Haddimi mi aştım? Yoksa yersiz bir beklenti mi bu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yemekler 1 ay kadar dolapta hiç bozulmadan durabilecek şekilde konserve olarak yaptım. ben de çalışıyorum, yeni anne sayılmasam da artık. elinin altında bir çorba, bir nohut yemeği olması acayip kolaylaştırıyor insanın işini.

emzirme deneyiminiz oldu mu bilmiyorum ama ani kan şekeri düşüyor özellikle lohusayken. ben baygınlık geçirir gibi olurdum. yanında atıştıracak bir şeyler olması her zaman iyi oluyor bu durumda. gofret yiyeceğine tereyağlı cevizli bir kurabiye ya da kuruyemiş yesin diye düşündüm. neden tuhaf geldi anlamadım.

kapıya bile çıkma dedim hatta, ben bırakıp gideyim. o kadar bile müsait olmayabiliyor insan. meme ucu yarasından memem açık gezdim ilk 1hafta mesela? evine gidip darlamak istemedim, o zaten müsait olunca bebek görmeye çağıracağını söyledi. bir de hastalık var herkesi bebeğine yaklaştırmak istemeyebilir.
Ben de bebegimi emzirirken yazdım mesajı.Ben öyle anı kan şekeri düşüşü yasamadim sanırım.Yemek konusu 1 ay duruyorsa çok güzel ,keşke benim arkadaşım olsaydınız.Ama işte herkes aynı değil.İstememis olabilriler.Ben arkadaşının evine girip çıkıp,yaaa onun kedisi var ben asla bişey yemem diyeni gördüm.İnsanlar çok garip olabiliyor.

Kurabiye tamam güzel.Ama kuruyemiş kendileri alırlar maddi durumu normal ise.Tamam iyi niyetlisiniz ama bu kısmı bana fazla geldi.kuruyemis kısmı.

Kiş vakti hastalıktan ötürü istenmiyor misafir doğru.Belki ben en çok bir arkadasa, bir nefese ihtiyac duyduğum için böyle yazdım.Herkesin lohusaligi farklı farklı sanırım.Cok bunaliyordum.biriyle sohbet etmek istiyordum az da olsa.

Yine de şunu söylemeden geçemeyeceğim.Belli ki çok güzel bir kalbiniz var.Cocuklarinizin ve sizin ömrümüz uzun ve güzel olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X