Hadi hep beraber birikim yapalım kızlar:)

Kızlar bu arada nasılsınız neler yapıyorsunuz hayat nasıl geçiyor 🙂

Merhaba,hayırlı olsun topigin bereketli birimler yaparsın yaparız inşallah,her günümüz bı öncekinden güzel geçsin inşallah.🤲🤗
Amin canım sağol 😍 Bayağı olmuş bu topigi açalı aktif olmayınca arkalara gitti 😊 Bu ay için biseyler yapmış mıydın

Iyi akşamlar kızlar
Bu ay için kurban paramı denklestirdim inşaallah
Sizler nasılsınız
Allah kabul etsin şimdiden canım 🤲
Ben bu ay sınavlar sayesinde borçlardan fırsat bulup gram alabilldim, Ağustos ayında da alırım diye düşünüyordum ama bir tanıdık şehir dışına düğününe davet ediyor çeyrek borcum var onu EFT yapacağım istediğim gibi olmasa da birikimde bosluk vermemek adına 1 gram da olsa yapmaya çalışacağım sağlık olsun.Elimde bir çeyrek var aslında (oğluma takılmıştı) ama virüsten dolayı gidemeyecegim EFT yapacağım inşallah

Amin canım sağol 😍 Bayağı olmuş bu topigi açalı aktif olmayınca arkalara gitti 😊 Bu ay için biseyler yapmış mıydın
İki ayin gelirini birleştirdim 20gram bilezik aldım,2bin TL de kurbana ayırdım nasipse keseriz Rabbim herkesin kurbanını ibadetini kabul etsin.

Hayirli olsun topigin, koydugun hedefe ulasman dilegiyle. Benim de bir ev alma istegim var, hayirlisi olsun. 🌈🌈
Amin canım teşekkür ederim hedeflerimize hep birlikte ulaşalım inşallah 🙏😊bayağı olmuş bu konuyu açalı,aktif olmayınca arkalara düşmüş 😁
Birikimi ne şekilde yapıyorsun fiziki altın -altin hesabı döviz ?

Amin canım teşekkür ederim hedeflerimize hep birlikte ulaşalım inşallah 🙏😊bayağı olmuş bu konuyu açalı,aktif olmayınca arkalara düşmüş 😁
Birikimi ne şekilde yapıyorsun fiziki altın -altin hesabı döviz ?
Ben suan calismadigim icin, öyle cok büyük bir birikim yapamiyoruz. Maas hesabindan aylik 200 kenara atiyoruz.. bu ara güzel birimisti , kac kere lazim oldu, harcandi. Ben arrtirdiklarimla fiziki altin almayi düsüüyorum insallah. Ise geri dönünce o zaman güzel birikim yapabiirim insallah. Simdilik, idareli olup, borclari temizlemek ve au da olsa bitikime ayirmak.

Merhaba,
Öncelikle Topik hayırlı uğurlu bol bereketli olsun :dua:
Bende birikim yapmayı seven biri olarak katılmak isterim :KK24:

Ben suan calismadigim icin, öyle cok büyük bir birikim yapamiyoruz. Maas hesabindan aylik 200 kenara atiyoruz.. bu ara güzel birimisti , kac kere lazim oldu, harcandi. Ben arrtirdiklarimla fiziki altin almayi düsüüyorum insallah. Ise geri dönünce o zaman güzel birikim yapabiirim insallah. Simdilik, idareli olup, borclari temizlemek ve au da olsa bitikime ayirmak.
Az çok demeden bir şeyler ayırabilmek lazım, damlaya damlaya göl olur bereketli olsun 🙂🙏

Aslında anlık altın sal-sat vs yapıyorum ama elimizde ki bütün birikimi ev kredisi için ara ödeme yaptık sıfır kaldık :eğlence:
şimdi ben yine ufak ufak altın ile birikim yapmak istiyorum.
ayrıca evde her daim bir kumbaram vardır onunla daha ufak birikimler yapıyorum cebimde olan bozuk paraları atıyorum hep sonra bir gram parası çıkınca gram alıyorum çok etkili yöntemdir :-)
Merhaba hoşgeldiniz 😇
Teşekkürler amin hepimizin birikimleri bereketli olsun.Neler yapıyorsunuz mesela ?

Aslında anlık altın sal-sat vs yapıyorum ama elimizde ki bütün birikimi ev kredisi için ara ödeme yaptık sıfır kaldık :eğlence:
şimdi ben yine ufak ufak altın ile birikim yapmak istiyorum.
ayrıca evde her daim bir kumbaram vardır onunla daha ufak birikimler yapıyorum cebimde olan bozuk paraları atıyorum hep sonra bir gram parası çıkınca gram alıyorum çok etkili yöntemdir :-)
Ara ödemeler sayesinde borç azaldı ama birikim her zaman kurtarıcı 💪
Ben de kumbara kullanıyorum,önceden kullanmıştım sabırsız davranıp açmıştım içinden çıka çıka 60 çıkmıştı :olamaz:bu sefer attıklarımi not ediyorum 🙂

Ara ödeme sayesinde 80 bin TL'lik faizin 40 bin TL'sinden kar ettik ve ayrıca 10 yıl yerine 5 yılda bitecek inşallah :dua::KK36:
Kumbarayı unutmak lazım sanırım yoksa bozuk paralardan olduğu için hayal kırıklığı oluyor :KK33:
Siz neler yapıyorsunuz, belli bir hedefiniz var mı aylık haftalık vs.

Ara ödemeler sayesinde borç azaldı ama birikim her zaman kurtarıcı 💪
Ben de kumbara kullanıyorum,önceden kullanmıştım sabırsız davranıp açmıştım içinden çıka çıka 60 çıkmıştı :olamaz:bu sefer attıklarımi not ediyorum 🙂

X