Hadi kzlar buda bizim topic olsun, Geyie gelin.

Kızlar öyle özledimki sizleri
eşim gündüzleri evde raamzanda çalışmıyolar cemreden ve ondan fırsat bulup giremiyom bi türlü
Kitycan taşındın sanırım umarım hayır getirir yeni evin sizlere
Her zman duamdasın/duamdaısnız
tubiş doğurdun mu kız aklım sende bu araalar
Sarı civciv tebrikler hayırlı olsun çok sevindim adına allahım tamamına erdirsin
ninik ve çiçek gelin gari yeterrrrrrrrrrr
Bu araada hepinizin bayramı mübarek olsun

evet tasındım cosmosum :1hug: duaların icin allah razı olsun bidenem :1hug:Şeniz bir sure giremedim kaynanam burdaydı cok şükür gitti bayramdan önce gelmişti birbirimizi yedik yine kaydirigubbakcemile3ama icimdeki herseyi söyledim bu sefer keske dedigim sey kalmadı icimde aklinialirimsmile kendi kasındı sus sus nereye kadar inceldigi yerden kopsun artık dedim agzıma geleni söyledim artık bu gidişe bir dur demek gerekiyordu bende öyle yaptım kimseye iyilik yaramıyor bu dunyada ben iyi niyetli davrandıkca o kendini bir sey zannetmeye baslamıstı

sağolun arkadaşlar inşallah analı abalı büyütürüm kızımı dualarınıza ihtiyacım var şuan daha tedavi aşamasındayım inşallah sağlığıma kavuşurum sizleri çok seviyorum

tubacım allah senide kurtarsın bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

selam kızlar kimsecikler varmı buralarda bakalım opuyorumnanaktan

tubişim seni cok merakediyom bidenem gel artık be yaw Şenizopuyorumnanaktan

sağolun arkadaşlar inşallah analı abalı büyütürüm kızımı dualarınıza ihtiyacım var şuan daha tedavi aşamasındayım inşallah sağlığıma kavuşurum sizleri çok seviyorum

tubacım allah senide kurtarsın bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

inşallah en kısa zamanda sağlıgına kavusursun nagişim dualarım seninle :Saruboceq:

selam kızlar...
bir süredir gelemedim.
ben 17 eylül saat 15.30 da minnişimi kucagıma aldım...
dünyanın en güzel duygusuymuş. rabbim isteyen herkeze yaşatsın inşallah...
bebişim 3.760 gr ve 54 cm doğdu :nazar:
mecburi sezeryanla doğum yaptım. 4 saat suni sancı takılı kaldı ama sancım gelmedi.
nst de dk da 1 çıkan sancıları ben hissetmedim. çünki bebişim kanala kafasını düz sokmamış ve bana baskı yapmıyordu. doğum hikayemi yakında yazarım. şimdi minnişim acıktı. öpüyoruz siziiii :asigim:

selam kızlar...
bir süredir gelemedim.
mecburi sezeryanla doğum yaptım. 4 saat suni sancı takılı kaldı ama sancım gelmedi.
nst de dk da 1 çıkan sancıları ben hissetmedim. çünki bebişim kanala kafasını düz sokmamış ve bana baskı yapmıyordu. doğum hikayemi yakında yazarım. şimdi minnişim acıktı. öpüyoruz siziiii :asigim:
ayyyyyyyyy yerim ben onu :nazar:Şenizopuyorumnanaktan gözünüzaydın tubişim cok sevindim bidenem güzel allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin size inşallah :Saruboceq::Saruboceq: hadi ac bırakma minik paşayı öpuyorum ikinizide Şeniz:1hug:eek:puyorumnanaktan

selam kızlar kimsecikler varmı buralarda bakalım opuyorumnanaktan

inşallah en kısa zamanda sağlıgına kavusursun nagişim dualarım seninle :Saruboceq:

sağol ablacım inşallah kafamı çok şeyler kurculuyor kurtulamıyorum bu kuşkudan ben normal doğumu çok istiyordum herşeyim iiiydi açılmamda vardı ama keyfi sezeryan yap-tı beni kafamı kurculadı çok gücüme gidiyor
aklımdan birtürlü çıkaramıyorum bu düşünceyi kandi kendimi yiyorum kafası küçük gövde büyük dedi bahane yaptı bunlar hep kafamda atamıyorum

selam kızlar...
bir süredir gelemedim.

canım ok sevindim allah analı babalı sağlıklı üzun ömür versin
sende sezeryan oldu ha

Maşallah kızlar..

Nagihancım malesef doktorlar bunu hep yapıyor ama olan olmuş artık düşünme sütünü etkiler canım..Hakkınızda hayrlısı buymuş böyle düşün kızın kollarında en önemlisi bu canım..

