Güzellerim bana çare lazım çıkmazdayım

Aynur0001

Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
7
-1
26
merhaba. Çok uzun yazacağım galiba öyle gibi görünüyor. Ben 21 yaşında çevrem içinde çok güzel olarak görülen genç bir kızım. Bir senedir bir çocuğa tutuldum sevgiliyiz ama sürekli başka kızlarla konuşmalarını yakaladım sürekli gözü dışarıda ama bunun geçici bir şey olduğunu söylüyor. Belki kızacaksınız ama aldatmalarına bile şahit oldum yani duygusal anlamda ama o büyüttüğümü söylüyor. Bazen iyi davranıyor bazen de köpek gibi. Benim konuşmak istediğim zaman benimle konuşmuyor beni daraltma arama sorma diyor. O böyle yaptıkça ben kendimde sorun arıyorum acaba ben çok mu üstüne gidiyorum diye. Uzaktayız çok görüşemiyoruz. Yanına gitmek isteyince işim var diyor erteliyor bazen. şu an ben serbest takılmak istiyorum seninle ileride ciddi bir şeyler olsun ileride görüşelim diyor. Ayrıldık ama her defasında geri döndü defalarca aradı güzel mesajlar attı yine düştüm tuzağa. Sosyal medya hesaplarından herkese yazdığı düşüncesi içimi kemiriyordu şifre istiyordum ya da kapat diyordum dediklerimi yapmıyordu. Eski konuştuğu kızın ablasıyla yakın arkadaş olmuşlar bu zaman diliminde. Ve arasıra görüntülü arıyor bu kızın ablasını eminim kızınkardeşini görmek için kendini hatırlatmak için arıyordur ama mesajları siliyor bana göstermiyor aradığı. Oysaki ben bu kızın ablasıyla görüşmesin diye sosyal medya hesaplarından bile çıkarmıştım görüşmeyeceğim demişti. 2 gün önce baktım ki kızın ablasının fotoğrafına çiçek koymuş hem de eski konuştuğu kızın yani o kardeşinin bile yorum yaptığı fotoğrafa. Bir daha gözüme görünme dedim dün defalarca aradı açmadım öyle sahte bir özür diledi. Cevap vermedim. Çok üzülüyorum onunlayken zaten onu aramama bile müsade etmiyor ama onsuzken de iyi değilim. Senden emin değilim çok çene yapıyorsun diyor. Artık ona her şeyi anlatmaktan yoruldum. Beni senin kadar kimse sevemez biliyorum diyor. Ama şuan bitti. Bir senede çok zedeledi bu narsist beni. Arkadaşlar sonumuz ne bizim beni elinde görüyor. Ben uzaklaşsam ne olacak şimdi hatasını anlar mı düzelir mi. Düzelmezse yoluma bakacağım canlarım. Sevip sevmediğini anlamak çok zor. Makyaj falan yapınca öyle kızıyor ki. Artık gidip gelmelere çok alıştı onun umrunda değil ama ben çok yoruldum. Çevresindeki kızlara bile ayrıldığımızı söylemiş peşimden koşuyora kadar gitmiş. Ama ailesiyle bile tanıştım hep evlilikten bahsederdi hele de tartıştığımız da direkt evlilik konusunu açardı benim zaafımı bildiğinden belki de.Okuduğunuz için teşekkür ederim. Beni çıkarın bu kör kuyudan 🥺

Son düzenleme:
Sen çıkmak istediğin zaman çıkarsın, kör kuyu olduğunun farkında olup bu kadar içine dalman niye? Sevgi falan deme insan söker atar acısını yaşar unutur gider aşktan kim ölmüş ya saçmalıyosunuz

Biri diyor aldatıldım evliyim napcam biri diyor çocuğum var aldatıldım napcam geçtim onları siz sevgili bile olamamışsınız ama sen bile ayrılamıyorsun, insan ne ederse kendine eder acıya bağımlı oluyo gerçekten bazı insanlar

