HACETTEPE BURUN ESTETİĞİ

chillhouse0

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
71
11
26
Yakın tarihte Hacettepe Üniversitesi’nde burun estetiği veya herhangi bir estetik operasyon geçiren ameliyat olan kişiler var mııı 9 Aralık’da ilk muayenem var doktor adı yazmıyor

yaklaşık 2 ay önce hacettepe kbb asistanlarının yapacağı ameliyat için benim aldığım fiyat 10 bin idi. siz hem 2 ay sonra hem de doktoru kendiniz seçerek daha düşük bir fiyat nasıl alabildiniz baya şaşırdım açıkçası :oha:
Sıra almış mıydınız plastik cerrahiyle de bir görüşün isterseniz kbb uzmanları ciddi anlamda yüksek meblağlar istiyor 30 diyen oldu bana

Asistana güvenip de nasıl oluyorsunuz hayret? Benim tanıdığım birisi var, eşini bile henüz ameliyat etmedi. Kendimi iyice geliştireyim ondan sonra diyor.
Göreceli de diyebiliriz şans da diyebiliriz çünkü çok duyulmuş uzman doktorlara ameliyat olup ikinci üçüncü ameliyatı olmak zorunda kalan binlerce tabiri caizse mağdur var ben şahsen asistan doktorların daha çok özen gösterdiğine inanıyorum uzman meslek arkadaşları ile birlikte giriyorlar ameliyata zaten

Göreceli de diyebiliriz şans da diyebiliriz çünkü çok duyulmuş uzman doktorlara ameliyat olup ikinci üçüncü ameliyatı olmak zorunda kalan binlerce tabiri caizse mağdur var ben şahsen asistan doktorların daha çok özen gösterdiğine inanıyorum uzman meslek arkadaşları ile birlikte giriyorlar ameliyata zaten
Haklısınız. Ama ben o şans kısmını sanırım uzmandan yana kullanırdım. :) Elbette hiç bir ameliyatın garantisi yok. Maddi sebepler de insanı farklı arayışlara itiyor.

Haklısınız. Ama ben o şans kısmını sanırım uzmandan yana kullanırdım. :) Elbette hiç bir ameliyatın garantisi yok. Maddi sebepler de insanı farklı arayışlara itiyor.
Yani evet siz de bir açıdan haklısınız bütün uzmanlar revizyona sürükler gibi değil çok başarılı hekimlerimiz de var ama iş ne yazık ki ticarete döndü. Benim doktorum baş asistanmış zaten seçme gibi bir lüks sanırım tanımıyorlar onlar kime yönlendirirse onunla muhatap oluyorsun umarım hepimiz hakkında en hayırlısı olur

merhabalar geçmiş olsun öncelikle evet çok memnun hastaları burada da birçok kişiyle karşılaştım bekleyen ameliyat olan vs ama bir takım bütçe meselesi 🥲
Evet maalesef estetik fiyatları uçmuş gidiyor yılbaşından sonra daha çok artacakmis.Ozelde olmaya imkan yok zaten devlet hastaneleri bir tık daha uygun oluyor.Eğer olmayı düşünüyorsaniz en azından randevu alıp para biriktirin çünkü ameliyat olmanız yine bir 8 ay sürüyor.

merhabalar geçmiş olsun öncelikle evet çok memnun hastaları burada da birçok kişiyle karşılaştım bekleyen ameliyat olan vs ama bir takım bütçe meselesi 🥲
Bütçeniz nedir Max , yılbaşından sonra 25 olacakmış mert hocanın ücreti sanırım devlet hastanesinde 6-8 arası eğer düşünürseniz dışkapi hastanesi estetiği Etlik şehire taşındı orada Latif akan diye bir KBB doktoruda güzel estetik yapıyormuş araştırın isterseniz en azından biraz daha uygun olur.

Gazi hastanesindede serhat sibari çok övüyorlar mert olmasaydı ona gidecektim ve fiyatı Hacettepeye göre çok uygun randevu alması uzun sürüyor ama beklemeye değer bence

Gazi hastanesindede serhat sibari çok övüyorlar mert olmasaydı ona gidecektim ve fiyatı Hacettepeye göre çok uygun randevu alması uzun sürüyor ama beklemeye değer bence
Martta düğünüm olacak en ivedi şekilde ameliyat olmam gerekiyor ve macera peşine düşmek olur yeni doktor araştırmak 🫠 Artık bekliycem bakalım umarım verilen fiyat 2’ye katlamaz zam olayının ciddi anlamda önüne geçilmesi gerekiyor artık, benim ağırlıklı sağlık sorunum ameliyata sebep aslında ama kemik dediğin anda hee o zaman estetik diyor doktorlar. Talep çok olduğu için bezdirmek için yapıyorlar gibi geliyor artık bana. Sonuçta devlet doktoru artık iş ticaret boyutuna geldi

Martta düğünüm olacak en ivedi şekilde ameliyat olmam gerekiyor ve macera peşine düşmek olur yeni doktor araştırmak 🫠 Artık bekliycem bakalım umarım verilen fiyat 2’ye katlamaz zam olayının ciddi anlamda önüne geçilmesi gerekiyor artık, benim ağırlıklı sağlık sorunum ameliyata sebep aslında ama kemik dediğin anda hee o zaman estetik diyor doktorlar. Talep çok olduğu için bezdirmek için yapıyorlar gibi geliyor artık bana. Sonuçta devlet doktoru artık iş ticaret boyutuna geldi
Aynen kesinlikle ilk araştırmaya başladığımda 4-5 bin tludi bir anda 30 binler 40 binler denmeye başladı o yüzden bunaldım artık bu süreçten ve mert hocaya gittim.Bazi hastalarıda boşluk olursa 1 aya bile yapabiliyor bir kaç kişi öyle olmuştu.Senin içinde hayırlısı olur umarım.

X