diye anlattı. Ve sonra yine bi anlaşmazlık oldu ve x'e bak güzelim ile başlayan bir konuşma yaptı.
Şimdi ben bundan çok bi rahatsızlık duymadım. Acaba dili sürçtü de mi böyle ifade etti bilemedim. Şöyle bir durum var ben her ikisine de sonsuz güveniyorum. Aynı yatakta yatmak zorunda kalsalar dahi benim içim çok rahat olur. Asla bi sorgulama ya da güvensizlik yok yanlış anlaşılmasın.
Ama bu ifadeler de biraz fazla mı acaba dedim. Sevgilime ya bi daha böyle demesen demekte çok istemiyorum çünkü rahatsız edici bi durum değildi. Ben de geçen gün ortak bir erkek arkadaşımıza bi konu anlatırken canım benim dedim birden ağımdan öyle çıkıverdi ve sevgilim de aynı ortamdaydı. Sadece kafama takıldı. Bu ifadelerde bulunmasak mı diye belirtsem mi ?

Aynı yatakta yatmaları sorun olmazken güzelim lafına takılmanız çok ilginç:)
İnsan kimseye bu kadar güvenmemeli.
Güzelim dedi diye aralarında bir şey olmayabilir ama bu derece güvenmeyin derim.

Ve rahatsız olduysanız konuşun tabii sevgilinizle ne olacak ki.
Aynısını düşündüm😁 yatakta yakalasa güvenecek insan güzelim kelimesine mi takılır😁😁
Bence çok takılacak bir kelime değil ama rahatsızlıklarınız var belli ki konu sahibi. İçinize atmak yerine rahatsızsanız konuşun.

Kızlar selam,
Benim için bir dert değil ama dert olmalı mı uyarmalı mıyım bilemedim.
Benim çok güvendiğim bir sevgilim var 6 yıldır da birlikteyiz. Ve sevgilimin en yakın arkadaşının kız arkadaşı ( x diyelim) ile de uzun süredir arkadaşım. Tabi onlar yollarını ayırdılar ama x ile biz görüşüyoruz.
Geçen gün buluşmamızda sevgilim konuşma esnasında bi olay anlatırken x çok anlayamadı. Ona xcim bak şöyle böyle diye anlattı. Ve sonra yine bi anlaşmazlık oldu ve x'e bak güzelim ile başlayan bir konuşma yaptı.
Şimdi ben bundan çok bi rahatsızlık duymadım. Acaba dili sürçtü de mi böyle ifade etti bilemedim. Şöyle bir durum var ben her ikisine de sonsuz güveniyorum. Aynı yatakta yatmak zorunda kalsalar dahi benim içim çok rahat olur. Asla bi sorgulama ya da güvensizlik yok yanlış anlaşılmasın.
Ama bu ifadeler de biraz fazla mı acaba dedim. Sevgilime ya bi daha böyle demesen demekte çok istemiyorum çünkü rahatsız edici bi durum değildi. Ben de geçen gün ortak bir erkek arkadaşımıza bi konu anlatırken canım benim dedim birden ağımdan öyle çıkıverdi ve sevgilim de aynı ortamdaydı. Sadece kafama takıldı. Bu ifadelerde bulunmasak mı diye belirtsem mi ?
Hiç rahatsız olmamış, hiiiiç kafaya takmamışsınız maşşallah. Kafaya taksanız ne olacaktı acaba 😂

IMG_20210711_223648.jpg
Ağız alışkanlığıdir . Ben de mesela "çiçeğim" ve "bebeğim" laflarını çok kullanırım. Özellikle bir şey anlatırken anlamayana ikinci defa başladığımda ; bak şimdi çiçeğim... Diye girerim Lafa.
Birkaç defa iş nedeniyle yaptığım konuşmalarda da ağzımdan bu şekilde kaçtığı olmustu, nasıl toparlayacagimi bilememistim.
Yani baba normal geldi

Aynı yatakta yatmaları sorun olmazken güzelim lafına takılmanız çok ilginç:)
İnsan kimseye bu kadar güvenmemeli.
Güzelim dedi diye aralarında bir şey olmayabilir ama bu derece güvenmeyin derim.