merhaba. Çok uzun yazacağım galiba öyle gibi görünüyor. Ben 21 yaşında çevrem içinde çok güzel olarak görülen genç bir kızım. Bir senedir bir çocuğa tutuldum sevgiliyiz ama sürekli başka kızlarla konuşmalarını yakaladım sürekli gözü dışarıda ama bunun geçici bir şey olduğunu söylüyor. Belki kızacaksınız ama aldatmalarına bile şahit oldum yani duygusal anlamda ama o büyüttüğümü söylüyor. Bazen iyi davranıyor bazen de köpek gibi. Benim konuşmak istediğim zaman benimle konuşmuyor beni daraltma arama sorma diyor. O böyle yaptıkça ben kendimde sorun arıyorum acaba ben çok mu üstüne gidiyorum diye. Uzaktayız çok görüşemiyoruz. Yanına gitmek isteyince işim var diyor erteliyor bazen. şu an ben serbest takılmak istiyorum seninle ileride ciddi bir şeyler olsun ileride görüşelim diyor. Ayrıldık ama her defasında geri döndü defalarca aradı güzel mesajlar attı yine düştüm tuzağa. Sosyal medya hesaplarından herkese yazdığı düşüncesi içimi kemiriyordu şifre istiyordum ya da kapat diyordum dediklerimi yapmıyordu. Eski konuştuğu kızın ablasıyla yakın arkadaş olmuşlar bu zaman diliminde. Ve arasıra görüntülü arıyor bu kızı eminim kızınkardeşini görmek için kendini hatırlatmak için arıyordur ama mesajları siliyor bana göstermiyor aradığı. Oysaki ben bu kızla görüşmesin diye sosyal medya hesaplarından bile çıkarmıştım görüşmeyeceğim demişti. 2 gün önce baktım ki kızın fotoğrafına çiçek koymuş hem de eski konuştuğu kızın bile yorum yaptığı fotoğrafa. Bir daha gözüme görünme dedim dün defalarca aradı açmadım öyle sahte bir özür diledi. Cevap vermedim. Çok üzülüyorum onunlayken zaten onu aramama bile müsade etmiyor ama onsuzken de iyi değilim. Senden emin değilim çok çene yapıyorsun diyor. Artık ona her şeyi anlatmaktan yoruldum. Beni senin kadar kimse sevemez biliyorum diyor. Ama şuan bitti. Bir senede çok zedeledi bu narsist beni. Arkadaşlar sonumuz ne bizim beni elinde görüyor. Ben uzaklaşsam ne olacak şimdi hatasını anlar mı düzelir mi. Düzelmezse yoluma bakacağım canlarım. Sevip sevmediğini anlamak çok zor. Makyaj falan yapınca öyle kızıyor ki. Artık gidip gelmelere çok alıştı onun umrunda değil ama ben çok yoruldum. Çevresindeki kızlara bile ayrıldığımızı söylemiş peşimden koşuyora kadar gitmiş. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Beni çıkarın bu kör kuyudan 🥺
Kuzum bende de senin gbi ayni seyleri yasayan bir kiz kardes var ve ben ona kimsenin kendisinden daha kiymetli olmadigini kimsenin onun mutlulugunu calmaya uzmeye asagilamaya hakki olmadigini ve sizlerin birer kadin olarak erkeklerden her zman ustun oldugunuzu ve onlardan daha guclu durarak kendinizi ezdirmemeniz gerektigini anlatamadim iki sene oldu cocugun atmadigi kazik kalmadi aldatmalar hakaretler vb. Artk kafa dank etti herlde gec oldu ama btrdi sukur smdi daha mutlu bu tip insanlar sizn dengenizi bozuyor boyle insanlara hak ettiginden fazla deger vermeyin ltfn yasiniz coooook kucuk eminm karsiniza size layik ve kiymet bilen cok duzgun insanr cikacak sadece sabir edip etrafiniza duzgun bakin boyle asalak ve sizi somuren insanlarida hayatinzdn cikartin cunku yasam eberjinizi aliyorlar kendinizi kusurlu gbi dusuneceginze ne kadr kiymetli oldugunuzu ve onun sizi hak etmedigini dusunun daha cabuk birakirsinz ins anlatablmsmdr

O kör kuyudan sen çıkarıcaksın kendini,her şeyin farkındasın zaten, gördüğün gibi seni çok güzel kullanıyo, açık açık da niyetini söylemiş , 2 türlü de acı çekiyosun ya onunla devam edip 1 kere geldiğin bu dünyayı kendine cehennem edeceksin, ya da bi süre ayrılık acısını yaşayıp kendine yeni insanlarla yepyeni mis gibi hayat kuracaksın, nedir bu erkeklerin vazgeçilmezliği nedir bu gurursuzluk eziklik anlam veremiyorum.
yine düştüm tuzağa
şu an ben serbest takılmak istiyorum seninle ileride ciddi bir şeyler olsun ileride görüşelim diyor.

