Gyno Ferro Sanol yan etkileri???

DooDooDoo

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
867
1.729
Kızlar dün kontrole gitmiştim. Ultrasonda bebekte bir sorun yok şükür. Doktor folik asiti bıraktırdı gyno ferro sanol başlattı. İlk bu sabah kullandım. Karın ve kasık ağrısı yaptı. Hatta adet olacakmışım gibi bacaklarım bile ağrıyor. Normal döngümde adetime 7 gün var. Bu ilaç yüzünden mi, yoksa idrar yollarımı mı üşüttüm anlamadım.
Var mı bu ilacı kullanıp çeşitli yan etkiler yaşayan?

süt ve süt ürünleri, çay veya yumurta tükettiniz mi kullanım öncesi/sonrası ? zaten 2 saat ara koymak lazım yemekle ama bu ürünleri ilacı kullanırken tüketince yan etki yaratabiliyolar .

süt ve süt ürünleri, çay veya yumurta tükettiniz mi kullanım öncesi/sonrası ? zaten 2 saat ara koymak lazım yemekle ama bu ürünleri ilacı kullanırken tüketince yan etki yaratabiliyolar .
Aa öyle mi? Eczacı bana verirken çat ve süt ürünlerinde yarım saat yeterli olur demişti ben de kahvaltımı yarım saat sonra falan yapmıştım. Yarın buna dikkat edeyim. Teşekkürler 💕💕💕

annem kullanırken bu sıkıntıyı çok yaşadık. evet genelde öyle öneriyorlar, ancak benim babamda doktor olduğundan bunu kullanmadan önce belirtmişti. annem uymamıştı. ve ne zaman bu ürünlerle tüketse yan etkileri olmuştu.

Bebek istiyoruz, demir eksikliğim var diye doktorum onerdi, ben de sabah ve akşam kullanıyorum, yan etkisi bende karında şişlik hissi olarak kendini gösteriyor ve zaman zaman rahatsiz edici de olabiliyor.

Bebek istiyoruz, demir eksikliğim var diye doktorum onerdi, ben de sabah ve akşam kullanıyorum, yan etkisi bende karında şişlik hissi olarak kendini gösteriyor ve zaman zaman rahatsiz edici de olabiliyor.
Evet cidden çok rahatsız edici bir ilaç ama yukarıda yazılan 2 saat tavsiyesine uyunca ben epey rahatladım.

Kızlar dün kontrole gitmiştim. Ultrasonda bebekte bir sorun yok şükür. Doktor folik asiti bıraktırdı gyno ferro sanol başlattı. İlk bu sabah kullandım. Karın ve kasık ağrısı yaptı. Hatta adet olacakmışım gibi bacaklarım bile ağrıyor. Normal döngümde adetime 7 gün var. Bu ilaç yüzünden mi, yoksa idrar yollarımı mı üşüttüm anlamadım.
Var mı bu ilacı kullanıp çeşitli yan etkiler yaşayan?
Nefret ettim o ilaçtan aynını hatta fazlasını yaptı bana kolit bile oldum bagırsagımı kitledi

Aa çok geçmiş olsun :KK43: benim de hamileliğimin başından beri ciddi bir kabızlık problemim olmamıştı ama bu ilaç sağ olsun..
Ben gyno tardyferon kullanıyorum artık çok memnunum isterseniz doktorunuza söyleyin onu yazsın size dokunuyor ferrosanol çok gıcık bişi sinir etmişti beni😩

Ben gyno tardyferon kullanıyorum artık çok memnunum isterseniz doktorunuza söyleyin onu yazsın size dokunuyor ferrosanol çok gıcık bişi sinir etmişti beni😩
Söyleyeceğim zaten şikayetlerimi. Bir de hamilelikte kabızlık sık yaşanıyor ama sıkıntılı. Makat çatlağı gibi problemler bu dönemde başlıyor

X