Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözü kalanın dötüne girsin 😄😄
şuan tüm bağırsaklarımın içinde yağlar donmuş midem çöp kovası olmuş gibi hisssediyorum :KK70: beni ancak 1 saatlik spor ve detoks paklar kesin yarın sivilce basacak yüzümü

ben glutatyon yaptırdım hariiiika bir şey,kesinlikle herkesin yaptırması gerekiyor.

güvendiğim ve uzun süre hizmet aldığım bir yer
bir çok uzman damardan almanın yukarıda yazdığı kadar faydalı olmadığını savunuyor. damardan glutatyon alma furyası bitti zannediyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
link atayım hemen bebeytom gündüz de beyaz kağıt üstüne üçünüde sürerek örneğini alırım nasıl durduğuna bakarsın en iyi öyle görünür
en çok şu ikisini sevdim ben tüm yüze uyguladım asla kurutma etkili değil Lovely Hd Pürüzsüzlüğe Yardımcı Loose Pudra Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
bunuda sadece burun üstüne uyguladım kurutma etkili Lovely Mineral Loose Pudra Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
hepsi şeffaf
Bende kullanabilirmiyim cnm bunu lovely markası pudralarini @nsccks
link atayım hemen bebeytom gündüz de beyaz kağıt üstüne üçünüde sürerek örneğini alırım nasıl durduğuna bakarsın en iyi öyle görünür
en çok şu ikisini sevdim ben tüm yüze uyguladım asla kurutma etkili değil Lovely Hd Pürüzsüzlüğe Yardımcı Loose Pudra Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

bunuda sadece burun üstüne uyguladım kurutma etkili Lovely Mineral Loose Pudra Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

hepsi şeffaf
Bnde kullanabilirmiyim cnm bunu @nsccks

gelince öğrenicez artık... bu ay banlandığı için banı uzun da sürer şimdi :KK43:
Cincap kendi sayfasından ceycey i ima eden birşeyler yazmıştı. Cey muneye yazacağım demişti ondan olabilir mi. Kısa sürer inşallah.

Cincap kendi sayfasından ceycey i ima eden birşeyler yazmıştı. Cey muneye yazacağım demişti ondan olabilir mi. Kısa sürer inşallah.
eğer öyleyse karşı tarafın banlanmasını isteyen kendine duvar yazısı yazar :rolleyes:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X