Kuzum bende de senin gbi ayni seyleri yasayan bir kiz kardes var ve ben ona kimsenin kendisinden daha kiymetli olmadigini kimsenin onun mutlulugunu calmaya uzmeye asagilamaya hakki olmadigini ve sizlerin birer kadin olarak erkeklerden her zman ustun oldugunuzu ve onlardan daha guclu durarak kendinizi ezdirmemeniz gerektigini anlatamadim iki sene oldu cocugun atmadigi kazik kalmadi aldatmalar hakaretler vb. Artk kafa dank etti herlde gec oldu ama btrdi sukur smdi daha mutlu bu tip insanlar sizn dengenizi bozuyor boyle insanlara hak ettiginden fazla deger vermeyin ltfn yasiniz coooook kucuk eminm karsiniza size layik ve kiymet bilen cok duzgun insanr cikacak sadece sabir edip etrafiniza duzgun bakin boyle asalak ve sizi somuren insanlarida hayatinzdn cikartin cunku yasam eberjinizi aliyorlar kendinizi kusurlu gbi dusuneceginze ne kadr kiymetli oldugunuzu ve onun sizi hak etmedigini dusunun daha cabuk birakirsinz ins anlatablmsmdr
Gerçekten kardeşiniz atlattığına çok çok sevindim lakin bütün enerjiyi geröekten sömürüp bundan besleniyorlar hele de evleneceğiz diye sürekli kanımıza işleyerek. Peki şunu merak ediyorum kardeşiniz bıraktıktan sonra bu adam demeye bin şahit isteyen kişi herhangi bir çabada bulundu mu dönme isteği gibi pişmanlık gösterisi gibi ve kardeşiniz buna nasıl tepki verdi

merhaba. Çok uzun yazacağım galiba öyle gibi görünüyor. Ben 21 yaşında çevrem içinde çok güzel olarak görülen genç bir kızım. Bir senedir bir çocuğa tutuldum sevgiliyiz ama sürekli başka kızlarla konuşmalarını yakaladım sürekli gözü dışarıda ama bunun geçici bir şey olduğunu söylüyor. Belki kızacaksınız ama aldatmalarına bile şahit oldum yani duygusal anlamda ama o büyüttüğümü söylüyor. Bazen iyi davranıyor bazen de köpek gibi. Benim konuşmak istediğim zaman benimle konuşmuyor beni daraltma arama sorma diyor. O böyle yaptıkça ben kendimde sorun arıyorum acaba ben çok mu üstüne gidiyorum diye. Uzaktayız çok görüşemiyoruz. Yanına gitmek isteyince işim var diyor erteliyor bazen. şu an ben serbest takılmak istiyorum seninle ileride ciddi bir şeyler olsun ileride görüşelim diyor. Ayrıldık ama her defasında geri döndü defalarca aradı güzel mesajlar attı yine düştüm tuzağa. Sosyal medya hesaplarından herkese yazdığı düşüncesi içimi kemiriyordu şifre istiyordum ya da kapat diyordum dediklerimi yapmıyordu. Eski konuştuğu kızın ablasıyla yakın arkadaş olmuşlar bu zaman diliminde. Ve arasıra görüntülü arıyor bu kızın ablasını eminim kızınkardeşini görmek için kendini hatırlatmak için arıyordur ama mesajları siliyor bana göstermiyor aradığı. Oysaki ben bu kızın ablasıyla görüşmesin diye sosyal medya hesaplarından bile çıkarmıştım görüşmeyeceğim demişti. 2 gün önce baktım ki kızın ablasının fotoğrafına çiçek koymuş hem de eski konuştuğu kızın yani o kardeşinin bile yorum yaptığı fotoğrafa. Bir daha gözüme görünme dedim dün defalarca aradı açmadım öyle sahte bir özür diledi. Cevap vermedim. Çok üzülüyorum onunlayken zaten onu aramama bile müsade etmiyor ama onsuzken de iyi değilim. Senden emin değilim çok çene yapıyorsun diyor. Artık ona her şeyi anlatmaktan yoruldum. Beni senin kadar kimse sevemez biliyorum diyor. Ama şuan bitti. Bir senede çok zedeledi bu narsist beni. Arkadaşlar sonumuz ne bizim beni elinde görüyor. Ben uzaklaşsam ne olacak şimdi hatasını anlar mı düzelir mi. Düzelmezse yoluma bakacağım canlarım. Sevip sevmediğini anlamak çok zor. Makyaj falan yapınca öyle kızıyor ki. Artık gidip gelmelere çok alıştı onun umrunda değil ama ben çok yoruldum. Çevresindeki kızlara bile ayrıldığımızı söylemiş peşimden koşuyora kadar gitmiş. Ama ailesiyle bile tanıştım hep evlilikten bahsederdi hele de tartıştığımız da direkt evlilik konusunu açardı benim zaafımı bildiğinden belki de.Okuduğunuz için teşekkür ederim. Beni çıkarın bu kör kuyudan 🥺
Allah size akil fikir versin ne diyeyim .. daha ne olmasini bekliyorsunuz ki anlamadim ? Aldatma var, dalga gecme var kötü davranis var .. daha ne olmasi gerekiyor ?

