Gebeliğe Hazırlık Hacamat ile hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ilaç tedavisi ve hacamatı aynı anda yaptırdım, hacamat tek seansta etkili olmuyor her ay bir kere olmak üzere en az 3 seans yapılması lazım şifa olması için. Benim de ultrasonda polikist görüntüm vardı önce rahim filmi çektirdim sonraki 2 ay klomen ve ovitrelle kullandım aynı zamanda hacamat yaptırdım. 3. Ayda ilaç kullanmadım yalnızca hacamat yaptırdım, son seanstan 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Hiçbiri tek başına bir tedavi değildi ama hacamatın vücuttaki kirli kanı ve toksinleri atıp hormonel dengenin kurulmasına yardımcı olduğuna inanıyorum. Ben kuyruk sokumu, kalça ve yumurtalıkların üstü olmak üzere tüm vücuduma 11 kupa vurdurdum her seansta

Ben ilaç tedavisi ve hacamatı aynı anda yaptırdım, hacamat tek seansta etkili olmuyor her ay bir kere olmak üzere en az 3 seans yapılması lazım şifa olması için. Benim de ultrasonda polikist görüntüm vardı önce rahim filmi çektirdim sonraki 2 ay klomen ve ovitrelle kullandım aynı zamanda hacamat yaptırdım. 3. Ayda ilaç kullanmadım yalnızca hacamat yaptırdım, son seanstan 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Hiçbiri tek başına bir tedavi değildi ama hacamatın vücuttaki kirli kanı ve toksinleri atıp hormonel dengenin kurulmasına yardımcı olduğuna inanıyorum. Ben kuyruk sokumu, kalça ve yumurtalıkların üstü olmak üzere tüm vücuduma 11 kupa vurdurdum her sea

Ben 3 defa klomen kullandım hiçbirinde de yumurtam büyümedi hatta doktor alttan muayene ederek baktı hiç büyümemiş sonrada 3 4 ay hiçbir şey yapmadım kullanmadim olmadı yine sonra tiens le tanıştım onun pedini ve gıda takviyelerini kullanıyorum hemen hemen bir ay olacak gıda takviyelerine hacamatta dediğiniz gibi 3 ay boyunca gidicem her ay bir kere gel dedi bu gittiğimde belimden ve kuyruk sokumundan yapti ikinci gittiğimde nerden yapacak bilmiyorum

Vücuttaki kirli kan sadece akciğerlerde temizlenir. Küçük kan dolaşımı filan bildiniz mi? Hay allam ya

Ha illa vücudumdan kan çıksın diyorsanız gidip Kızılaya vs kan bağışı yapın. Ama pardon hacamat yaptıranlardan almıyorlar kan

Ha illa vücudumdan kan çıksın diyorsanız gidip Kızılaya vs kan bağışı yapın. Ama pardon hacamat yaptıranlardan almıyorlar kan
Mesela kendi fikrinizi neden kendinize saklamiyosunuz benim sizin gibi düşünen insanların fikrine ihtiyacım yok ister yaptirirsin ister yaptırmazsın kimse sizin yakaniza yapışıp hacamat yaptırın demiyo kizilaya kan verip vermemekte benim kararım sizi ırgalamaz

Mesela kendi fikrinizi neden kendinize saklamiyosunuz benim sizin gibi düşünen insanların fikrine ihtiyacım yok ister yaptirirsin ister yaptırmazsın kimse sizin yakaniza yapışıp hacamat yaptırın demiyo kizilaya kan verip vermemekte benim kararım sizi ırgalamaz
Irgalamıyor zaten de meslek hastalığı benimki işte. Bi yerde cahil insan görünce eğitmek istiyorum

Ayyildiz188 Ayyildiz188 hacamat gerçekten bir çok hastalığa şifa sebebi bende daha önce oldum bir çok kez özellikle kuyruk sokumu ve kasık bolgesine uygulanıyor rabbim en. Kisa zamanda vesile kılsın hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaallah hepimize 🤲🏻❣️

Ayyildiz188 Ayyildiz188 hacamat gerçekten bir çok hastalığa şifa sebebi bende daha önce oldum bir çok kez özellikle kuyruk sokumu ve kasık bolgesine uygulanıyor rabbim en. Kisa zamanda vesile kılsın hayırlı evlatlar nasip eylesin inşaallah hepimize 🤲🏻❣️
Amin çok çok amin 🤲🏻 benimde kuyruk sokumu ve belimden yapıldı inşallah şifasını görürüm

arkadaşlar merhaba ;

hacamat faydasını gördünüz mü . Bazı insanlar cok kolay sanıyor hamile kalmayı yada şaka zannedıyor cocuk ıstemyi siz kimseye aldırış etmeyin bence . Ben sizden bilgi almak istiyorum . Mutlaka faydası var ama cocuk ıcın fayda gördünz mü

Gerçekten öyle. Onun dışında ben sadece bir kere hacamat yaptırdım dedikleri gibi acı olmuyo aksine çok rahatliyosunuz boynumda sinir sıkışması var mesela ağrıları hafifledi sanırım bir kere yaptırdığım için hamilelik için faydasını görmedim gebe kalabilmek için en az 3 seans diyolar

Yoo 3 kez tüp bebek tedavisi gördüm. Asıl size kolay sanırım insanlar hakkında böyle yorumlar yapmak. Herkes müslüman olmak, hadis bilmek zorunda değil ayrıca. Siz yine de modern tıbba güvenseniz sizin için daha iyi olur.
Yalnız hacamatı doktorlar da uyguluyor siz bu bilginin gerisinde kalmışsınız sanırım bana hacamat yapan kişi beyin cerrahıydı mesela

Ben ilaç tedavisi ve hacamatı aynı anda yaptırdım, hacamat tek seansta etkili olmuyor her ay bir kere olmak üzere en az 3 seans yapılması lazım şifa olması için. Benim de ultrasonda polikist görüntüm vardı önce rahim filmi çektirdim sonraki 2 ay klomen ve ovitrelle kullandım aynı zamanda hacamat yaptırdım. 3. Ayda ilaç kullanmadım yalnızca hacamat yaptırdım, son seanstan 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim. Hiçbiri tek başına bir tedavi değildi ama hacamatın vücuttaki kirli kanı ve toksinleri atıp hormonel dengenin kurulmasına yardımcı olduğuna inanıyorum. Ben kuyruk sokumu, kalça ve yumurtalıkların üstü olmak üzere tüm vücuduma 11 kupa vurdurdum her seansta
merhaba efendim bende 3,5 yildir evliyim cocugum olmuyor PKOS yumurta tembelligim var, 12 yasimdan beri adet düzensizligim var hatta tüp bebek tedavisi sürecinde hic gelmedi gelmesi icin her ay adet söktürücü ilac kullandim. 1 kere asilama 1 kere tüp bebek denedim cok ilac kullandigim icin vicudum ilac ve kirli toksinleri atmasi icin hacamat yaptirdim yapan bayan kadin hastaliklarina cok iyi geldigini söyledi en az her ay yaptirmam gerektigini söyledi önümüzdeki ay insallah tekrardan hacamat ve tüp bebek transferi olacagim insallah etkisini görürüm.. beni dualarinizda eksik etmeyin :KK43:

Irgalamıyor zaten de meslek hastalığı benimki işte. Bi yerde cahil insan görünce eğitmek istiyorum
İnsanlara tepeden bakarak kültürlü göründüğünüzü mü zannediyorsunuz?! Size sizin tarzınızda cevap vermek istemiyorum fakat bilmediğiniz konularda lütfan ahkam kesmeyin komik oluyor .

X