Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ellerinize sağlık salon ve balkonunuz çok ferah ve güzel olmuş. Mutlu sağlıklı güzel günlerde oturun. Çok özenli ve zevkli dekore etmişsiniz.
Misafir için ayrılan odanızda çok sade. Çalışma odası için jaluzi perde çok kullanışlı oluyor. L koltuğu boyadığınız duvarın rengini göz önüne alırsak antrasitten daha açık griye doğru geçen bir renk seçebilirsiniz. Diğer duvarı baz alırsakta vizondan bir kaç ton koyu olursa duvar koltuk çok nötrlenmemiş olur. Evinizin genel konsepti ve ferahlığını dikkate alırsak vizon koltuk daha tamamlayıcı olur. Çalışma odası farklı olsun derseniz daha soğuk bir renk olsun.

Ahsen’de yeni odasında çok mutlu olsun oyunlar oynasın, büyük başarılara atacağı ilk adımlarını o odadan atsın. evin en küçük odasının çocuğa verilmesini sevmiyorum ben. Bebekken belki ama büyümekte olan bir çocuğun hareket alanı olabilmeli.
Ahsenin önceki odası buydu Screenshot_20220922_150028.jpg ne kadar küçükmüş değil mi şimdi rahat rahat ödev yapabiliyor, mesajınız içinde çok teşekkür ederim hemen ekran görüntüsünü aldım ❤️ evde şu ekleme çıkarma yapılırsa daha iyi olur dediğiniz ne varsa fikriniz benim için önemli

Çok ferah çok güzel ve inanılmaz düzenli bir odası var Ahsen’in. Ellerinize sağlık. Çadır çok büyük değil başka bir yere alınabilir. Puf minder olabilir ancak beyaz lakeden şifonyeri gibi cam genişliğinde, Üzerine pembeli beyazlı sevdiği desenlerde küçük minderleri olan yerden 50 cm falan yüksek bir sedir olabilir.

Çok ferah çok güzel ve inanılmaz düzenli bir odası var Ahsen’in. Ellerinize sağlık. Çadır çok büyük değil başka bir yere alınabilir. Puf minder olabilir ancak beyaz lakeden şifonyeri gibi cam genişliğinde, Üzerine pembeli beyazlı sevdiği desenlerde küçük minderleri olan yerden 50 cm falan yüksek bir sedir olabilir.
resmen aklımda olan ama emin olamadığım herşeyi yazıp netleştirdiniz :KK70: çok teşekkür ederim valla, aynen cam genişliğinde puf düşündüm altı sandıklıda olabilir veya lukens ayakda olabilir puf , üstünede beyaz peluş atarım yumoş yumoş dedim hemde kış temasına uygun olur orada kitap okumayı da seviyor küçük hanım arkadaşlarıda gelince oturacak yerleride olur rahatda oynarlar ayy resmen heyecanlıyım :KK70:

Ahsenin önceki odası buydu Eki Görüntüle 3137868 ne kadar küçükmüş değil mi şimdi rahat rahat ödev yapabiliyor, mesajınız içinde çok teşekkür ederim hemen ekran görüntüsünü aldım ❤️ evde şu ekleme çıkarma yapılırsa daha iyi olur dediğiniz ne varsa fikriniz benim için önemli
Tamda dediğim bu ancak bebek odası olmalı. 4-5 yaşından sonra çocuk odasında olmayı sevmeli.
Eviniz çok güzel özenli ve zevkli bir hanımın elinden çıktığı belli. Balkon da çok zevkli bahçe içinde gibi hissediyor insan ve maşallah inanılmaz temiz her yer.
Aslında klasik gibi görünen mobilyaları çok modern dekore etmişsiniz. Renklerde çok soft. Salona berjerler yalnız kalmasın diye tam onların renginde değil ama bir kaç ton açık renkte objeler ekleyebilirsiniz. Berjer ve objeye bakınca birbirlerini tamamladıkları düşünülür ve genel akışta tamamlanmış olur.

Genel konsepte bakınca çalışma odası vizon tonlarında olursa daha çok seversiniz diye düşündüm.
Hiç birşeye dokunmasanız bile eviniz çok güzel ellerinize emeklerinize sağlık. Huzur mutluluk ve sağlıkla oturun 🥰

resmen aklımda olan ama emin olamadığım herşeyi yazıp netleştirdiniz :KK70: çok teşekkür ederim valla, aynen cam genişliğinde puf düşündüm altı sandıklıda olabilir veya lukens ayakda olabilir puf , üstünede beyaz peluş atarım yumoş yumoş dedim hemde kış temasına uygun olur orada kitap okumayı da seviyor küçük hanım arkadaşlarıda gelince oturacak yerleride olur rahatda oynarlar ayy resmen heyecanlıyım :KK70:
Yaa bende yazarken üzerinde kitap okuyan yan yana oturan gülüşen kız çocukları düşünmüştüm

Tamda dediğim bu ancak bebek odası olmalı. 4-5 yaşından sonra çocuk odasında olmayı sevmeli.
Eviniz çok güzel özenli ve zevkli bir hanımın elinden çıktığı belli. Balkon da çok zevkli bahçe içinde gibi hissediyor insan ve maşallah inanılmaz temiz her yer.
Aslında klasik gibi görünen mobilyaları çok modern dekore etmişsiniz. Renklerde çok soft. Salona berjerler yalnız kalmasın diye tam onların renginde değil ama bir kaç ton açık renkte objeler ekleyebilirsiniz. Berjer ve objeye bakınca birbirlerini tamamladıkları düşünülür ve genel akışta tamamlanmış olur.