Ve rahatsız olduysanız konuşun tabii sevgilinizle ne olacak ki.
Güven duygumun sağlam olduğunu anlatmak için bu örneği verdim. Takılmadım aslında . Ama takilmali mıyım bilemedigim için konu açtım.
Kimse için asla yapmaz demem ama 6 sene içinde güven sorunu hiç yaşatmadı

Ağız alışkanlığıdir . Ben de mesela "çiçeğim" ve "bebeğim" laflarını çok kullanırım. Özellikle bir şey anlatırken anlamayana ikinci defa başladığımda ; bak şimdi çiçeğim... Diye girerim Lafa.
Birkaç defa iş nedeniyle yaptığım konuşmalarda da ağzımdan bu şekilde kaçtığı olmustu, nasıl toparlayacagimi bilememistim.
Yani baba normal geldi
Ya bana falan birşey anlatacağı zaman bak güzelim bak hayatım bak bitanem diye başlar söze. Ve 3muz konuşuyorduk dili sürçmüşte olabilir dedim ıçimden
Çok bi problem değil benim için açıkçası ama yine de hoş durmaz mı diye düşündüm

Rahatsız edilecek bı durum degil diyorsunuz ama baya rahatsız olmuşsunuz o kadar güveniyorsam ikisine de sorun etmezdim

Laf arasında bir kere güzelim dedi diye buna takılan insan aynı yatakta yatmak zorunda kalsalar sorun olmaz gibi laflar etmemeli bence. Kimseye de bu derece güvenmemeli.

Bir kereye mahsus söylenmiş lafa takılıp uyarmazdım ben.
Takılmadm takılmalı mıyım diye düşündüm.
Ikisi arasında birşey olmayacağına eminim. Bunu anlatmak için bu örneği verdim.

Aynı yatakta yatmak zorunda kalsalar dahi benim içim çok rahat olur. Asla bi sorgulama ya da güvensizlik yok yanlış anlaşılmasın.
Bence kimseye bu kadar güvenmeyin.

Gerçekten boş bulunmuş olabilir o an siz de ortamdaysanız. Bir kez eski sevgilimle bir mekanda oturuyorduk, arkadaşları da vardı. Ben arkadaşına telefonumdan bir şey gösterecektim 'aşkım baksana şuna' demiştim :KK70: Yani size de güzelim falan diyorsa bir anlığına kafası karışmıştır benim öyle olmuştu.

Bence kimseye bu kadar güvenmeyin.

Gerçekten boş bulunmuş olabilir o an siz de ortamdaysanız. Bir kez eski sevgilimle bir mekanda oturuyorduk, arkadaşları da vardı. Ben arkadaşına telefonumdan bir şey gösterecektim 'aşkım baksana şuna' demiştim :KK70: Yani size de güzelim falan diyorsa bir anlığına kafası karışmıştır benim öyle olmuştu.
Kimse için asla yapmaz demem. Ama bi geçmişimiz var ve çok şükür hiç yanıltmadı. :)
Yanıltırsa da yollarımızı ayırırız.

Rahatsız olmadım ama ya hoş olmadı bi daha dikkatli olalım mı diye konuşayım mı diyorum
Baya rahatsız olduğum yok yani :)
Açık ve net rahatsız olmuşsunuz bence bunu kabullenin önce :) sonra da baya rahatsız olduğunuz konu için konuşun :)

Aynı yatakta yatmak zorunda kalsalar dahi benim içim çok rahat olur.
Ben her gece beraber uyuduğum kocama bu kadar güvenmem
Ki güven konusunda gayet temiz biridir kendisi
Ağzım açık okudum 🙄

Konuya gelirsek de ağız alışkanlığıdır
Zaten sizin ağzınızdan da kaçmış mesela geçen sefer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X