Guzelsin ve daha 21 yasindasin.Kendine bir iyilik yap ve sal şunun ipini. Bak karşina degerini bilen seni seven ne adamlar çikacak . Her yerden engelle bir daha görüsme. Yoksa daha çooook üzülürsun.

Her insan kendi seçtiği hayatın bedelini öder yaşa ve gör.

Gerçekten kardeşiniz atlattığına çok çok sevindim lakin bütün enerjiyi geröekten sömürüp bundan besleniyorlar hele de evleneceğiz diye sürekli kanımıza işleyerek. Peki şunu merak ediyorum kardeşiniz bıraktıktan sonra bu adam demeye bin şahit isteyen kişi herhangi bir çabada bulundu mu dönme isteği gibi pişmanlık gösterisi gibi ve kardeşiniz buna nasıl tepki verdi
Evet hala msj atyr aryr ozurler sartlr yemnler annesine artmalr yalanlar dolanlar bzmkinin kafa arasira karisiyor abla diyerek bi tlfn geldyse zaten anlyrm bi gazlyrum onu asla olmaz soyle boyle yaptiklarini dusun yine ayni olacak deflrca oldu sudur budur oyleyle vaz geciyor ve smdi numarasini dgstrp irtibatini tamamn kpartck ins

Bence ondan bi cacık olmaz yani. Bir de birisi size ancak siz izin verdiğiniz zaman bu kadar kötü davranabilir, lütfen değerinizin farkında olun sınırınızı çizin. İsterseniz sevin aşık olun ama bir süre sonra da kendinizi düşünün. Ondan hiçbir şekilde bir şey beklemeyin artık ve bir sonraki ilişkinizde size bu kadar kötü davranılmasına, cepte görülmenize müsade etmeyin.
Kadınlarımız ne yazık ki kendi değerlerinin farkında değil ve bu durum böyle duygusuz insanlar için büyük fırsat oluyor. Siz siz olun onların sizinle eğlenmesine izin vermeyin.

Tatlım kesinlikle ondan uzak dur gelip affet dese ayaklarının altını öpse dahi inan ondan sana ne ilerde düzgün bir eş nede arkadaş olur uzak dur bence...

Ben güzel değilim. Hiç olmadımda. Amakusura bakma ablacim saftadeğilim. Hiç çekemem

Kesinlikle sosyal medya hesaplarını bir süre kapatıp Hattini da değiştirip sadece güvendiğin kişilere vermelisin ve bu manyaktan en kısa sürede kurtulmalısın. Yazık etme kendine seni el üstünde tutan adam gbi adamlar yaşıyor onlar seni bulacak. Kirdiktan uzdukten sonra ozurun ne anlami var. Hic birseyine inanma onun ve aklin varsa muhattap olma canm. Duvarla çıksan daha faydası olur sana. Hemen kacccc

Kesinlikle sosyal medya hesaplarını bir süre kapatıp Hattini da değiştirip sadece güvendiğin kişilere vermelisin ve bu manyaktan en kısa sürede kurtulmalısın. Yazık etme kendine seni el üstünde tutan adam gbi adamlar yaşıyor onlar seni bulacak. Kirdiktan uzdukten sonra ozurun ne anlami var. Hic birseyine inanma onun ve aklin varsa muhattap olma canm. Duvarla çıksan daha faydası olur sana. Hemen kacccc
Öyle güzel konuştun ki canım. Sizin söylediklerinizle içim rahatlıyor daha da kurtulmak istiyorum

X