Genel konsepte bakınca çalışma odası vizon tonlarında olursa daha çok seversiniz diye düşündüm.
Hiç birşeye dokunmasanız bile eviniz çok güzel ellerinize emeklerinize sağlık. Huzur mutluluk ve sağlıkla oturun 🥰
çok çok teşekkür ederim :KK36: :KK200: inanılmaz mutlu oldum

Eklentiler

• F5FD06BB-0FED-4BEE-B0AD-69DE1955DB96.jpeg
    F5FD06BB-0FED-4BEE-B0AD-69DE1955DB96.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 29
  • 34A99BD2-0125-4507-9F12-B2279280BD6D.jpeg
    34A99BD2-0125-4507-9F12-B2279280BD6D.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 31
bu konuda claderm kil maskesi uygun fiyatlıda en iyisi diye 9849498 kere yazdık aslında ... sen kullandın mı bak fiddy için memnun kalırsın bence en güzeli narlı olan onun içeriğini daha çok sevdim sizin orada satılıyor mudur acaba
Türkiyede iken aldim iki tane ☺️
Gecen fiddy yaptigimda kullanmadim. Cünkü Youth to the people kil maskemin sonunu kullandim. Bir sonraki yaptigimda kullanacagim ☺️

Peeling pad kullanmistim bha li gecen aksam. Yanagimin biri hafif kizarik ve akneli gibi.
O sebepden salisik acidli tonik e arami versem?

Sabah sadece yuz yikadim,centella serum, hyoluronik serum ve nemlendirici kullandim centella li

iyi yapmışsın bak @Kova hatunu da memnun kalmadı ondan, ama effectha yı sevdi belki sende effectha seversin eğer ihtiyacın olursa aklında bulu sun yağlı ciltler için olanda niacinimade hyaluronik çinko var kuru ciltler için olanında çinko yerine ceramid var bana kuru ciltler için olanı fazla geldi ama sana uyabilir nem seviyorsun sen svr seni fazla kuruttu
Evet kuruttu bencede. Effects konustugunuza denk gelmedim.bakayim nedir ve burda varmi. Tesekkurler ❤️

Türkiyede iken aldim iki tane ☺️
Gecen fiddy yaptigimda kullanmadim. Cünkü Youth to the people kil maskemin sonunu kullandim. Bir sonraki yaptigimda kullanacagim ☺️

Peeling pad kullanmistim bha li gecen aksam. Yanagimin biri hafif kizarik ve akneli gibi.
O sebepden salisik acidli tonik e arami versem?

Sabah sadece yuz yikadim,centella serum, hyoluronik serum ve nemlendirici kullandim centella li
salisilik asitli toniği sadece haftada 1 veya 10 günde bir fiddy için kullanacaksın başka kullanma sakın cildin hassas ve kuruya dönük senin hemen irite oluyor madem hassasiyet olmuş kesinlikle ara vermen en güzeli olur
sabah rutinin süper olmuş

Evet kuruttu bencede. Effects konustugunuza denk gelmedim.bakayim nedir ve burda varmi. Tesekkurler ❤️

https://www.trendyol.com/effectha/cream-kuru-ciltler-p-120664196?boutiqueId=611090&merchantId=374647 effectha da dermoskin gibi her ürünü güzel olan markalardan biri

https://www.trendyol.com/effectha/cream-kuru-ciltler-p-120664196?boutiqueId=611090&merchantId=374647 effectha da dermoskin gibi her ürünü güzel olan markalardan biri
Yok kuzum burda bu. Acaba hangi kore urunu muadili olur 😂

Benimde dalgalı kıvırcık ve oldum olası kuru sürekli boyamsma rağmen eskisi kadar fön de çekmiyorum nemlendirici ürünler kullanıyorum habire ama yapısını etkilemiyor yani kısa süreli etkiler bırakıyor her ürün bugün 1 aydan sonra hatta belki birkaç ay ilk kez fön çektirdim bikac saate kabardı asla canlı ve parlak görünmüyor
Duzelir diye bekliyorum, duzelmeyeceginden emin olsam düzleştirici kullanarak devam edeceğim ama her gün çok sor oluyor benim için, bir de saçlarım gür.
Eğer etki görürsem kullandığım ürünlerde mutlaka buraya yazacağım.
Bu arada sen kıvırcık kız metodunu araştır mismiydin? Çok güzel saçlara sahip olanlar var bu metodu uygulayarak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X