Bizim bugün 39+1 haftaya perşembeye kadar vaktimiz var ondan sonrada 1 hafta kadar bekleme süremiz olacak, bu arada doğum veya ekstra bir durum olmazsa yani :)) bakalım paşam ne zaman gelmek isteyecek hakkımızda hayrlısı olsun diyorum 9 ay geçti 10 gün geçmiyor sempatiksalakcinni

sağol deryacım
inşallah sende kollarına alırsın bebeğini ama varya insan hamileliği özlüyor keşke daha hamile kalsaydım diyorum çok güzelmiş şimdi anladım zaten bana hamilelik hiç zor gelmemişti melek kızım beni hiç üzmemişti
şimdide aynı kızımla çok iyi anlaşıyoruz babasıda çok yardımcı oluyor sağolsun canım kocacım benim gece hep bana yardım ediyor yerim ben onları canları benimö ikiside:asigim:

nagihancım ve tubişcimmm gözünüz aydınn allahım hayırlı uzun ömürler versinm kuzularınızaaa
rabbim bana ve tüm isteyenlerede versinnnn

Selam kızlar :))

Doğurdum sandınız dimi kaydirigubbakcemile3 benim paşanın keyfi baya iyi içerde gelmeye niyeti yok gibi gerçi bu işler belli olmaz biranda olur diyorlar ama ben bilmem :KK70:

Doktorumuz ve ben normal olsun istediğimiz için beklemedeyiz kızlar, pazartesi kontrolümüz var oğlum iyiyse bi problem yoksa biraz daha bekleyeceğiz sonrası doktorumuza kalmış..Hakkımızda hayrlısı diyorum :))

nagihancım ve tubişcimmm gözünüz aydınn allahım hayırlı uzun ömürler versinm kuzularınızaaa
rabbim bana ve tüm isteyenlerede versinnnn

amiiiiiiiinnnnnnnnnnn canım çok sağol allah sizlerede yaşatsın bu duyguyu içtenlikle diliyorum ben hamile kaldıysam sizlerde kalırsınız inşallah
ben umudum bittiği anda geldi mmeleğim inşallah sizinkilerede sizlere süpriz yapar aniden gelirler

deerya ben doğurdun sandım senin mesajıda görünce kesin doğurdu dedim mesajın başıda doğurdum diye başlıyorya ha doğurmuş dedim arkasını okuyunca daoğurmamış dedim bian sevinmiştim

selam kızlar nasılsınız bakalım melekler ordusu nasıllar umarım hersey yolundadır kendiniz ve meleklerimize iyi bakın öpuyorum hepinizi opuyorumnanaktan

deryacım söyle artık o minik afacana geliversin bizahmet :emir_bebek: Şeniz

Selam kızlar benim oğluş hala doğmadı :))

Pazartesi kontrolümüz vardı herşey normal çıkınca doktorum cumartesine kadar bekleyelim dedi, bende bu risk almak değilmidir dedim :) evet risk var tabiki ama diğer şekilde sezeryan demek oluyor dedi.Sonra ben bu riski göze alamam dedim o zaman çarşamba bi alttan muayne edeyim bebeğin başı tam kanala girmişmi ve açılma varmı diye bakayım ona göre karar verelim dedi..Yarın kontrolde belli olacak yani durumumuz oğlumun kafası kanala tam girmemişti yarına kadarda girmiş olacağını sanmıyorum doktorun programına uygunsa perşembe sezeryan olucam büyük ihtimal..

Babası 4.700 doğmuş ve kafası büyükmüş biraz tahminimizce babaya çekti kafası büyük olduğu için kanala tam giremiyor :))

Kızlar ben yarın saat 3 de sezeryana giriyorum normal şansımızı sonuna kadar kullandık ama hakkımızda hayrlısı buymuş..İnşallah sağlıkla kavuşuruz haberdar ederim sizi..

allah sağlıklı kucağına almak nasip etsin canım dualarım seninle allah duyurmasın acısı inşallah haberlerini bekliyorum

Nagişim ve deryacım alah analı babalı büyütsün inşalah....ben uzunnnnnnn bi süredir giremiyorum bu vletten fırsatım olmuyor hepinizi çok özledim ya...eskisi gfibi görüşebilsek keşke..kendinize iyi bakın kızlar öpüyorum hepinizi...

sağol canım amiiiiiin allah sende bebeğini sağlıkla büyütürsün inşalah bizde seni özledik valla

selam kızlar.

Cok sukur 15 gun once ogluma kavustum, sezeryandan toparlanmam bıraz zaman aldı, hala annemde kalıyoruz nete gıremıyorum telden baglandım oglum ıyı masallah darısı burda bekleyen arkadaslarımın basına ınsallah.

X