Hacamat ve sülük tedavisi

Merhaba düşükler ve kısırlık konusunda Dr Aidin salih in yitik şifa kitabını tavsiye ediyorum o kitapta herşey yaziyo sebepleri ve çözümleri

Farklı sebeplerden dolayı tedavi ara vermek zorunda kaldım ama kist ve adet ağrı si yok kahverengi leke ler yok denecek kadar azaldı elhamdülillah bunlar bile yetiyor insana ayrıca forum da bir arkadaş bana ulaştı istersen sana da göndereyim kapalı tüpleri açılmış ecomar da
Nerde yaptırıyorsunuz

Bi aparat ile vajina açılıyor jinekolojik muayenelerde falan da kullanılıyor bu tarz aparatlar. Daha sonra içeriye sülükler bırakılıyor zaten doyduktan sonra kendi kendine bırakıyo tuttuğu yeri. Bırakınca da düşüyo tırtıl gibi bi canlı değil olduğu yere yapışıp duramıyo düşüyo dışarıya. Yapan yerlerden net bilgi alırsınız. İstanbulda iseniz güvenilir bi yer var tavsiye edebilirim
Bana mesaj yoluyla yazar mısınız

Kızlar bugun hacamat yaptırdım . sağ ve sol kasik lar ima yapıldı ve rahim sola kaydığını söyledi onu yerine oturmak için büyük bir kavanoz ile vakum yaptı. Ardından rahmime 3 tane sülük gönderdi . toplam 6 seans yapılacak dedi. Bunun yanında soguk algınlığı olduğunu onun için düzenli belime karnım a sıcak su torbası koymam gerektiğini ve her sabah bir bardak böğürtlen kökü içilecek dedi bunu 21 gün yapacağım. Ayrıca maydanoz ve süt kaynat bunu beze batir tampon olarak köy dedi 15 gün sonra tekrar gel ikinci seans i yapalım dedi. sizde ne var ne yok
Merhaba. Mesajın uzerinden çok zaman geçmiş. Bende açıklanamayan infertiliteyim. Hacamat ve belime göbeğime sülük yaptırdım. Henüz sonuç alamadım. Bu anlattıklarınızdan sonuç alabildiniz mi acaba ?yoksa tüp bebekle mi oldu bebeğiniz.doğum yapmışsınız. Gözünüz aydın, sağlıkla büyütün bebeğinizi.

Merhaba. Mesajın uzerinden çok zaman geçmiş. Bende açıklanamayan infertiliteyim. Hacamat ve belime göbeğime sülük yaptırdım. Henüz sonuç alamadım. Bu anlattıklarınızdan sonuç alabildiniz mi acaba ?yoksa tüp bebekle mi oldu bebeğiniz.doğum yapmışsınız. Gözünüz aydın, sağlıkla büyütün bebeğinizi.
Sonuç aldım çok şükür doğal yoldan gebe kaldım Rabbim inşallah en kısa zamanda sizde nasip etsin emeğinizi boşa çıkarmasın
Amin çok teşekkür ederim 🥰

Sülük Çok tehlikeli bi iş özellikle kist miyom tarzı şeyler varsa asla önerilmiyor. Size uapan kişinin işinin ehli olduğundan emin misiniz? Ayrıca ne cesaretle yaptırabiliyorsunuz mikrop kapabilirsiniz kanamanız durmayabilir yanlış bir durum olabilir. Rahminde miyom olan biri sülük yüzünden mikrop kaptı ve rahmi alındı hem de henüz 25 yaşındayken. Yapmayın böyle şeyleri kendinize. Tedavi var binbir türlü yolu var. En önemlisi herşeyin zamanı var. Tedavi olucam diye daha büyük sıkıntılara sebebiyet vermeyin

Sonuç aldım çok şükür doğal yoldan gebe kaldım Rabbim inşallah en kısa zamanda sizde nasip etsin emeğinizi boşa çıkarmasın
Amin çok teşekkür ederim 🥰
Canım merheba bende yaptırmak istiyorum hacemat ama hacemat günleri varmış ve o günler hep benim yumurtlama günlerime denk geliyor. Adet günü de hacemat olmuyormuş nasıl yaptiricam bilemedim. 2 gün önce ilişki olmaması gerekiyormus vede bir gün sonra o günlerden illaki bi gün benm yumurtlama günüme denk geliyor. Yumurtlamayi degerlendirip öyle gitsem hacemat yaptırmaya döllenmeyi engeller mı yada düşürür mü korkuyorum sen ne zamanlar gittin

Arkadaslar merhaba. Ben 23 yasindayim ve polikistikover hastasiyim. 2yıldır da evliyim. Doktor tedavimi görüyorum fakat 2yıldır bir sonuç alamadık. Bir arkadaşım bana hacamat yaptirmami önerdi bende bi arastirma yaptim. Bir kac kisiyle telefonda görüştüm. Bana cocuk istiyorsan kesinlikle sülük tedavisi de yaptirmalısın dediler. Aranizda böyle yaptirip faydasını gören veya yakininda yaptirmis iyi sonuc almis olan biri varsa lutfen soylesin. Sunnet olduğu için de icime yaptirma istediği doldu. Simdiden hepinize tesekkur ederim.
Ben de yaptırmak istiyorum ama sünnet old.icin.ama bir türlü nasip olmadı.icimde bir yerde hep bir korku var

X