Hadi hayal kuralım..

Saksi_Degilim_Ben

Nirvana
Pro Üye
4 Eylül 2011
11.003
23.683
bu topiği kendim için açıyorum. isteyen dahil olabilir.
şu andan itibaren ışınlanmayı icat etmiş bulunmaktayım. istediğim yerde istediğim kişiyle istediğim herrrrşeyi yapabilirim. :KK55:

meselaaaaa şimdi şurdayım >>>>>>>>>>>

yemmmyeşil bi ormanda göl kenarında kimsenin olmadığı ahşap bi evin bahçesinde hamaktayım. ellerimi uzattığımda suya değebiliyorum. güvendeyim. beni tedirgin eden hiç bişey yok . su ve kuş seslerinden başka hiç ses yok. gözlerimi kapıyorum ve uyuyorum. uyandığımda bütün sıkıntılar bitmiş. geçmesi gerektiği kadar zaman geçmiş. geçmesi gerekenler hayatımdan geçip gitmiş. :KK37:

Trabzon' da yaylada sislerin arasında olmak istiyorum piştim sıcaktan bee :63:

Çocuklarım büyümüş hayırlı evlat olmuş vatana millete ailesine (herhangi bi meslek demiyorum) ve ben uzaktan onların mutluluğunu izliyorum..Sağlıklı mutlu barış sevgi dolu bi dünyamız var.

Sanırım fazla Utopik oldu benim için :/

Ipek ongunun kitaplarindaki gibi bir hayat istiyorum:-)

İşimde çok iyi olmuşum . Ağaoğlu benden ihale istiyormuş. Maslak 1453 reklamlarında atın üstündeki benmişim. :KK14::kahve::KK70:

hayaller sınır tanımıyor kızlar :KK70:

71905759.jpg

Ben bugün burdayım :KK54:
Yürüyüş yapıyorum ve yine kimse yok.
Sanırım yalnız kalmaya ihtiyacım var dicem ama yeterince yalnızım da aslında :KK70:

bu topiği kendim için açıyorum. isteyen dahil olabilir.
şu andan itibaren ışınlanmayı icat etmiş bulunmaktayım. istediğim yerde istediğim kişiyle istediğim herrrrşeyi yapabilirim. :KK55:

meselaaaaa şimdi şurdayım >>>>>>>>>>>

yemmmyeşil bi ormanda göl kenarında kimsenin olmadığı ahşap bi evin bahçesinde hamaktayım. ellerimi uzattığımda suya değebiliyorum. güvendeyim. beni tedirgin eden hiç bişey yok . su ve kuş seslerinden başka hiç ses yok. gözlerimi kapıyorum ve uyuyorum. uyandığımda bütün sıkıntılar bitmiş. geçmesi gerektiği kadar zaman geçmiş. geçmesi gerekenler hayatımdan geçip gitmiş. :KK37:
yaa ne güzel başlık açmışsın:)umarım iyisindir bu arada özlendin bil!:)
benim hayalim...
sevdiğimle bir koltukta sarılmışız tv izlerken uyuyakalmışız ,artık evliyiz :) sonra beni yurtdışından konferansa çağırıyorlar :))) gel de şu konuları anlat bize de diye ben de koşa koşa gidiyorum:)))

Beeeennn 17 Eylüle ışınlanıp kendi evimde ve kocamla uyanmayı hayal ediyorum. :oops:Düğün geçmiş, gerginlik, stres bitmiş... Kendi evimizde aile olarak yeni bi hayata başlamayı...

Artık çok istiyorum :KK16:

Ne guzel bir hayal. Gerceklesmesine de cok az kalmis.
Allah tamamina erdirsin insallah. Omur boyu mutlu olun.

yaa ne güzel başlık açmışsın:)umarım iyisindir bu arada özlendin bil!:)
benim hayalim...
sevdiğimle bir koltukta sarılmışız tv izlerken uyuyakalmışız ,artık evliyiz :) sonra beni yurtdışından konferansa çağırıyorlar :))) gel de şu konuları anlat bize de diye ben de koşa koşa gidiyorum:)))
Aiyy çook teşekkür ederim cathy'm canım benim bende seni özledim :)
Koşturulan hayal mi olurmuş yahu kocişini bırakıp gurbet ellerde ne işin var :)))

X