­čî┐Hacetlerimiz i├žin 239.121 Ya Fettah hatmi­čî┐

Morrmeneksee

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Temmuz 2018
7.453
14.225

bugungunlerdenguzellik

­čîŞň╝ÇŔŐ▒ń║ćŃÇé20.08.20 ­čÉú ­čîŞ
Pro ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
3 Aral─▒k 2019
2.339
8.406
K─▒zlar hepinizden ├žok ├žok ├Âz├╝r dilerim sizlere kar┼č─▒ ├žok mah├žubum listeyi takip edemedim uygulamaya giremedim bir s├╝re ├Ânce trafik kazas─▒ ge├žirdim ve yo─čun bak─▒mda kald─▒m hala tam iyile┼čebilmi┼č de─čilim liste ne durumda hi├ž bilemiyorum okumalar─▒m─▒ da tamamlayamad─▒m ├žok ├žok ├Âz├╝r diliyorum hepinizden liste takibine devam edemicem san─▒r─▒m dedi─čim gibi hala tam olarak iyile┼čemedim sizlere haber vermek helallik istemek i├žin girdim uygulamaya b├╝t├╝n arkada┼člara okuyaca─č─▒m en k─▒sa zamanda
Morrmeneksee Morrmeneksee sen takip edebilir misin rica etsem listeyi ­čśą

1 ayd─▒r ne zaman sayfaya girip de yorum yapacaks─▒n─▒z diye bekledim. Sizin birka├ž ba┼čka hesab─▒n─▒z oldu─čunu onlarla aktif payla┼č─▒m yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ hatta baz─▒lar─▒n─▒n banland─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Kaza ge├žirmeniz de bence yalan.

Hakk─▒m─▒ helal etmiyorum.

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 464 g├╝n ge├žti.

Morrmeneksee

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Temmuz 2018
7.453
14.225
1 ayd─▒r ne zaman sayfaya girip de yorum yapacaks─▒n─▒z diye bekledim. Sizin birka├ž ba┼čka hesab─▒n─▒z oldu─čunu onlarla aktif payla┼č─▒m yapt─▒─č─▒n─▒z─▒ hatta baz─▒lar─▒n─▒n banland─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Kaza ge├žirmeniz de bence yalan.

Hakk─▒m─▒ helal etmiyorum.
Evet harlofia h─▒c hos olmad─▒ cidden.
Mesaj yaz─▒p durumunu bildirdi─čine g├Âre
Sonradan da tekrar girip yazabilecek f─▒rsat─▒n mutlaka olmustur.

10 a─čustostan bu yana 1 kere dah─▒ g─▒r─▒s yapip s─▒tede ne var diye merak etmemen de cok ─▒lg─▒nc.
Sen dua gruplar─▒na kat─▒lan gruplar kuran b─▒risin en az─▒ndan ne var diye b─▒ girip bakab─▒l─▒rd─▒n.

K─▒mse gunah─▒n─▒ almak istemez bende ─▒stemem ama 2.3. Hatta 4.b─▒r hesab─▒n b─▒le oldugunu dusunuyorum..